dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A taki romantyczny "wontek" to mnie romantycznie naszło

    Zachowania godowe ptaszników i innych pająków są bardzo różnorodne, samiec może tańczyć przed samicą, nadawać sygnały poprzez stukanie w w podłoże, albo nawet przynieść prezent.
    Sam moment kopulacji jest krótki (...). Zaraz po kopulacji samiec stara się szybko oddalić gdyż - już niepotrzebny - zostanie potraktowany jako zdobycz. Znane są też przypadki - jak np. u czarnej wdowy - że samiec zostaje na pajęczynie i czeka na pożarcie.


    hmmmm...
    urocze, nie?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... sam napisałem:
    ps - nie wiem jaką niespodziankę małżonka szykuje w tym roku

    ... zielonooka napisała:
    ... już niepotrzebny - zostanie potraktowany jako zdobycz. Znane są też przypadki - jak np. u czarnej wdowy - że samiec zostaje na pajęczynie i czeka na pożarcie.
    ... noooo , ... może mnie pożre i będzie wreszcie spokój
    unde venis et quo tendis

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    a bedziesz wczesniej tanczyl i stukal w podłoze?
    fiu fiu , moze nawet prezent przyniesiesz


    chyba mam głupawke

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Rzeczywiście urocze. Daj jeszcze modliszkę Sugerujesz żeby w prezencie dać taki opis ... na SMS-a???

    Jako facet powiem że ja osobiście najbardziej ucieszyłbym się z wstążeczki (nie musi być koniecznie czerwona) Ale to może dlatego że sądząc z zamieszczonych opisów związku ilości włosów z procesami umysłowymi - widać na pierwszy rzut oka że podombie jak y_not - całły czas tylko o seksie myślę
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  5. #5

    Domyślnie

    rozbawiliście mnie
    proponuję kumulację pomysłów!

  6. #6

    Domyślnie

    kumulacja:

    obwiazani czerwona kokarda tanczymy przed partnerka przytupujac w podloze podczas gdy ona ubrana w koronkowe bokserki wysyła nam jedna reka sprosnego smsa na komorke a druga miesza w garnku coby sie jajecznica z dodatkami nie przypaliła
    po szybkiej konsmpcji jajecznicy i partnerki zwiewamy do pubu na piwo z kumplami w obawie zeby nie zostac zjedzonym.....


  7. #7

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał y_not
    kumulacja:

    obwiazani czerwona kokarda tanczymy przed partnerka przytupujac w podloze podczas gdy ona ubrana w koronkowe bokserki wysyła nam jedna reka sprosnego smsa na komorke a druga miesza w garnku coby sie jajecznica z dodatkami nie przypaliła
    po szybkiej konsmpcji jajecznicy i partnerki zwiewamy do pubu na piwo z kumplami w obawie zeby nie zostac zjedzonym.....

    No i to jest odpowiedź na zadane w temacie pytanie!!!
    Wreszcie coś oryginalnego

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar marzena i jacek
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Sami widzicie ,że nie jest tak łatwo wymyśleć coś konkretnego.Ale piszcie,piszcie wszystko co wam do głowy przyjdzie.
    marzena

  10. #10

    Domyślnie

    Plan działania:

    1. Rejs w odpowiednim sklepie po ulubionym dziale swego Mężczyzny ( znakiem kabelki, śrubecki i inne sroty -pierdoty ) bez przewracania gał , smędzenia i popiskiwania- że szybciej bo siusiu..

    2. Zahaczamy w drodze powrotnej o sklep monopolowy i wydłubujemy 160 PLN przeznaczone na opłatę za ( cośtam ) i nabywamy trunek, co to nigdy ze sknerstwa nie kupił.

    3. Po drodze nabywamy plik gazet z serii CKM tudzież inne koedukacyjne.

    4. Odstawiamy pod dom, machamy łapkom na pożegnanie i walimy do kumpeli co to ma chatę wolną.

    5. Jeszcze z samochodu oddzwaniamy, że tam w piecyku jest pieczona golonka a w lodówce słoik z domowym smalcem.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziaba
    Plan działania:

    1. Rejs w odpowiednim sklepie po ulubionym dziale swego Mężczyzny ( znakiem kabelki, śrubecki i inne sroty -pierdoty ) bez przewracania gał , smędzenia i popiskiwania- że szybciej bo siusiu..

    2. Zahaczamy w drodze powrotnej o sklep monopolowy i wydłubujemy 160 PLN przeznaczone na opłatę za ( cośtam ) i nabywamy trunek, co to nigdy ze sknerstwa nie kupił.

    3. Po drodze nabywamy plik gazet z serii CKM tudzież inne koedukacyjne.

    4. Odstawiamy pod dom, machamy łapkom na pożegnanie i walimy do kumpeli co to ma chatę wolną.

    5. Jeszcze z samochodu oddzwaniamy, że tam w piecyku jest pieczona golonka a w lodówce słoik z domowym smalcem.

    No....jeśli facet woli "wyedukowane" panie z CKM od realnej kobiety...To coś z nicm jest nie tak.
    Ale jeśli tak, to proszę bardzo! A my zabieramy kumpele i ....miasto jest nasze!!!

    Tylko jak to sie ma do Święta zakochanych ??

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony