dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 272
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 5440
  1. #2061

    Domyślnie Witam ponownie

    No i projekt mam, jak go nie było byłem zły czemu jeszcze nie przesłali!!!,jak już go mam to od analizowania głowa mnie już boli ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Powoli z pozwoleniami sie u mnie wyjaśnia
    - papier od konserwatora zabytków jest
    - w środę mapka do celów projektowych będzie
    a chyba w piątek jak się uda wjazd do gminy i prośba o zatwierdzenie projektu

    tylko ta Agencja Rolna jak zwykle ma tyle czasu.........

  2. #2062

    Domyślnie

    Kochani kto z was zamieniał usytuowanie pokoiku na dole z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym??? Na pewno ktoś to robił i był nawet wklejony projekt ....nie mam czasu chwilowo żeby wszystko przeglądać.....
    Pomocy!!! wymyśliłam sobie żeby zrobić taką właśnie zamianę....... a ponieważ dom miałby być z piwnicą to zamiast pomieszczenia gospodarczego zrobić garderobę i "wciąć" się poszerzając korytarz żeby zmieściła się szafa wnękowa....co wy na to?
    Renia

  3. #2063
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Hej,
    dzięki uprzejmości forumowej, uzdolnionej BRAZY mam nowy projekt kuchni. Zapraszam do obejrzenia w moich komentarzach.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  4. #2064

    Domyślnie

    no popatrzcie wcale nie musiałam daleko szukać........okazało się ,że na pierwszej stronie forum to własnie Wasio zamieściła rzut parteru z zamienionymi miejscami pokoikiem i łazienką z pomieszczeniem gosp.
    Tak chyba zrobię również i ja ...zyskam przez to pokoik po stronie południowej , ale łazienkę zrobię tam gdzie Wasio ma pomiszczenie gosp. a w a w sąsiedztwie korytarza będzie garderoba z wejściem z korytarza taka "magiczna szafa"
    Renia

  5. #2065
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Mamy drzwi zewnętrzne stalowe firmy DELTA


    drzwi wewnętrzne DRE kolor calvados


    Położony klej na ścianie garażu oraz na kolumnach mam nadzieje, że za tydzień zobaczę kolorek
    ale to sie nie uda panowie robią od poniedziałku i taki efekt mamy





  6. #2066

    Domyślnie

    slicznie MAGDA pieknie widze ze tez podniesliscie sciane kolankowa nad garazem i przez to nie macie jetki na scianie szczytowej domu
    bardzo ladny kolorek

    my jestesmy ciut ciut dalej....ale jak tak dalej pojdzie to szybko nas dogonisz

    w srodku facet kladzie plytki w kuchni, wszytskie sciany juz pomalowane
    w przyszlym tygodniu beda skrecane meble kuchenne, zeby firma od blatow mogla przyjechac i zdjac dokladne miary

    ale zdjec nadal nie mam nie moge sie doprosic.... w weekendzik pykne kilka i wrzuce przyszly tydzien bedzie moim ostatnim w pracy wiec bede miala wiecej czasu na dogladanie naszego cacka

  7. #2067

    Domyślnie jak ja ci zazdroszcze

    mieć już domek na tym etapie
    gratulacje z postępów

  8. #2068

    Domyślnie

    MAGDA pieknie gratuluję...
    a u nas opóźnienie z rozpoczęciem bydowy o 1,5 tygodnia.. i tylko boję się szybkiej zimy....

  9. #2069
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Kanguros, poczekaj i Ty dojdziesz do takiego etapu....powoli a na pewno dojdziesz ....i może przegonisz co niektórych...
    Renata i Marcin, ja oprócz tego, że poprzestawiałam pokój z pom. gosp. to jeszcze przesunęłam fundament na odwrotną stronę, tak, żeby spiżarka i salon były większe a nie łazienka i pom gospodarcze.
    U mnie jak zwykle pomału ale zawsze coś się dzieje... Mąż kładzie płytki w korytarzu i salonie...i tak to zaczyna wyglądać...

    Tu, gdzie na razie kończą się płytki będą drzwi do wiatrołapu - na całej szerokości.

    Magda, łądnie, coraz ładniej.... Marta, z przyjemnością pooglądam nowe zdjęcia twojego Granata juz pomalowanego od środka....
    A na kiedy masz termin? Bo to już po połowie września.... U mojej córki też już się nic nie ukryje...i na szczęście jak na razie jest ok, ale nadal bardzo musi uważać na siebie...

  10. #2070
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Misha ścianki nie podnosiliśmy tylko wyrównalismy poziom domu z garażem
    bo podobno w projekcie jest jeden schodek w doł do tego pomieszczenia.

    ledwo co ogród posprzątany ziemia nawieziona koparkowy rozplantował i znowu syf, a po ostatnim sprzątaniu w środku brak słów marzę żeby się już wszystkich fachowców pozbyć

    No a moja kuchnia 30 września ma sie w domku pojawić sprzęty mam wybrane po weekendzie zamawiam, tylko nam w pokojach paneli brakuje i pomalować ściany i możemy się wprowadzać
    tylko mały szkopuł kasa kasa kasa kasa spadaj z nieba!!

  11. #2071

    Domyślnie

    Wasiu nie bardzo rozumiem co ty namodziłaś z tym fundamentem....w orginalnym projekcie wydaje mi się że część domu od strony kuchni i salonu jest szersza!!! więc jak ty zmieniłaś ten fundament żeby poszerzyć tę część?? może poszerzyłaś cały dom? tzn akurat od srony kuchni i salonu??
    Renia

  12. #2072

    Domyślnie

    Wasiu to teraz pozostaje tylko obserwowac brzuszek cory ja mam termin na pierwsza polowe grudnia - pewnie tak kolo 10.... w czartek ide do lekarza po zwolnienie i bede siedziala sobiew domku i bede nadzorowala prace w nowym domku jak prawdziwa inwestorka

    juz nie lapie sie co mamy a czego nie
    tynk zewnetrzny + opaski wokol okien juz polozony na dwoch scianach --> garazowej i tej drugiej szczytowej od salonu i krotszego boku kuchni. front i tyl w poniedzialek.....
    kostka polozona juz z trzech stron domu dwa krotsze boki i tyl.... teraz panowie beda bawic sie z przodu
    a w srodku to ponoc i plytki w kuchni polozone i w skrytkach i w czesci pomieszczenia gosp. nad garazem w miejscu gdzie bedzie pralka... no i ponoc korytarz zaczal
    maż odebral meble kuchenne i jutro beda skladane, zeby we wtorek po fugowaniu mozna je bylo wstawic i pomierzyc blaty...
    mamy tez do odebrania wszytskie podlogi (panele i wykladziny dywanowe na gore )
    jutro tam ide !! z aparatem !!

  13. #2073

    Domyślnie

    Magda gratulacje...idziecie jak burza
    misha 3mam mocno kciuki,żeby wszystko było wykończone i gotowe zanim będą wstawiać Ci drzwi i schody
    No i oczywiście 3mam mocno kciuki,żebyście osiągnęli swój cel- wierzę,że uda się wam wprowadzić do połowy października....zwłaszcza,że roboty idą w szalonym tempie
    Wasiu u ciebie też wszystko coraz bardziej się zmienia i tylko patrzeć jak się wprowadzisz
    Oby tak dalej dziewczyny
    Ja za kilka dni jadę do Polski i napstrykam zdjęć...to i ja będę mogła się pochwalić postępami
    misha pamietasz jak pytałaś jaki my mamy projekt,że nie wchodzi nam kabina prysznicowa w dolnej łazience?!...a więc okazało się,że ten gość co budował wprowadził kolejną zmianę bez naszej wiedzy (oprócz balkoniku nad wejściem, który maił był półokrągły, i okna balkonowego tez miało być zaokrąglone, ale łatwiej było wrąbać nadproże niż bawić się z łukiem ) więc: nie chciało mu się docinać porotonu,żeby dziurę na okno zrobić tak,aby ścianka działowa miedzy pomieszczeniem gosp. a łazienką było równe, więc zrobił węższą łazienkę
    Oczywiście nie omieszkam powiedzieć mu co o tym sądzę jeśli go spotkam...dla niego lepiej,żeby się nam mnie nie natknął!!
    teraz mam tylko nadzieję,że reszta robót pójdzie gładko no albo przynajmniej bez większych problemów
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  14. #2074
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Renata, ja mam odbicie lustrzane projektu i jak zauważyłaś w projekcie jest szersza ścianka tam gdzie kuchnia i spiżarka a u mnie jest....węższa...bo tak właśnie odwróciłam fundament.... No i poza tym wydłużyłam i poszerzyłam cały domek...żeby drzwi były symetrycznie czyli na środku domku....
    Marta, z przyjemnością obejrzę twoje nowe fotki....Magda, Twoje też... bo prace u was posuwają się bardzo szybko...
    A pozostali Granatowcy chyba śpią....
    Fato, dawno tutaj nie widziany...może pochwalisz się nam jak tam u Ciebie,co?
    Ania już sobie spokojnie mieszka i niebawem ją odwiedzę, prawda Aniu? Zdam relację z tej wizyty....oczywiście za zgodą Ani...
    A pozostali, którzy dawno sie nie odzywali???? Zapraszam do pokazania nam swoich Granatów.....będzie miło...

  15. #2075

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiulakp
    okazało się,że ten gość co budował wprowadził kolejną zmianę bez naszej wiedzy (oprócz balkoniku nad wejściem, który maił był półokrągły, i okna balkonowego tez miało być zaokrąglone, ale łatwiej było wrąbać nadproże niż bawić się z łukiem ) więc: nie chciało mu się docinać porotonu,żeby dziurę na okno zrobić tak,aby ścianka działowa miedzy pomieszczeniem gosp. a łazienką było równe, więc zrobił węższą łazienkę
    nie wierze !! chyba bym powiesiela takiego "fahofca" ktory zrobilby cos nie po mojej mysli !! ze tez takim ludziom nie wstyd

    mimo wszytsko mysle, ze jest jeszcze wyjscie z sytuacji - sa przeciez kabiny niesymetryczne, widzialam jedna o rozmiarze 75x 90 czy nawet 75 x 100 - bardzo ciekawa, albo zamiast kabiny zrobcie sobie spadek na podlodze do splywu i szklane scianki jesli oczywiscie chcecie prysznic na dole...
    ja stwierdzilam, ze bez prysznica na dole to byloby dziwnie (nawet kosztem tego ze w lazieneczce bedzie ciasno) bo nie wyobrazam sobie zeby moi goscie (ci co przyjezdzaja w odwiedziny z noclegiem ) biegali po schodach zeby sie odswiezyc (zwlaszcza po zakrapianej imprezie ) no i krecili mi sie po MOJEJ lazience Tak wiec, jesli jest mozliwosc to uwazam ze warto...

  16. #2076

    Domyślnie

    i obiecanych kilka fotek







    pokoj dzienny --> bez podlogi wyglada jeszcze pstrokato..


    plytki w korytarzu a w oddali drzwi wejsciowe


    kącik do prania w pom. nad garazem


    kolorki w sypialni (brakuje jeszcze tapety)


    przyszly pokoik corci (choc na poczatku pewnie bedzie mieszkac z nami w sypialni... )


    pokoj synka - na bialym kominie bede malowac dekoracje.. wlasnorecznie!! )

  17. #2077
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Misha posłodzę ci ale szczerze bardzo ładny kolor elewacji rewelacyjnie zgrał sie
    z dachem Reszta też zapowiada się ciekawie, mam nadzieję że kuchnią się pochwalisz

  18. #2078
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Tak się patrze na fotki a tam data z kosmosu

    Przedpołudniem telefon:
    -przyjeżdżaj na działkę będę malował sciany
    no to dzieciak w auto i jadę, zajeżdżam i kurde coś mi nie pasuje
    omamy czy jak? Domy pomyliłam niemożliwe
    z racji tego że za tydzień mam urodziny taki prezent od taty dostałam
    zaskoczył mnie nieziemsko


  19. #2079
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Panowie od elewacji pozasłaniali okna więc troche ciemno w domku było
    kolorki pokaże jak się ich pozbędę
    (kolorki w niektórych pokojach to "trochę" wściekle żółte tzn nasza sypialnia
    i pokoik na dole )

    Drzwi nieszczęsne..... w łazience na górze miały otwierać się na korytarz otwierają się do łazienki poszły do wymiany będą za trzy tygodnie poczekamy

    a tu drzwi (wszędzie bez klamek) do suszarni nad garażem
    kibelek na miejscu trzeba w końcu zamontować kabinę


    umywalka i szafka nie zamontowana bo gdzieś cieknie woda
    mąż nie może dojść gdzie


    wkręciłam jedną gałkę


    i kolejna ściana zrobiona

  20. #2080
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Dziewczyny REWELACJA
    Piękne te Wasze Granaciki. Aż miło popatrzeć i pomyśleć, że i u nas kiedyś tak będzie.
    Misha kolorki super, i w pokojach dzieci i w sypialni. Salon też zapowiada się ciekawie. No i też jestem ciekawa kuchni.
    Napisz proszę jakiej szerokości są opaski wokół okien bo u Ciebie wygląda na to, że odstęp pomiędzy nimi (przy górnych oknach) jest większy niż np. u Waśki.

    Magda - barierka wygląda super, fajnie mieć takiego zdolnego tatę
    Łazienka też już prawie gotowa . Widzę, że podobnie jak u Mishy (i jak ma być u mnie ... ) kabina prysznicowa jest przy wejściu do suszarnio pralni, a przy niej kibelek. Tylko jakoś umywalki umiejscowić nie mogę ... to ta ściana przy wejściu do łazienki? A wanna obok umywalki? Dobrze kombinuję ?

    Ja mogę się co najwyżej pochwalić rozpoczętym tarasem i schodami wejściowymi.
    Elektryk też działa, ale chyba widok kabli nie jest interesujący
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

Strona 104 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony