dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 134
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 2663
  1. #601

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia24
    Cytat Napisał dawid_dorota
    hueh, nasz wyglada dokladnie tak samo, tylko juz papa jest i daszek nad wejsciem, balismy sie troche jak to bedzie wygladac ale na szczescie wyglada niezle

    a co powiecie na pomieszczenie jakie powstalo po podniesieniu scianki nad garazem my pozostawilismy jedno cale, na imprezki sala w sam raz

    pozdrawiamy
    Rozumiem ,że też budujecie Faworyta z podwójnym garazem
    To kiedy pierwsza imprezka w sali balowej???
    Ja co jade na budowę to mam nowe wizje ale chyba też zostanie duża sala.
    czy robicie spiżarkę w kuchni?
    Spiżarka u mnie będzie napewno

  2. #602

    Domyślnie

    Witam,
    Mam takie pytanko, czy ktos poszerzał może klatke schodową? Mamy taki plan ale nie wiem czy da sie go zrealizować.
    Pozdrawiam
    Beata

  3. #603
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mato
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Mam pytanie do pm2000 - jaki rozmiar mają u Ciebie okna w wykuszu?
    Chodzi mi o to zdjęcie
    Mówiąc szczerze chcielibyśmy ściągnąć Twój pomysł na wyższe okna i wymurowanie słupków pomiędzy nimi. Chcielibyśmy też wiedzieć jak rozwiązałeś problem rolet w wykuszu.

  4. #604

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia24
    Cytat Napisał dawid_dorota
    hueh, nasz wyglada dokladnie tak samo, tylko juz papa jest i daszek nad wejsciem, balismy sie troche jak to bedzie wygladac ale na szczescie wyglada niezle

    a co powiecie na pomieszczenie jakie powstalo po podniesieniu scianki nad garazem my pozostawilismy jedno cale, na imprezki sala w sam raz

    pozdrawiamy
    Rozumiem ,że też budujecie Faworyta z podwójnym garazem
    To kiedy pierwsza imprezka w sali balowej???
    Ja co jade na budowę to mam nowe wizje ale chyba też zostanie duża sala.
    czy robicie spiżarkę w kuchni?
    robimy robimy spizarke

    imprezka na razie bedzie w ogrodku

    pozdr

  5. #605

    Domyślnie

    cholera, milan wygral z Liverpoolem..

    ale za rok Barca pany

    Pozdr )

    meska czesc dawida i doroty

  6. #606

    Domyślnie wykusz okna i rolety

    Cytat Napisał Mato
    Mam pytanie do pm2000 - jaki rozmiar mają u Ciebie okna w wykuszu?
    Chodzi mi o to zdjęcie
    Mówiąc szczerze chcielibyśmy ściągnąć Twój pomysł na wyższe okna i wymurowanie słupków pomiędzy nimi. Chcielibyśmy też wiedzieć jak rozwiązałeś problem rolet w wykuszu.
    Witam,

    okna maja wymiary - 180 x 102 i 180 x 60; rolety to tzw. system integro.

    pozdrawiam, pm2000

  7. #607
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mato
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za błyskawiczną odpowiedz pm2000 - na 99% zdecydujemy się na Twoje rozwiązanie wykuszu (mamy nadzieję, że tantiemy nie będą za wysokie ).
    Czy ktoś z Was zastanawiał się nad zmianą półkolistych drzwi balkonowych i okien z tyłu domu - na piętrze na prostokątne? Obawiam się że zepsułoby to cały efekt, poza tym mam wątpliwości czy prostokątne okno obok drzwi zmieści się pod skosem dachu. Moja ładniejsza połówka upiera się na siatki przeciwkomarowe w oknach, a z tego co wiem żadna firma nie produkuje siatek półkolistych. Chyba że się mylę - dajcie znać.

  8. #608
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kk27

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    My jesteśmy właśnie na etapie fundamentów i musimy rozplanować kuchnie i łazienkę bo będą nam robić wodę i kanalizacje.Jeżeli ktoś z was ma zdjęcia z rozmieszczeniem urządzeń w kuchni i łazience to bardzo proszę o udostępnienie bo zupełnie nie mam pomysłu jak to ma wyglądać.
    Pozdrawiam
    K AROLINA

  9. #609
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kk27
    Witam,
    My jesteśmy właśnie na etapie fundamentów i musimy rozplanować kuchnie i łazienkę bo będą nam robić wodę i kanalizacje.Jeżeli ktoś z was ma zdjęcia z rozmieszczeniem urządzeń w kuchni i łazience to bardzo proszę o udostępnienie bo zupełnie nie mam pomysłu jak to ma wyglądać.
    Pozdrawiam
    K AROLINA
    Proponuję zajrzeć tu:
    http://www.muratordom.pl/kuchnie/projektowanie,5745.htm
    Jest tam szereg krótkich i treściwych artykułów jak rozplanować kuchnię.

  10. #610

    Domyślnie

    Cytat Napisał sowa (monikaka)
    Cytat Napisał Bety_T
    Witam,
    A jakie zmiany wprowadziliście? My przymierzamy się z budową na czerwiec. Pozdrawiam i życze szybkiej i bezproblemowej budowy
    Beata
    Przede wszystkim zrobilismy sciankę na wysokosci 2/3 komina i mamy małe pomieszczenie na pralkę/suszarkę i środki czystosci.
    Po lewej stronie od wejścia do łazienki (ściana z drzwiami wejściowymi) wisi grzejnik drabinkowy,na lewej ścianie mam wc,bidet i w rogu wannę. Z koleji po prawej od wejścia jest toaletka z umywalką,lustrem itd.
    Pod skosem miejsce na szafki/półki.
    Taką aranżację wymusił skos,ale jest ok,nie narzekam,wręcz przeciwnie-w miarę jak przybywa płytek na ścianach podoba mi sie coraz bardziej

    Witaj Moniko,
    widzę ,że praca u Was bardzo posunięta do przodu! U nas dach konczą i następnym etapem będą ściany działowe.Mam do Ciebie prośbę .Czy robiłaś spiżarnię w kuchni? jeżeli tak to czy mogłabyś umieścic w swoim dzienniku zdjęcie spiżarki i widok całej kuchni po stronie gdzie znajduje się spiżarnia?Cały czas się zastanawiam czy wogóle robić spiżarnię.Może masz zdjęcie jak wygląda korytarz na piętrze?
    pozdrawiam
    kasia

  11. #611
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sowa (monikaka)

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    559
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bogdan100
    Witam
    Teraz chyba już nadszedł czas na konkrety i od przyszłego roku albo może od jesieni jeśli finanse pozwolą i w pełni zostanie uzbrojony teren zapisze się do grona budujących Faworyta.
    Na razie mogę się pochwalić działką i widokiem z niej.
    Pozdrawiam wszystkich budujących, życzę wytrwałości i dziękuję za tak wspaniałe relacje.

    Pozdrawiam
    Bogdan

    http://bogdan100.fotosik.pl/albumy/173622.html#e
    Witaj,
    te zdjęcia to z modelu czy z lotni
    Działka przecudnej urody,po prostu idealna,co za widoki

  12. #612
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sowa (monikaka)

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    559
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia24
    Witaj Moniko,
    widzę ,że praca u Was bardzo posunięta do przodu! U nas dach konczą i następnym etapem będą ściany działowe.Mam do Ciebie prośbę .Czy robiłaś spiżarnię w kuchni? jeżeli tak to czy mogłabyś umieścic w swoim dzienniku zdjęcie spiżarki i widok całej kuchni po stronie gdzie znajduje się spiżarnia?Cały czas się zastanawiam czy wogóle robić spiżarnię.Może masz zdjęcie jak wygląda korytarz na piętrze?
    pozdrawiam
    Witaj,
    otóż spiżarki nie ma,przesunęłam sciany i mam ganek taki jak miał być,tylko w lustrzanym odbiciu i łazienkę na dole z okienkiem i miejscem na natrysk.
    Mnie osobiscie bardziej potzrebna większa łazienka niż spizarka z oknem.
    Zdjęcie korytarza wkleję,obiecuję
    Pozdrawiam cieplutko

  13. #613

    Domyślnie

    Witam
    zamierzam wybudowac faworyta z YTONG 36,5 jako sciane jednowarstwowa - bez dodatkowego ocieplenia - jakie macie z tym doswiadczenia, czy warto, czy moze budowac inaczej ?

  14. #614

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    We wtorek rozpoczeliśmy budowę Faworyta z podwójnym garażem odbicie lustrzane Dzisiaj zostały zalane ławy. Może w wolnej chwili napisze dziennik lub wstawie fotki.
    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Beata

  15. #615

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    We wtorek rozpoczeliśmy budowę Faworyta z podwójnym garażem odbicie lustrzane Kolejny Faworyt pod Poznaniem. Dzisiaj zostały zalane ławy. Może w wolnej chwili napisze dziennik lub wstawie fotki. Moniaol jak znajdziesz chwile to odpisz.
    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Beata

  16. #616

    Domyślnie

    Pytanie do Badara: - widzialem twojego Faworyta , czy podnosiles scianke kolankowa na poddaszu ?

  17. #617
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bety_T
    Witam serdecznie,
    We wtorek rozpoczeliśmy budowę Faworyta z podwójnym garażem odbicie lustrzane Dzisiaj zostały zalane ławy. Może w wolnej chwili napisze dziennik lub wstawie fotki.
    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Beata
    No moje Gratulacje
    Szybko zakładaj dziennik i szczegółowo opisuj postępy budowy.
    Gorąco będę Tobie kibicował
    Zamierzam Cię odwiedzać czasem na budowie jeśli pozwolisz oczywiście

  18. #618
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mato
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bety_T
    Witam serdecznie,
    We wtorek rozpoczeliśmy budowę Faworyta z podwójnym garażem odbicie lustrzane Dzisiaj zostały zalane ławy. Może w wolnej chwili napisze dziennik lub wstawie fotki.
    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Beata
    Serdeczne gratulacje!!!! My zaczynamy za 2 tygodnie - liczymy na zdjęcia!!!

  19. #619

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariuszmazur
    Pytanie do Badara: - widzialem twojego Faworyta , czy podnosiles scianke kolankowa na poddaszu ?
    Ja podniosłam

  20. #620

    Domyślnie

    zastanawiam sie czy podniesc o jeden czy o dwa pustaki.
    wolalbym o dwa, ale nie chcialby zeby dom stracil na wygladzie - widzialem jak jeden z forumowiczow podniosl o 4 - niestety faworyt po takim podniesieniu stracil troche swoj urok.

    Czy waszym zdaniem podniesienie o dwa pustaki wplynie mocno na jego wyglad ?

Strona 31 z 134

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony