dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 272
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 5440
  1. #741

    Domyślnie

    [b] DaMa[b] jak to miło , tak jestem z Lubina a budować będę się w Niemstowie, i jak widzę ze zdjęć Twoich Granaty będą w jednym Powiecie
    Hajduczek

  2. #742
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    U nas od dzisiaj więźba zbijana (w końcu)
    pogoda jest super jak na jesienną aure przystało
    brak śniegu i deszczu
    w poniedziałek powinni już folie połozyć
    ale nie zapeszam, żeby pogoda się nie popsuła

  3. #743

    Domyślnie

    cześć

    tynkowanie przeniesione na poniedziałek zaczyna się współpraca

    DaMa tak, 23 zł/m2 z materiałami, nic nas nie interesuje, wszystko jest na ich głowie, na naszej żeby wszystko sprawdzać czy aby piony się zgadzają, tynki będą gipsowe

    pozdrawiam, Gosia

  4. #744
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Hej

    U nas tez pogoda w miarę ...była bo teraz zaczał padać snieg z deszczem, ale efekty sa co prawda nie widzialam na wlsne oczy bo dzieciaki chore wiec nie wychodze ale moj maz dzownil zepolowa zachodniej strony dachu ma ulozoną dachówke i jak pogoda pozwoli to jutro bedzie jedna strona skonczona i beda robic garaż , strone od frontu beda robic jak najpożniej zeby skonczyli kominy

    tak czy tak bardzo sie ciesze ze cos sie dzieje !!!!

  5. #745
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Hej wszystkim,
    nareszczie coś piszecie....
    Gosia, twoja cena za tynki jest lepsza niz moja. Facet chciał nawet 27 zeta z materiałem ale w końcu dogadaliśmy się za 24zł. Tylko jest jedno małe ale....teraz jest już bardzo zimno,i nie mam jak wietrzyć pomieszczeń i skrapla mi się para na suficie i gdzieniegdzie porobiły sie purchle....kominek buzuje cały czas ale niestety, niewiele to daje...
    Sylwia, widzisz jak z dachem szybko u Ciebie idzie.... nie tak jak u mnie....jeszcze tydzień i cały dach będziesz miała pokryty dachówką.
    Magda u Ciebie tez idzie expressem - oczywiście jak wezmą się do pracy, hihihi,- ani sie obejrzysz i bedziesz miała dach ofoliowany....
    DaMa a dlaczego nie ma jeszcze żadnych Twoich zdjęć?
    Fato a Ty co??? Gdzie te duże ilości zdjęć??? Pokazałeś kilka na zachętę i to już koniec???
    Zobacz jak młodsi stażem granatowcy chwalą się poszczególnymi etapami....no zapraszam do pisania i wklejania.... czekamy
    I najważniejsze Anijka jeżeli czytasz jeszcze nasze forum, to odezwij się i pokaż nam swojego Granata. U Ciebie prace są najbardziej zaawansowane, no nie bądź taka co to nie chce się pochwalić swoim domkiem....proszę......

  6. #746
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    no niestety pochwaliłam sie za bardzo zaraz pstrykne fotke jak wyglada u mnei za oknem
    rano nie bylo wcale sniegu a teraz .....................




  7. #747
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No ładnie, ładnie..... u mnie na pólnocy tez tak jest i temperatura teraz to -3 stopnie na 5 pietrze a na polu chyba z -8 stopni. Tam zawsze jest zimniej i dłużej leży śnieg.....

  8. #748

    Domyślnie

    a u nas w Wielkopolsce suchutko, nic nie pada owszem chlodno - 0st. ale prace ida jak burza. oto nasze dalsze poczynania:

    przywiezli cegle:


    panowie "majstrowie" ida jak burza:




    widok na wyjscie z salonu na taras po lewej oraz wyjscie z garazu po prawej:


    rzut oka na wejscie na srodku:


    i jeszcze raz tyl domku:


    a to juz stan koncowy na dzis:
    tyl


    i przod:


    Panowie sa niemozliwi --> na poniedzialek kazali przywizc strop
    Wlasnie ogladalam prognoze pogody od poniedzialku piekne slonce i od 5 do 8 st w calej Polsce wiec GRANATOWICZE DO ROBOTY !!

    pozdrawiam wszytskich
    marta

  9. #749

    Domyślnie

    aaaaa.....i jeszcze jedno.....tak wszyscy piszecie o schodach....
    a ja sie musze przyznac ze nie bardzo wiem o co chodzi z tymi "zabiegowymi" albo "ze spocznikiem".....czy ktos moglby mi to objasnic?? bede wdzieczna...
    wiem tylko, ze bardzo mi sie podobaja schody jakie ma FATO natomiast moja druga polowa mysli oschodach drewnianych "lamanych w polowie - z takim plaskim kawalkiem w polowie" (na pewno kalecze......wychodzi teraz ze jestem totalnym laikiem w tych sprawach )
    mam obawy co do drewnianych schodow - wydaje mi sie, ze beda skrzypiec, ze wszystkie drewniane skrzypia......dlatego wole betonowe, no a do tego chyba latwiej jest zrobic chlodny schowek pod schodami betonowymi, prawda ?

    pzdr

  10. #750
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Marta, no nie..... Ci Twoi fachowcy, rzeczywiście idą jak burza.....niedawno stan 0 a teraz już o stropie mówią.....
    Tylko pozazdrościc takich budowlańców......ale nie chwal ich za szybko....mówię to z własnego doświadczenia.....

  11. #751
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    no nie, zanim ja napisałam posta to Ty zdążyłaś wkleić juz drugiego......
    Co do schodów, to te schody, które pokazał Fato sa właśnie schodami zabiegowymi a te o których mówi Twój mąż - ze spocznikiem.....

  12. #752
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    a i jeszcze jedno..... na początku każdy znas był laikiem budowlanym......
    poczekaj a zobaczysz jak szybko trzeba nauczyc się dużo nowych rzeczy, żeby wiedzieć czy przypadkiem fachowcy nie wpuszczają Cię w maliny......

  13. #753

    Domyślnie

    Fato a Ty co??? Gdzie te duże ilości zdjęć??? Pokazałeś kilka na zachętę i to już koniec???
    Zobacz jak młodsi stażem granatowcy chwalą się poszczególnymi etapami....no zapraszam do pisania i wklejania.... czekamy
    I najważniejsze Anijka jeżeli czytasz jeszcze nasze forum, to odezwij się i pokaż nam swojego Granata. U Ciebie prace są najbardziej zaawansowane, no nie bądź taka co to nie chce się pochwalić swoim domkiem....proszę...... [/quote]


    No właśnie jakoś się obijam, ale ta pogoda mnie bardzo przygnębia. Postęp na budowie owszem jest fotki wkleję jak tylko będzie chwila czasu mogę jedynie zdradzić, że kominy już mam wymurowane więźba też już jest i oczywiście czekam z niecierpliwością na troszki ładnej pogody Ps. chyba jak każdy
    A nawiasem mówiąc Anijka z niecierpliwością czekam na twoje fotki z granacika heh pewnie już mieszkacie Pozdrawiam wszystkich GRANATOWCóW

  14. #754

    Domyślnie

    wasku dziekuje za wyjasnienia dotyczace schdow teraz juz wiem na czym stoje, a raczej po czym bede zbiegac
    ciekawa tylko jestem czy te schody to tez murarze beda chcieli zrobic w tym roku... bo jesli tak to bede musiala zasiasc juz do robienia dokladnego rysunku... oczywisci jesli uda mi sie przekonac meza do moich racji..

    aaaa....zapomnialam tez nadmienic, ze murarz-kieras po raz kolejny wykazal si calkiem niezla inicjatywa...nie dosc ze namowil meza do podniesienia sciany kolankowej zrowno domu jak i podwojnego garazu (wiec garderobo/pralnio/schowek to bedzie naprawde wielkie lotnicho) to jeszcze przekonal go do umieszczenia okna dachowego na klatce schodowej zaczyna mi sie podobac ten majster !!

    dzis dowiedzialam sie ze panowie codziennie pod koniec pracy robia sobie ognicho na naszej dzialeczce....chyba im kupimy kilka kilogramow kielbachy do podsmazenia niech sie uracza

    wklejajcie fotki - ja tak lubie sobie podpatrywac wasze pomysly na zmiany wieksze i mniejsze
    pzdr

  15. #755
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Fato a ten wolny czas to znajdziesz teraz czy znowu za miesiąc????
    Wolałabym teraz, bo tak samo jak Marta lubię oglądać fotki powstającego Granata.

  16. #756
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    ale sie rozpisaliscie !!!!

    FAto - ja tez sie przyłącze - wklejaj fotki i to duzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jelsi chodzi o schody to nam nasz poprzedni majster ( ktory był super na początku i tez go strasznie chwaliłam - a potem wyszły problemy )
    "spiep...." i schody sa całkowicie do poprawy i ci nowi murarze jak skończa działowe scianki beda podkuwać dolewac i juz sama nie wiem co jeszcze- jedno jest pewne maja takie same zdanie jak my co do tych schodów i na szczęscie wiedza co zrobić zeby były dobre !!!

    Poprzedni majster dostał pare zdjec schodów zabiegowych i mial zrobic takie same - wyszly inne a on stwierdził ze w takim razie to on nie wie jak ma je zrobic

    a jak juz sie tak na niego zale to opisze jeszcze pewna sytuacje z jego udziałem

    Jak przyjechal na dzilake juz po zakonczonej wspolpracy z nami po jakies swoje rzeczy zastal naszego ciesle z ekipa i mu nagadal jak to ma na nas uwazac zebysmy mu zapłacili i dodał jedno zdanie ktore do dzis kroluje u nas na budowie i wszscy sie smieja do bólu

    PAMIETAJ LEPIEJ WZIĄĆ WIECEJ PIENIEDZYNIŻ JEST USTALONE ZEBY BYLO Z CZEGO ODDAWAĆ NIŻ WZIAC ZA MALO

    no normalnie az teraz sie smieje jak to pisze hihihi

    misha555 - jestem w głębokim szoku i ciesze sie ze chociaz u ciebie pogoda nie krzyzuje planópw bo u mnie teraz lezy ok 10 -15 cm sniegu Oby tak dalej , a fachowcy to naprawe jakby ich piorun strzelil tak im to szybko idzie POWODZENIA

  17. #757
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Sylwia, fajny on był.....ten fachowiec znaczy się.....
    U mnie z kolei moi fachowcy od stanu surowego zawsze mówili -
    da się zrobić.....po czym partolili proste sprawy, bo trudno było zajrzec do zmian do projektu...

  18. #758
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    aaaa co do rozpisania to chyba od tego jest ta stronka....czyż nie?
    Gosia a gdzieżeś Ty się podziała??? Czyżbyś jeszcze nie miała internetu i tylko z pracy nadajesz? Jeżeli tak to wielka szkoda, że nie możesz na bieżąco z nami pogawędzić....

  19. #759
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    aaaa co do rozpisania to chyba od tego jest ta stronka....czyż nie?
    Gosia a gdzieżeś Ty się podziała??? Czyżbyś jeszcze nie miała internetu i tylko z pracy nadajesz? Jeżeli tak to wielka szkoda, że nie możesz na bieżąco z nami pogawędzić....
    hmmm a moze Gosia przezywa kryzys budowalny ???????? ale nie mysle ze nie , teraz chyba w poniedzialek maja wejsc fachowcy od tynkow

    tak czy tak GOSIA czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    dobra ide klasc moich chorowitków spac

    a co do rozpisania to wlasnie fajnie jak jest co poczytać wiec piszcie !!!!!

  20. #760

    Domyślnie

    mam nadzieje ze gosi snieg nie przysypal, skoro wszedzie tak pada

    kurcze, z tymi schodami mowicie, ze tak ciezko murarze kumaja rysunki??
    musze meza napuscic zeby jutro porozmawial z tymi naszymi fachowcami....bo ja jak juz wracam z pracy, to tylko (i az!!) rosnaco mury ogladam ale murarzy juz nie ma, ognisko wygaszone...
    ciekawe co powiedza na rysunek (ktorego jeszcze nie mialam czasu przygotowac)

    a ja sobie zaraz poczytam wasze dzienniki

Strona 38 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony