dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 214
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 4265
  1. #3281
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Bo tutaj poleca sie badz NIE wykonawcow ( firmy ) , a nie udziela podrad ... chcesz podyskutowac przejdz do grupy dyskusyjnej
    No to jeśli faktycznie tak jest polecam firmę dostarczającą beton CEMBET Kraków - punktualnie , na czas , dobra cena
    Fundamenty na dzień dzisiejszy stoją wraz z płytą - dom się muruje - następne relacje z stanu surowego

  2. #3282
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta-h Zobacz post
    Do tej firmy dzwoniłam (powiedzieli mi żebym napisała ), więc napisałam i nikt do mnie się nie odezwał (a było to ponad tydzień temu). Trochę nieładnie z ich strony..

    Czyli rozumiem że nie polecasz Hydro-time? A może kogoś jeszcze możesz polecić?

    Pozdrawiam
    Z ta firma nie miałem nigdy kontaktu.
    Z full instal często robimy wspólnie Inwestycje - jest to jedna z nielicznych firm która można polecić.
    Dziwi Mnie ta sytuacja...

  3. #3283
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Witam wszystkich .
    LAS


    Przepraszam bardzo ale mam wielkie zaległości w liście .
    Mimo to poszukujących zapraszam do naszej LISTY / wystarczy kliknąć na moją stopkę /

    pozdrawiam budujących
    Las :-p

  4. #3284

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Z ta firma nie miałem nigdy kontaktu.
    Z full instal często robimy wspólnie Inwestycje - jest to jedna z nielicznych firm która można polecić.
    Dziwi Mnie ta sytuacja...
    Po Twoim ostatnim wpisie zadzwoniłam tam jeszcze raz tylko tym razem do pana Wojciecha (wcześniej pisałam do p. Tomasza, bo tak mi "kazał" Pan ze sklepu). Pan Wojciech był bardzo zdziwiony że nie dostałam żadnej odpowiedzi i powiedział że do godziny oddzwoni. I oddzwonił Pan Tomasz. Trochę "głupio" się tłumaczył, ale obiecał że do 28.03 będę mieć wycenę bo muszą wykonać obliczenia. Zatem czekam, bo myślę że warto poczekać, gdyż patrząc na to ile jest pozytywnych opinii na tym forum na temat Twojej pracy jestem przekonana że nie polecałbyś jakiś partaczy.. Dziękuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez aneta-h ; 23-03-2015 o 17:26

  5. #3285
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta-h Zobacz post
    Po Twoim ostatnim wpisie zadzwoniłam tam jeszcze raz tylko tym razem do pana Wojciecha (wcześniej pisałam do p. Tomasza, bo tak mi "kazał" Pan ze sklepu). Pan Wojciech był bardzo zdziwiony że nie dostałam żadnej odpowiedzi i powiedział że do godziny oddzwoni. I oddzwonił Pan Tomasz. Trochę "głupio" się tłumaczył, ale obiecał że do 28.03 będę mieć wycenę bo muszą wykonać obliczenia. Zatem czekam, bo myślę że warto poczekać, gdyż patrząc na to ile jest pozytywnych opinii na tym forum na temat Twojej pracy jestem przekonana że nie polecałbyś jakiś partaczy.. Dziękuję i pozdrawiam.
    A oto Efekty ostatniej wspólnej Inwestycji
    Aptekarze!!!
    https://www.facebook.com/FRBSLUSARCZ...type=1&theater
    https://www.facebook.com/FRBSLUSARCZ...type=1&theater

    Aktualnie powinien być final u Uzytkownika:koyote
    FullInstall jako jedna z nielicznych firm podjela zie zadania
    Można atakować P.Grzeska na priv
    Ostatnio edytowane przez slusar ; 23-03-2015 o 18:24

  6. #3286

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    A oto Efekty ostatniej wspólnej Inwestycji
    Aptekarze!!!
    https://www.facebook.com/FRBSLUSARCZ...type=1&theater
    https://www.facebook.com/FRBSLUSARCZ...type=1&theater

    Aktualnie powinien być final u Uzytkownika:koyote
    FullInstall jako jedna z nielicznych firm podjela zie zadania
    Można atakować P.Grzeska na priv
    Niestety nie udało mi się otworzyć podanych przez Ciebie linków, ale do koyote już napisałam..
    Pozdrawiam

  7. #3287
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PałJoanna

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-231
    Posty
    3

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru nikogo nabierać. Nie logowałam się wcześniej na forum ale często tu zaglądałam.
    Stwierdziłam, że skoro udało nam się trafić na dobrą firmę to się podzielę z innymi danymi
    ale przecież nikogo nie zmuszam do korzystania z ich usług.
    A osobę, która naprawdę chciałaby zobaczyć efekty zapraszam do nas na budowę, mamy obecnie stan surowy zamknięty.

  8. #3288
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał PałJoanna Zobacz post
    Nie mam zamiaru nikogo nabierać. Nie logowałam się wcześniej na forum ale często tu zaglądałam.
    Stwierdziłam, że skoro udało nam się trafić na dobrą firmę to się podzielę z innymi danymi
    ale przecież nikogo nie zmuszam do korzystania z ich usług.
    A osobę, która naprawdę chciałaby zobaczyć efekty zapraszam do nas na budowę, mamy obecnie stan surowy zamknięty.
    Wybacz, ale nadal Twój wpis wygląda jak wygląda...
    Forumowicze nie są idiotami, więc jeśli polecasz jakąś firmę, a wcześniej nigdy nie pisałaś na forum, podeprzyj to wiarygodnymi faktami (zdjęcia, rozbuduj swój profil itp.), a tak zamiast "pomóc" tej firmie, skutecznie ją dyskwalifikujesz. Dla stałych bywalców forum taki wpis jest jak wpis na czarną listę

  9. #3289
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PałJoanna

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-231
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał krakus73 Zobacz post
    Wybacz, ale nadal Twój wpis wygląda jak wygląda...
    Forumowicze nie są idiotami, więc jeśli polecasz jakąś firmę, a wcześniej nigdy nie pisałaś na forum, podeprzyj to wiarygodnymi faktami (zdjęcia, rozbuduj swój profil itp.), a tak zamiast "pomóc" tej firmie, skutecznie ją dyskwalifikujesz. Dla stałych bywalców forum taki wpis jest jak wpis na czarną listę
    Nie chcę zamieszczać zdjęć na forum ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć efekty to mogę wysłać zdjęcia na prywatnego maila.

  10. #3290
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał PałJoanna Zobacz post
    Nie chcę zamieszczać zdjęć na forum ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć efekty to mogę wysłać zdjęcia na prywatnego maila.
    Ja chyba coś słyszałem o tej firmie budowlanej... ale nie pamiętam teraz co... De facto czy ekipa była dobra da się powiedzieć po pewnym czasie i po pewnych kolejnych pracach - tak że ja wypowiem się w stosunku do ekip z których korzystam post factum - powodzenia wszystkim

  11. #3291
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    archibud.pl ktoś może korzystał i może coś powiedzieć o tej Pani architekt?

  12. #3292
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Do białej listy dopisałbym firmę Eko-Karbon z Bielska Białej. Jakby ktoś chciał w dobrych pieniądzach kupić rekuperator i np materiały z termokontrolu to polecam.

    Muszę dodać/ trochę wyprostować opinie o Super tynkach. Moje tynki oglądało 3 niezależnych wykonawców od suchej zabudowy i 3 opinie były takie że tynki są ładnie wykonane. Każdy z nich twierdził ze nie widzieli jeszcze tynków zrobionych pod malowanie i ze zawsze robili gładzie.

  13. #3293
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam! potwierdzam - sam w tym roku widziałem prace firmy Supertynki i bardzo ładnie robią! Zamówiłem sobie tą usługę u nich i podzielę się opinią już w czerwcu jak wykonają u mnie , ale jestem spokojny. Na bieżąco kończę prace stanu surowego - chłopaki fajnie się uwijają i robią robotę porządnie podam namiary jak skończą aby nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Zrobi się całościową listę
    Powodzenia wszystkim
    Czy ktoś słyszał opinie o firmie piwowar od dachów ? Będę wdzięczny za podpowiedz ponoć są dwie ekipy ojca i syna któraś robi dobrze któraś partaczy ...

  14. #3294
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam
    Jestem nowym użytkownikiem forum, który niedługo pragnie rozpocząć budowę domku jednorodzinnego w Niepołomicach. Proszę osoby z forum o pomoc potrzebuję kontaktu do sprawdzonej firmy, która pomoże mi wybudować mój dom. Z polecenia mam dwie firmy do których wysłałem zapytanie cenowe ale oczywiście chciałbym porównać również inne oferty.

  15. #3295
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bettinka0

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Libertów
    Kod pocztowy
    30-444
    Posty
    3

    Domyślnie Dziękuje to za mało

    Mieszkaliśmy ok 5 miesięcy w naszym domku kiedy przyszła burza, pożar i remont generalny całego poddasza wraz z dachem zaczęliśmy od nowa. Ekipy, z którymi się pożegnaliśmy wracały, dostawcy materiałów po raz kolejny organizowali przywóz materiałów. Pan Tomek Trela z firmy Dekke - tel.603125127 zajął się dachówką, p. Paweł - tel. 18-3313291 przywiózł drewno na więźbe, p.Edward Soja - tel. 501402003 naprawiał instalacje wod.-kan. Duże ukłony w kierunku p.Piotra Ślusarczyka - tel. 505090553 - za pomoc, za spotkania z przedstawicielami handlowymi, producentami, a nawet zorganizowanie materiałów na odremontowanie domu. P. Piotrek wraz z p. Kubą, Wojtkiem i Mateuszem wykonali całe ocieplenie poddasza i suche tynki wraz z malowaniem. Dostosowanie terminu(zima za pasem) też było prawie niemożliwe a jednak udało się. Panowie wykonaliście kawał dobrej roboty-dziękuję. Minęło kilka miesięcy, my "stanęliśmy na nogi" i znów możemy w pełni cieszyć się swoim domkiem. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wymienione wyżej ekipy i cała masa ludzi o wielkim sercu. Wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ

  16. #3296
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    O, pana Trelę też dobrze wspominam, jeszcze z czasów, gdy pracował w Trapez Carbo.

  17. #3297
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gsmhurt24

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-898
    Posty
    2

    Domyślnie

    szukam sprawdzonej ziemi która nadaje pod trawnik oraz kogoś kto ja rozplantuje i posieje trawę

  18. #3298

    Domyślnie

    Wielki czarny minus - firma MARPOL ul. biskupińska 22 Kraków. Zamówiliśmy płytki do łazienki w połowie marca wpłaciliśmy zaliczkę termin dostawy do 3 tygodni po 3 tygodniach - brak dostawy. Wykonaliśmy kilkanaście telefonów sprzedawca twierdził ze dostawa opóźni się o tydzień. Po upływie tygodnia poinformował nas o tym ze nasz towar niestety nie został załadowany na tira we Francji. Po postraszeniu zgłoszeniem na policje gdyz nie raczył nam nawet przeslac potwierdzenie zamówienia przesłał nam łaskawie zrzut ekranu z zamówieniem. Na jego podstawie dotarliśmy do hurtowni w ktorej zamawiaja towar okazało sie ze fabryka od dłuzszego czasu nie produkuje gresu w takim rozmiarze. Na koniec zwracajac kase przelali nam o 50 groszy mniej niz dostali pewnie odliczyli sobie biedaki koszty przelewu niech sobie je wsadza w d....
    - kompletna ignorancja ze strony sprzedawcy
    - okłamywanie klijentów z usmiechem na ustach
    - nie odbieranie telefonów
    - opózniła sie nam budowa o około 1 mies
    ODRADZAM WSZELKIE ZAKUPY W TYM SKLEPIE
    DDE

  19. #3299
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    Przewertowaliśmy z żoną oferty wykonawców i wybraliśmy Pana Macieja ma doświadczenie jako kierownik przy dużych inwestycjach deweloperskich, wybudował dom znajomych i to nas przekonało. Oczywiście nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca zaczynamy budowę pod koniec maja wtedy wypowiem się więcej i podam kontakt. Zastanawiam się tylko czy brać wykonawce z materiałami wtedy podobno wystawia on fakturę z 8% Vatem?

  20. #3300

    Domyślnie

    Na finiszu prac budowlanych udało nam się nawiązac współprace z kolejnymi znakomitymi wykonawcami. Polecam gorąco:

    - Pan Daniel Łukasik, tel. 504 262 261 (www.meble-schody.pl) - stolarz, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Wykonuje wszelkie nietypowe zlecenia ale także te standardowe jak schody, meble kuchenne, meble ogrodowe, tarasy, garderoby. Bardzo solidny wykonawca w rozsądnej cenie.

    - Firma Pana Macieja Jendo, tel. 667 495 882 - wykonuje wszelkie prace wykończeniowe: malowanie, flizy etc. U nas wykonal hydroizolację balkonów i położył flizy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz efektu prac. Świetny kontakt, fachowe porady, rozsądna cena.

    Nadal współpracujemy też z Panem Michałem Machnikiem, tel.721 449 594 (www.zielonepojęcie.pl), który wykonuje u nas różne prace ogrodowe (nasadzenia, niwelacja terenu, pielęgnacja roślin). Pan Michał jest jednym z najlepszych wykonawców z jakim mieliśny przyjemność współpracować: bardzo solidny, dokładny i zaangażowany. Szczerze polecam!
    Ostatnio edytowane przez Olga_321 ; 09-05-2015 o 11:06

Strona 165 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony