dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 186 z 214
Pokaż wyniki od 3.701 do 3.720 z 4265
  1. #3701

    Domyślnie

    Poszukuje ekipy do gładzi maszynowych. Ktoś może polecić?

  2. #3702
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldinio Zobacz post
    Poszukuje ekipy do gładzi maszynowych. Ktoś może polecić?
    Wykonuje osobiście. Detal czy hurt?

  3. #3703

    Domyślnie

    Mateusz Malinowski firma instal gaz ktoś coś słyszał? Wpłaciłem zaliczkę a teraz słuch po nim zaginął.

  4. #3704

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Wykonuje osobiście. Detal czy hurt?
    Dom jednorodzinny, ok 800m2 byłoby do zrobienia

  5. #3705
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldinio Zobacz post
    Dom jednorodzinny, ok 800m2 byłoby do zrobienia
    Gips czy cw?

  6. #3706
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Może ktoś polecić firmę do SSO (budowa domu 150m2, parter+poddasze użytkowe) w Kraków - Tyniec.
    Planowane rozpoczęcie budowy - możliwe od zaraz, realnie wiosna 2018.

  7. #3707

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Gips czy cw?
    Jak gładzie to gipsowe przecież

  8. #3708
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azauriel Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Może ktoś polecić firmę do SSO (budowa domu 150m2, parter+poddasze użytkowe) w Kraków - Tyniec.
    Planowane rozpoczęcie budowy - możliwe od zaraz, realnie wiosna 2018.
    Realnie to raczej wiosna 2019
    Jak ekipa ma czas wczesniej to bym się mocno zastanawiał czemu?.

  9. #3709
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldinio Zobacz post
    Jak gładzie to gipsowe przecież
    Pytałem o rodzaj tynkow

  10. #3710
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    KOCHANI FORUMOWICZE,
    już dwunasty raz dzieci z Ogniska Marymont przygotowały prace na aukcję. Są w tym roku też prace Tajemniczej Forumowiczki, które przesłała kartki do Ogniska.
    Zapraszamy do licytowania.
    Dzieci wiedzą, że my nie zawodzimy. Mieć pod choinkę prace dziecka - to podnosi na sercu, to radość, to prawdziwe święto...

    Aukcja trwa do 17 grudnia do godziny 22. A w poniedziałek wysyłamy prace.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-dzieci-zobacz http://forum.muratordom.pl/showthrea...-Tu-licytujemy

    Pozdrawiam


  11. #3711
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar c32bud
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    106

    Domyślnie

    Witam
    Czy macie kontakty do płytkarzy, glazurników czy fliziarzy z okolicy Gdowa, Dobczyc lub Wieliczki? Oczywiście chodzi mi o tych z białej listy Choć tych drugich tez warto poznać żeby ich unikać w razie czego. Proszę o kontakty tu lub w wiadomości prywatnej
    buduję C32b Ustronny - wariant II (podpiwniczony) lustro, płyta fundamentowa

  12. #3712

    Domyślnie

    Kilka lat upłynęło od zakończenia mojej budowy, jest to czas, kiedy mogę obiektywnie ocenić całość usługi poszczególnych wykonawców.
    Nie wiem, czy telefony, które podaję są w dalszym ciągu aktualne ...

    SSO: Ryszard Mleczek (lub Mleczko) z okolic Stróży.
    Telefonu już nie mam, bo rozstaliśmy się niezbyt sympatycznie.
    Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony budowa szła bardzo szybko (chwilami pracowało 10 ludzi), z drugiej jednak za szybko, by na bieżąco kontrolować rozwój wypadków.
    Teraz myślę, że gdyby moja wiedza o budowie domów i o fachowcach w tym czasie była większa, ten etap odbyłby się lepiej.

    Okna: Producent Natura (już nie istnieje). Przedstawiciel w Krakowie - aktualnie nazywają się "Magura". Nie polecam. Przez jakieś przekłamanie na linii przedstawiciel - producent, wszystkei pakiety szybowe musiały być wymienione.

    Tynki: Józef Nowak, 880 044 366.
    Nie polecam. Ściemniacz iluzjonista. Tynki krzywe, ale tam, gdzie mi pokazywał, to oczywiście były proste. Miały być CW "na gotowo". Konieczne było położenie gładzi gipsowej.

    Obliczenia OZC i podłogówka: Andrzej Sołtys (forumowy ASOLT). Tel. 506 060 832
    Polecam bardzo. To był jeden z nielicznych, którzy nie robili tak, że "będzie Pan zadowolony", tylko tak jak wynika z obliczeń (na czym mi właśnie zależało). Dodatkowo nie musiałem go przekonywać do idei indywidualnego sterowania pętlami w każdym pomieszczeniu, bo on sam ją podziela.

    Wylewki (jastrych): p. Rafał, tel 504 213 409
    Nie mam żadnych wspomnień z tego etapu. Więc to chyba dobrze. Całość (w sumie około 300 m2) była zrobiona w jeden dzień. Na ten czas cena była b. dobra, jakość bez zarzutu.

    Dekarz (który poprawiał obróbkę kominów po wykonawcy SSO): p. Marian tel. 509 359 512
    Polecam, zna się na rzeczy, ale ciężko się było z nim umówić, bo bardzo zajęty.

    Stolarze:

    Schody i inne elementy z drewna: Andrzej Dudzic, 600 190 781
    To kolejny bardzo jasny punkt na mapie !
    Świetna jakość, duża kultura osobista.

    Drzwi wejściowe drewniane (wykonane według indywidualnego wzoru): Andrzej Woźnica 12 273 45 84, 728 135 763. Polecam


    Podłogi drewniane (deska trójwarstwowa klejona) na ogrzewaniu podłogowym:
    Marek Wojtanek
    www.mwparkiet.pl
    tel: 693.836.456
    Polecam. Świetna jakość desek, i wykonania. Jedyne z czym sobie wtedy nie radził, to połączenia podłóg pod drzwiami.

    Elewacja: (ocieplenie, tynki):
    Paweł Mazur, 502-108-160
    W sumie teraz jest ok, ale trzeba było na bieżąco kontrolować ich prace (bo bez tego mogło by być różnie)
    Ostatnio edytowane przez gp69 ; 20-12-2017 o 07:47

  13. #3713
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rrako

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    7

    Domyślnie Budowa stan surowy otwarty

    Cytat Napisał Azauriel Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Może ktoś polecić firmę do SSO (budowa domu 150m2, parter+poddasze użytkowe) w Kraków - Tyniec.
    Planowane rozpoczęcie budowy - możliwe od zaraz, realnie wiosna 2018.

    Szukam firmy budowlanej do budowy domu do stanu surowego zamknietego.
    Planowane rozpoczecie budowy wiosna 2018
    Może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę

  14. #3714

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrako Zobacz post
    Szukam firmy budowlanej do budowy domu do stanu surowego zamknietego.
    Planowane rozpoczecie budowy wiosna 2018
    Może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę
    Żadna dobra firma budowlana nie ma wolnego terminu na wiosnę 2018. Najlepsi mają na dwa lata w przód zarezerwowane terminy, dobrzy na rok w przód. Ci co będą wolni to albo nowe firmy dopiero co założone, lub straszni partacze (bo nawet partacze mają co robić w dzisiejszych czasach, deweloperka ich zgarnia ), że ich nikt nie chce. Możecie jedynie liczyć na cud, że ktoś z przyczyn losowych wycofa się z budowy i jakieś w miarę przyzwoitej firmie zrobi się okienko, ale to naprawdę cud .
    Pozdrawiam
    Katka

  15. #3715
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na w zimie chciałem się w takie okienko wepchnąć i oczywiście 4 ekipy miały termin...podnieśli ceny o 50% niż zazwyczaj i jak frajer się zgodzi to komuś odmówią albo przeciągną o kilka miesięcy.....stanęło na tym iż dom wybudowała mi miejscowa ekipa która w poprzednim sezonie cierpiała na brak ludzi i nie brali zleceń ale teraz to już budowy na 2019 idą. W sumie jakby ktoś potrzebował w okolicy Brzeska to mogę dać namiar, u mnie spisali się świetnie.

  16. #3716
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rrako

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Na w zimie chciałem się w takie okienko wepchnąć i oczywiście 4 ekipy miały termin...podnieśli ceny o 50% niż zazwyczaj i jak frajer się zgodzi to komuś odmówią albo przeciągną o kilka miesięcy.....stanęło na tym iż dom wybudowała mi miejscowa ekipa która w poprzednim sezonie cierpiała na brak ludzi i nie brali zleceń ale teraz to już budowy na 2019 idą. W sumie jakby ktoś potrzebował w okolicy Brzeska to mogę dać namiar, u mnie spisali się świetnie.

    o, poprosze

  17. #3717
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Uwierz mi, ekipa do Krakowa by miała 50-60 km, roboty w obrębie 10 km jest nie do przerobienia i czy jest sens brać takie roboty? Jest jak się cenę podniesie o 50%Teraz wykonawcy zrobili się wygodni, mój miał 300 m do mojej budowy. Murarze pojawiali się na budowie o 7,00 o 15,00 to już obiad żony nadkładały.

  18. #3718
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rrako

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiodork Zobacz post
    Biała lista, architekt.

    Polecam pracownię architektoniczną Duda Architekci z Krakowa. http://www.dudaarchitekci.pl/

    Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Projekt indywidualny wyszedł bardzo fajnie i dokładnie tak jak chciałem. Super stosunek ceny do jakości. Gorąco polecam. Profesjonalna Pani architekt oraz zespół.

    Pozdrawiam
    Ja również korzystałem z biura Duda Architekci.
    Projekt indywidualny , idealnie skrojony na wąską działkę.
    Współpraca z Panią architekt oraz zespołem -wzorowa. Polecam w 100%

  19. #3719

    Domyślnie

    Szanowni Forumowicze,
    poszukuję sensownego hydraulika. Dom znajduje się na północnych obrzeżach Krakowa. Polećcie kogoś proszę.
    dziękuję z góry

  20. #3720

    Domyślnie

    DO CZARNEJ LISTY

    ELEKTRYK
    RAW-INSTAL Rafał Włodarczyk. To już się kwalifikuje pod złodziejstwo. Gość jak twierdzi "prawie" skończył robotę, zawinął się z moim materiałem, "pożyczył" sobie jeszcze na inną robotę peszel i zniknął. Telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje - udaje, że go nie ma. Prac skończyć nie mogę, bo nie mam materiałów. Cóż, będę zmuszona sprawę zgłosić na policję, ale jakiż niesmak pozostał.
    ODRADZAM SERDECZNIE bo szkoda czasu i pieniędzy.

Strona 186 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony