dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 131 z 134
Pokaż wyniki od 2.601 do 2.620 z 2663
  1. #2601

    Domyślnie

    Cytat Napisał frodoo Zobacz post
    Witam,

    Czy oprócz Nas podjął się Ktoś budowy Faworyta III (bliźniak)?
    Proszę o kontakt w celu wymiany uwag i doświadczeń
    [email protected]

    Pozdrawiam
    popytaj na tej stronie ktoś moze się odezwie http://www.mgprojekt.com.pl/forum/vi...aworyt+3#p3833

  2. #2602
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seweryn_Eliza

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-553
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum który również jest w trakcie budowy domu "faworyt III" lekko zmodyfikowany, dom jak narazie jest w stanie surowym.
    Mam do was pytanie, czy możecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami w czasie budowy jak i w czasie wykończenia domu? jakieś zdjęcia innowacyjne rozwiązania itp. itd.?

    http://www.fotosik.pl/u/sewerynieliza
    Ostatnio edytowane przez Seweryn_Eliza ; 23-07-2012 o 19:58

  3. #2603
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    locoangel

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, a tu mój Faworyt ) podnieśliśmy go o jedną cegłę, żeby było mniejsze skosy, a już na tym etapie sądzę że nie był to najlepszy pomysł
    mogło zostać jak w projekcie. Nanieśliśmy też zmiany na parterze, potrzebowaliśmy dużej kotłowni.
    Pozdrawiam faworytomaniaczy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	134149Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	134150

  4. #2604
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seweryn_Eliza

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-553
    Posty
    2

    Domyślnie

    locoangel z tego co ja moge co podpowiedzieć to może trzeba było zrobić większe okapy w tedy tą wysokość ścianki kolankowej zniwelował i biło by całkiem nieźle

  5. #2605

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Czy liczył ktoś może aktualne koszty budowy faworyta z garażem 2-stanowiskowym z podziałem na poszczególne etapy budowy? Będę wdzięczna za informację

  6. #2606

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum!
    Właśnie udało się nam zrobić stan '0' !!!
    Bardzo proszę napiszcie mi czy łazienka na parterze jest aż tak malutka czy to tylko złudzenie? Może ktoś pochwali się łazienką na dole - bardzo proszę o fotki!!!
    Czasem jak patrzę na fundamenty to mam wrażenie ,że MAJSTER się machnął i to byłby numer....Pozdrawiam

  7. #2607

    Domyślnie

    Hej,
    Łazienka rzeczywiście duża nie jest. Ja jestem jeszcze w trakcie budowy - etap wykończenia. W łazience zmieściła się na wprost od wejścia kabina 140x80, po prawej od wejścia jest wc a po lewej umywalka. Na potrzeby umywalki zagarnelismy trochę miejsca z wiatrołapu - pod umywalkę zrobiona jest wnęka, a ściana działowa pomiedzy wiatrolapem a toaletą ma kształt litery S.
    Ostatnio edytowane przez Agnes211 ; 14-09-2012 o 15:11

  8. #2608

    Domyślnie

    Dzięki Agnes211.
    Nie pocieszyłaś mnie
    Ale cóż trzeba będzie kombinować i jak będziesz mogła to wrzuć mi fotkę na priva [email protected]
    Każdy chwali się kuchnią , salonem a kibelek ? Zwłaszcza taki tyciusieńki..... .to będzie mistrzostwo świata
    Trzymaj się i do usłyszenia.

  9. #2609

    Domyślnie

    Cytat Napisał Supergęś Zobacz post
    Dzięki Agnes211.
    Nie pocieszyłaś mnie
    Ale cóż trzeba będzie kombinować i jak będziesz mogła to wrzuć mi fotkę na priva [email protected]
    Każdy chwali się kuchnią , salonem a kibelek ? Zwłaszcza taki tyciusieńki..... .to będzie mistrzostwo świata
    Trzymaj się i do usłyszenia.
    My z łazienki na dole zrobiliśmy spiżarnie , łazienke w miejscu kotłowni 8m2 więc całkiem sporo a kotłownie zrobiliśmy w pomieszczeniu za garażem . Chcemy jeszcze w tym roku się wprowadzić i dopiero wtedy się okaże czy te zmiany były słuszne . Pozdrawiamy

  10. #2610

    Domyślnie dobry pomysł !!!

    Witajcie!!!

    Dzięki bardzo za podpowiedź! Dziś znów mierzyłam pomieszczenia no i nikt się nie machnął!!! Patrzę na liczby = duże , idę na fundament = mały
    Kasiu i Krzysiu skąd jesteście?
    Pozdrawiam Wszystkich miłośników Faworyta.....

  11. #2611

    Domyślnie

    Agnes211.

    Dzięki za fotki na priva. Buźka

  12. #2612

    Domyślnie

    Nie ma sprawy - mam nadzieję, że pomogły choć odrobinę. Jakby co służę doświadczeniem
    Ja właśnie wybieram lampy do domu i muszę przyznać, że ten etap budowy bardzo mi się podoba

  13. #2613

    Domyślnie

    Ja się przeraziłam jak zobaczyłam u nas fundament. Salon ok, ale reszta pomieszczeń maleńka. Garaż chyba na malucha. Każdy mnie pocieszał , że to tylko tak na fundamentach wygląda, że jak pójdą ściany do góry, to będą pomieszczenia wydawały się większe. Ale "guzik prawda".
    Jakoś tylko na papierze wydawało mi się to większe.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  14. #2614

    Domyślnie

    Hej KasiaC79
    Rozbawiłaś mnie swoimi odczuciami
    Patrzę na wejście ok , rozstaw filarów ok , ale kuchnia ze spiżarnią??? Kibelek???
    Toć to chata dla liliputa Garaż na 2 auta ??? Na scenika i rower no może 2...
    teraz jestem w pokoju co ma 36m2. i jest wielki pytam mężulka : ten garaż to nasz pokój? odp.: Sam się dziwię jak tu meble wstawić .....
    Podobno 1 dom buduje się dla wroga. Czyżbym była sama dla siebie aż takim wrogiem?
    Ale jak to mówi mój zawsze optymistyczny INWESTOR : Liczy Się Efekt Końcowy
    Pozdrawiam i do usłyszenia.....

  15. #2615

    Domyślnie

    Cytat Napisał Supergęś Zobacz post
    Hej KasiaC79
    Rozbawiłaś mnie swoimi odczuciami
    Patrzę na wejście ok , rozstaw filarów ok , ale kuchnia ze spiżarnią??? Kibelek???
    Toć to chata dla liliputa Garaż na 2 auta ??? Na scenika i rower no może 2...
    teraz jestem w pokoju co ma 36m2. i jest wielki pytam mężulka : ten garaż to nasz pokój? odp.: Sam się dziwię jak tu meble wstawić .....
    Podobno 1 dom buduje się dla wroga. Czyżbym była sama dla siebie aż takim wrogiem?
    Ale jak to mówi mój zawsze optymistyczny INWESTOR : Liczy Się Efekt Końcowy
    Pozdrawiam i do usłyszenia.....
    Jesteśmy z Wejherowa (pomorskie) . Przy wykańczaniu i mierzeniu metrów podłóg i ścian wydaje się ogromny . Po małych zmianach przeznaczenia pomieszczeń jest naprawdę ok .Pozdrawiamy

  16. #2616
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Małgorzata i Krzyszt

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    My z łazienki na dole zrobiliśmy spiżarnie , łazienke w miejscu kotłowni 8m2 więc całkiem sporo a kotłownie zrobiliśmy w pomieszczeniu za garażem . Chcemy jeszcze w tym roku się wprowadzić i dopiero wtedy się okaże czy te zmiany były słuszne . Pozdrawiamy
    witam, a co z przejściem do garażu ? Zrezygnowaliście całkowicie ?

  17. #2617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małgorzata i Krzyszt Zobacz post
    witam, a co z przejściem do garażu ? Zrezygnowaliście całkowicie ?
    Witam , przejście do garażu oczywiście jest , ale pod schodami prosto na korytarz .

  18. #2618

    Domyślnie

    Może wrzucisz fotki jak to wygląda?
    Zawsze podobały mi się łazienki z oknem i ta zamiana kotłowni odpowiadałaby mi....
    Podoba mi się front ' Telmuni ' mają fajne 2 okienka , zachowaną symetrię, i małą łazienkę z okienkiem BRAWO!
    Zastanawia mnie ich spiżarnia? Czy to małe okienko jest w 'składziku' czy w wiatrołapie?

  19. #2619
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Małgorzata i Krzyszt

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzięki za szybką odpowiedź my też planujemy zrobić przejście do garażu pod schodami a pomieszczenie gospodarcze przerobić na gabinet ,a piec i pomieszczenie gospodarcze zrobić za garażem.Mam prośbę czy możecie się podzielić danymi na temat kosztów za poszczególne etapy np. fundamenty, tynki ile m2 i w jakiej cenie , z materiałem czy bez, tynki wew. tynki zew. chodzi mi zwłaszcza ile wyszło wam m2 parteru i poddasza i jeśli to nie problem to czy możecie powiedzieć przybliżoną cenę za stan surowy zamknięty ?bo podają tu na forum kosmiczne sumy.My planujemy zrobić z przodu nad wejściem balkon ponieważ musimy się cofnąć od ulicy 15 m to cały podwórek będzie z przodu i stwierdziliśmy że to będzie dobry pomysł ,szukałem po całym forum i nie znalazłem nikogo o podobnym pomyśle. Jak by ktoś wpadł na ten sam pomysł to proszę napisać czy jest to dobry pomysł. Pozdrawiam

  20. #2620
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Małgorzata i Krzyszt

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    Witam , przejście do garażu oczywiście jest , ale pod schodami prosto na korytarz .
    Dzięki za szybką odpowiedź my też planujemy zrobić przejście do garażu pod schodami a pomieszczenie gospodarcze przerobić na gabinet ,a piec i pomieszczenie gospodarcze zrobić za garażem.Mam prośbę czy możecie się podzielić danymi na temat kosztów za poszczególne etapy np. fundamenty, tynki ile m2 i w jakiej cenie , z materiałem czy bez, tynki wew. tynki zew. chodzi mi zwłaszcza ile wyszło wam m2 parteru i poddasza i jeśli to nie problem to czy możecie powiedzieć przybliżoną cenę za stan surowy zamknięty ?bo podają tu na forum kosmiczne sumy.My planujemy zrobić z przodu nad wejściem balkon ponieważ musimy się cofnąć od ulicy 15 m to cały podwórek będzie z przodu i stwierdziliśmy że to będzie dobry pomysł ,szukałem po całym forum i nie znalazłem nikogo o podobnym pomyśle. Jak by ktoś wpadł na ten sam pomysł to proszę napisać czy jest to dobry pomysł. Pozdrawiam

Strona 131 z 134

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony