dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 202 z 272
Pokaż wyniki od 4.021 do 4.040 z 5440
  1. #4021
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek Zobacz post
    Witam,
    dla wszystkich zastanawiajacych się jak podzielić górę nad garażem......jest wiele zdjęć i opisów mieszkających już granatowców, którzy doskonale to rozwiązali....więc po co się zastanawiać i tracić czas .....zerknijcie i sami zobaczcie jak to wygląda w praktyce.....odsyłam do IZULEK i nie tylko.......ma to świetnie rozwiązane, uwierzcie mi - widziałam i sama lepiej bym tego nie wymysliła, bo ...........nie ma innego optymalnego wyjścia..........i pamietajcie ...lepiej jest uczyc się na cudzych błędach niż na swoich....tylko czasami trzeba poczytać....
    Dziękuję za komplement i pamięć Nina już sama chciałam zaprosić klinkaa i innych do obejrzenia zdjęć w moim dzienniku. Tylko czy one są jeszcze widoczne?
    A samo rozwiązanie u mnie sprawdza się znakomicie, mimo że garderoba u nas służy głównie jako "magazyn" ręcznikowo-pościelowo-ubraniowy. Zarówno dzieci jak i my mamy szafy w pokojach na bieżące ubrania.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  2. #4022
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Tak przejrzałam sobie zdjęcia w moim dzienniku te widoczne, i faktycznie nie ma tam nigdzie zdjęcia garderoby, ale wizualnie i gabarytowo jest to pomieszczenie takie jak pralnia.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  3. #4023
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tommiberry
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    No to Izulek moze wrzucisz jakies nowsze fotki? Chetnie zobaczymy jak wygląda twój domek i przy okazji jak moze wyglądać mój

    Chetnie zobacze tą garderobę

  4. #4024
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Hej IZA, no jakżebym mogła zapomnieć? ....... a tak w ogóle to należałoby chyba złożyć rewizytę, co..........pewnie jak będzie juz cieplej...to zapraszamy, zapraszamy......z wielką przyjemnością się spotkamy w wiadomym gronie ....u nas za dużo zmian nie ma, ale u Ewy i Artura .....więcej......
    Pozdrawiam
    Nina

  5. #4025
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar loxley
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Pless - Grass Lake
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek Zobacz post
    Tak przejrzałam sobie zdjęcia w moim dzienniku te widoczne, i faktycznie nie ma tam nigdzie zdjęcia garderoby, ale wizualnie i gabarytowo jest to pomieszczenie takie jak pralnia.

    szukaj i wklejaj - też z chęcią popatrzę na garderobę.
    No gratulacje!!!! z okazji otwarcia 200 - tnej strony

  6. #4026
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Clea

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O coś od wczoraj tu nastała cisza. A ja chciałam się pochwalić, że znaleźliśmy projektanta który zrobi nam zjazd z drogi na naszą działkę za 600 zł, będziemy szukać może jeszcze coś taniej będzie. I o dziwo ten projektant nie bedzie tego robił miesiąc tylko w tydzień się wyrobi A morał z tego taki, że trzeba szukać, szukać i pytać a idze ciąć koszty.

  7. #4027

    Domyślnie

    Witam czy ktos z Was wstawiał okna drewniane?jesli tak to jaka jest różnica cenowa miedzy plastikami a drewnianymi.


    pozdrawiam

  8. #4028
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek Zobacz post
    Hej IZA, no jakżebym mogła zapomnieć? ....... a tak w ogóle to należałoby chyba złożyć rewizytę, co..........pewnie jak będzie juz cieplej...to zapraszamy, zapraszamy......z wielką przyjemnością się spotkamy w wiadomym gronie ....u nas za dużo zmian nie ma, ale u Ewy i Artura .....więcej......
    Pozdrawiam
    Nina
    Chętnie, chętnie skorzystamy z zaproszenia a zmiany u Was? jak to nie ma? podglądam od czasu do czasu Twój dziennik.
    Oooo co ja słyszę? Czyżby Ewa zdecydowała się na zmianę pracy ?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  9. #4029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tommiberry
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał kkwiat Zobacz post
    Witam czy ktos z Was wstawiał okna drewniane?jesli tak to jaka jest różnica cenowa miedzy plastikami a drewnianymi.


    pozdrawiam
    Orientowalem sie w cenach okien. CEna zalezy od gatunku drewna. To z lepszego drewna mogą byc nawet o 5-7 tys drozsze. Te z tanszego o 1-2tys.

  10. #4030
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasal

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    07-120
    Posty
    39

    Domyślnie

    Witam,
    1.Może ktoś podać ilość i długość belek na srop teriva + ilość pustaków.
    2. Czy 11m3 betonu na strop to wystarczająca ilość (nadlewka + wieniec)?

  11. #4031
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enya1984

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    zamieściłam dziś rzuty ze zmianami w projekcie przed ostateczną adaptacją. Są w moim dzienniku który niestety nie wygląda jak dziennik wiec nie wiem czy ogóle je znajdziecie - jeśli nie to zapraszam na stronę extradomu mój nick taki sam jak tu. Wiem że już był poruszany gdzieś wątek komina który mieści się w koszu i przesunięcia go w inne miejsce. Przeczytałam gdzieś na forum ze tak jak w oryginale jest umiejscowiony może przeciekać. Właśnie dokonałam takiej zmiany i teraz mam komin prawie na środku pokoju na górze.... może mi coś poradzicie?

  12. #4032
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    nie płacz komin na środku ma swoje plusy... pomiędzy swobodnie wciśniesz tapczanik,łóżko itp ,rozumiem ,że tam będzie pokój dziecka ?

  13. #4033
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enya1984

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Claudii Zobacz post
    nie płacz komin na środku ma swoje plusy... pomiędzy swobodnie wciśniesz tapczanik,łóżko itp ,rozumiem ,że tam będzie pokój dziecka ?
    Jeszcze nie płaczę płacz to pewnie będzie później na dalszych etapach budowy tak tam będzie pokój dziecka i tak myślę ze za tym kominem zabuduje tą wnękę później szafą i mała będzie miała w przyszłości mała garderobę. Problem mam tylko w tym czy jak się wejdzie to porostu nie będzie się miało wrażania że wchodzi się na ścinę tzn w tym przypadku komin

  14. #4034
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Albo zrobić tam mini garderobę, tak jak ja mam w planie... .... bardzo dobre rozwiązanie....a przynajmniej komin nie będzie ci przeciekał....

  15. #4035
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    aaa , tak myślę nad tym ale my mamy inaczej ten komin....jest wkomponowany w ścianę czyli jest zarazem kawałkiemściany a nie jest dostawiony do ściany dlatego mi nie wystaje tak dużo.

  16. #4036
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tommiberry
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Bardzo dobry temat poruszyliscie-wczesniej sie juz zastnaawialem nad tą kwestią komina na srodku pokoiku na górze. Moze ktos potwierdzic jak wygladają wymiary po obróceniu tego komina? A mianowicie mi wyszlo ze od strony okna zostaje az 1.7metra, co znaczy ze komin wypada na srodku pokoju. Na zdjeciach innych uzytkowników (chyba Claudii) widzialem ze tam miesci sie łóżko 1 osobowe o wymiarze okolo 1.3. A ja mam az 1.7metra?

    PRosba do was-jesli ktos z was kto juz wybudowal granata mogl zweryfikowac moje wymiary, które "mi wyszly". Czyli powiedziec jakie wyszly u was.

    Ostatnio edytowane przez tommiberry ; 04-02-2011 o 19:02

  17. #4037
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enya1984

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nie znam dokładnych wymiarów ale wydaje mi się ze będzie tam dość sporo miejsca. Oglądałam Granata "na żywo" i ten pokoik wcale nie jest taki mały jakby się mogło wydawać Jak nie zapomnę to zapytam swoją projektantkę o wymiary.

  18. #4038
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    zmierzyłam...dokładnie 1,70m a grubość 34,5cm
    na gotowo czyli po tynkach
    to są oczywiście wymiary nieoryginalnego granata czyli po przesunięciu komina
    Ostatnio edytowane przez Claudii ; 04-02-2011 o 19:45

  19. #4039
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tommiberry
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Claudii-1.7 pomiedzy scianą komina a scianą zewnętrzną?
    A wystawanie komina ze sciany? 90cm?


    Czy moje wymiarą są dobre wg.tego?jak pozostale wymiary?
    Ostatnio edytowane przez tommiberry ; 04-02-2011 o 20:18

  20. #4040
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ta wnęka jak widać na moim foto gdzie stoi łóżko czyli wewnątrz od ścianki kolankowej do komina,u mnie komin wystaje 34,5cm dlatego że jest wkomponowany w ścianę
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020874.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	41670   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	47.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	41671  

Strona 202 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony