dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 142 z 272
Pokaż wyniki od 2.821 do 2.840 z 5440
  1. #2821

    Domyślnie

    witam wszystkich. Z mężem planujemy kupno projektu granat, moze ktos poda nam strone z jakiego biura jest najlepiej kupic? chodzi nam o to zeby wszytkie papiery były ok i wogole zeby wszystko sprawnie poszło. z gory dziekuje i pozdrawaim marta. a zapomnialam macie przepiekne granaty jak ja wam ich zazdroszcze.....

  2. #2822
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar EWA 28
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Głogów/ Nielubia
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    WITAM KOLEJNYCH PRZYSZŁYCH MIESZKAŃCÓW GRANATA, JAK CZYTAM TO FORUM TO WIEM , ŻE GRANAT TO DOBRY WYBÓR!
    marto_k99 my kupiliśmy projekt na http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/granat/161 - projekt otrzymaliśmy po dwóch dniach czego się nie spodziewaliśmy bo zamawialismy przed samym sylwestrem i właśnie w sylwestra go otrzymalismy, a myslałam, że dojdzie dopiero po nowym roku . Polecam, obyło się bez problemów.

  3. #2823

    Domyślnie

    hej wszystkim.
    Dawno mnie nie było bo przebywam w Polsce i jakoś mało czasu mam na siedzenie przy kompie ale znalazłam chwilę,że przekazać wam co u mnie!!

    po pierwsze: miałam gości na budowie odwiedzili mnie: kanguros czy jarek z żonką i GosiaT. z mężem... a przy okazji okazało się,że mąż Gosi Radek to kolega mojego męża hihi... ale ten świat mały
    Miło było was gościć u mnie... i myślę,że następnym razem może już uda się usiąść w salonie i jakąś kawkę wypić

    po drugie: zamówiłam wymarzone schodki... wstawię zdjęcie jak będą mniej-więcej wyglądały, ale to potem.

    po trzecie: mam elewację kolor miał być inny, a jest inny. Ogólnie jest ładny, ale ja w głowie miałam inną koncepcję i teraz jęczę... ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba się do koloru przyzwyczajać i tyle
    zdjęcia też wstawię potem, jak skończą ostatnią ścianę. Myślę,że nie będzie najgorzej, jak przyjdzie nam okna sztukateria kilka tonów jaśniejsza od elewacji to na pewno trochę rozjaśni ... zresztą zobaczymy, na efekt końcowy trzeba poczekać

    a po czwarte: poddasze robi się coraz bardziej "pokojowe" ostatnie pomieszczenie zostało do ocieplenia i nałożenie regipsów. Coraz bardziej mi się podoba na górze

    no i po piąte: chyba zrezygnuję z płytek Futuro w górnej łazience, bo tak sobie ostatnio myślę,że boję się,że do tych płytek będzie się bardzo czepiał brud. One są baaardzo matowe, i do tego takie chropowate... i w te rowki może zachodzić brud. A nie mam zamiaru co sobotę ze szczoteczką szorować kafli. muszę kupić takie,żeby nie wymagały szorowanie szczoteczką, a tylko przetarcia szmatką jutro mam zamiar pochodzić i na cos się zdecydować


    No a teraz już dość o mnie. Iza myślę,że hol na dole, klatka schodowa i hol na górze trzeba traktować jako jedno. Dziwnie będzie wyglądać, jak w połowie klatki schodowej walniesz inny kolor,żeby na górze był ten sam... przynajmniej moje jest takie zdanie
    askaand masz racje to był mój granat. Nie będę się teraz rozpisywać na temat zmian itp. na prywatna skrzynkę napiszę ci wiadomość z numerem tel. i jak zadzwonisz to może uda się nam spotkać na budowie to wszystko ci powiemy
    Na dzisiaj tyle... pozdrowienia dla wszystkich
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  4. #2824

    Domyślnie

    misha dzięki za zdjęcie tych puszek... jak właśnie też chciałam to tak wykończyć jak ty
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  5. #2825
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosiaT.

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    hej Kasiu!!!Nam też było bardzo miło...Bardzo dziękujemy za przysługę. Już zaczynamy pomału wszystko załatwiać.
    A zgadnij co Radek teraz robi?Pewnie to co twój mąż-ogląda finał ligii...Ach te chłopaki.A ja mam chwilę na szperanie po necie.Pozdrawiam serdecznie.

  6. #2826

    Domyślnie

    Gosia dzisiaj ważny mecz dla wszystkich facetów... nie tylko dla takich zapaleńców jak nasi, więc nic dziwnego,że siedzi przed telewizorem
    ale my przynajmniej mamy czas dla siebie
    pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś tam
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  7. #2827

    Domyślnie

    Mam małe pytanie czy w waszych domach pojawiają się małe pęknięcia na ścianach od osiadania budynku??
    U nas na górze w hollu są pęknięcia i obawiam się robienia sufitów z płyt gipsowych, ze będą pękać.
    Pozdrawiam

  8. #2828
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar EWA 28
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Głogów/ Nielubia
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Teraz ja Wam coś zaprezętuję... Może to jeszcze nie za wiele ale...
    TU BĘDZIE STAŁ NASZ GRANAT! oto dwa ujęcia dzialki...
    [img][/img]
    moje miejsce na ziemi...
    [img][/img]
    Jeszcze nie mamy wszystkich papierków załatwionych więc za wiele nie możemy działać, ale działka jest , prowizorycznie ogrodzona, a pare dni temu przeszła odchwaszczanie


  9. #2829

    Domyślnie

    Dziewczyny pomóżcie i powiedzcie jak udało się wam usunąć naklejki z nowych okien... czym to najlepiej wyczyścić?

  10. #2830

    Domyślnie dziękujemy

    [/b]kasiulakp dziękujemy ze mogliśmy zobaczyc Twój znaczy wasz domek.
    jest naprawdę b. funkcjonalny. Dobrze że wybraliśmy ten projekt.

    Dzięki zobaczeniu go na żywo możemy zrobić co nie co poprawek, i tak jak Wasiek wstawimy na piętrze zamiast zwykłych okien okna balkonowe, a zrezygnujemy z okien dachowych i nie wiem czy nie wstawimy okna w pomieszczeniu nad garażem.

    A co do kolorku.....jest ładny i nie masz się czym przejmować.

  11. #2831
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    xatia

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    53
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam! Znow do Was zagladam Juz niedlugo tez bede mogla sie czyms pochwalic, bo jesli wszystko dobrze pojdzie, to pod koniec lipca ruszymy z budowa naszego ukochanego Granata. Tylko troche sie tu naczytalam i kompletnie nie wiem na jakie zmiany w projekcie sie zdecydowac i czy w ogole cos zmieniac. No ale moze w koncu podejmiemy jakies decyzje. Pozdrowka dla wszystkich Granatowiczow.

  12. #2832

    Domyślnie

    czesc wszystkim.
    martwi mnie troche brak odzewu że uda sie cos podejżec w realu.Szkoda wielka bo pewnych rzeczy po prostu nie potrafie sobie wyobrazic.zdaje sobie sprawe jakie sa czasy i podzielam obawy przed wizytami nieznajomych,ale zrozumcie mnie.buduje z moja Małgorzatą GRANACIKA!!!
    może ktoś zechce dac znac priv. i pomóc w rozwianiu kilku,kilkunastu,rozterek.
    Teraz pytanie za milion
    czy kuchnia nie jest za wąska na umieszczenie wszystkich sprzetów i czy likwidowac spizarnie??
    gorąca prożba o umieszczenie zdjęc kuchni najlepiej umeblowanej.

    pozdrowienia dla wszystkich walczacych z budową.

  13. #2833

    Domyślnie

    remiqu niestety wiele osób na dolnym śląsku jest na tym samym etapie budowy co ty więc nie mają jeszcze co pokazywać... i myślę,że stąd ten brak odzewu.
    Ja niestety nie mogę zaprosić Cię na moją budowę bo nie ma mnie w kraju ale życzę powodzenia w szukaniu a także, w budowaniu domku
    pozdrawiam
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  14. #2834

    Domyślnie

    poniosło mnie troszkę
    mam na oku gotowego ,znaczy się surowy zamkniety .

  15. #2835

    Domyślnie

    U mnie zaszły spore zmiany. Elewacja się kończy... co prawda miał być inny odcień, ale wyszedł inny nie jest zły... więcej, jest ładny ale koncepcję miałam inną. No trudno, mam nadzieję,że trochę zjaśnieje i będzie git. poza tym nad oknami zrobię sobie sztukaterię (ozdobniki) jaśniejsze to na pewno trochę rozjaśni cały dom
    Oto tak wygląda kolor: (ściana frontowa na zdjęciu jeszcze nie skończona, ale garaż i reszta już gotowa) poza tym, na zdjęciach wygląda to jaśniej, w rzeczywistości jest troszkę ciemniejsza


    na tym zdjęciu kolor garażu jest najbardziej zbliżony do rzeczywistego

    i tył :




    A wewnątrz: wszystkie pomieszczenia ocieplone i wyregipsowane a dwa z nich nawet już zatarte gładzią co cieszy mnie niezmiernie





    A na dole pomieszczenie gospodarcze już prawie gotowe i zamontowany już zbiornik na wodę od baterii słonecznych






    Acha i zamówiłam schody... ale to już chyba pisałam Będą takie, tylko oczywiście inny kszatałt z racji inne klatki schodowej i kolor też inny... ciemniejszy planowany montaż w sierpniu!!


    No i drzwi wewnętrzne też zamówione


    na dzisiaj to wszystko pozdrowienia dla wszystkich!!
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  16. #2836

    Domyślnie

    bardzo ważne pytanie ile płaciliście za obrobienie okien dachowych?? Przy ocieplaniu poddasza i kładzeniu regipsów robotnicy od razu kładą regipsy przy oknach i pytanie brzmi... ILE za to płaciliście?? Bo biorą za to coś ekstra i nie wiem jak się rozliczyć z robotnikami!!
    PLEASE o szybką odpowiedź
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  17. #2837
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grzebein77

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie.Ja placiłem po 50 zlotych za kazde okno exrta.Za całe poddasze zaplaciłem 2000zl. Sama robocizna.Musze dodac,ze robil mi to znajomy.pozdrawiam wszystkich granatowiczow

  18. #2838

    Domyślnie

    pytanko do kasiulakp prosze napisz gdzie umieściliście zbiornik od solarów i czy cała instalacja solarna była projektowana na etapie adaptacji?

  19. #2839
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Kasia my płaciliśmy 100 zł za okno
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  20. #2840

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. to dość duża rozpiętość 50 a 100 zł. ale podejrzewam,że chyba będzie bliżej 100zł. a to 50 to raczej wynika ze znajomości z robotnikami

    Marek my od początku jak planowaliśmy budowe wiedzieliśmy,że będziemy mieć solary Zbiornik mamy w rogu w garażu. Wszystko mamy z wissmana, solary jeszcze nie zamontowane, ale prawie wszystko gotowe do montażu. Najpierw montują u moich teściów, a potem u nas
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

Strona 142 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony