dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1101 z 1187
Pokaż wyniki od 22.001 do 22.020 z 23724
  1. #22001
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Nie pokazywałam, bo jest w połowie biała i nudna
    Właśnie dlatego nudną nie jest

    Justyna - Super fachowiec .

  2. #22002
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    ależ wielka kuchnia! wstaw zdjęcia za dnia, albo jeszcze lepiej będzie udomowioną i za dnia

  3. #22003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    A to moja biała
    Po pół roku użytkowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że ma wszystko to czego chciałam Wbrew moim wcześniejszym obawom blatu jest wystarczająco dużo a szafki mieszczą to co najpotrzebniejsze (reszta w spiżarni za ścianą)
    Tylko lampy się jeszcze biedaczka nie doczekała.
    Wklejam dlatego, że sama kilka lat temu bardzo mocno śledziłam ten wątek i cieszyłam się jak ktoś nowe zdjęcia wrzucił - pozwoliło mi to sprecyzować swoje "chcenia" kuchenne.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8356.jpg
Wyświetleń:	2450
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	282361
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8357.jpg
Wyświetleń:	2309
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	282362
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8360.jpg
Wyświetleń:	2065
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	282363
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8387.jpg
Wyświetleń:	2152
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	282364

  4. #22004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Lukarna, zrobie to jeszcze raz

    Kuchnia piekna, nie przekombinowana i dobrze rozplanowana...jestem pewna, ze dobrze bym sie w niej czula

    Na ostatnim zdjeciu pieknie uchwycilas blat z drzwiami i schodami... widac duze starania przy dobieraniu odcienia drewna
    dodatki przyokienne nie pozwalaja mi oderwac oczu od zdjecia

    Sciskam i mam nadzieje, ze kiedys bede miala zaszczyt napicia sie kawki u Ciebie

  5. #22005
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Lukana


    kuchnia wyszła bardzo ładnie! Mimo bieli i szarości jest przytulna

  6. #22006
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Luka jest pięknie, ale to już Ci milion razy mówiłam Jest ciepło , domowo, czerwone paseczki dodają wigoru.
    I wiesz, że dopiero teraz zauważyłam (ostatnie zdjęcie), jak Ty to świetnie przemyślałaś? schodzisz o poranku na śpiocha ze schodów prościutko do stołu z kawusią i lapkiem sprytne Koleżanko
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  7. #22007

    Domyślnie

    Lukarna, piękna kuchnia, nie przekombinowana, ponadczasowa
    czy moższ napisać z czego jest blat?

  8. #22008
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Luka, medal za odwagę Wstawienie własnej kuchni na tym wątku to nie taka łatwa decyzja.
    Kolorki ślicznie przełamują te monochromatyczność

  9. #22009

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justyna P Zobacz post
    użytkuje od roku czyli krótko i nic nadzwyczajnego poza korzystaniem normalnym nic nie robiłam szpecą mi moją ukochaną kuchnie.

    Ps Dobrze że tu zerknęłam - zadzwoniłam do montażystów kuchni i zareklamowałam odpryski. I co usłyszałam - nie ma problemu, dobrze, że Pani z tym dzwoni. Jak miło
    Daj znać w jaki sposób Ci to naprawili Ja użytkuję swoją 2 miesiące i mam już 2 wgniecenia, bo odprysk to to nie jest, ale solidnie garem przywaliłam na szczęście na kancie w miejscu gdzie tego nie widać, więc narazie nie alarmuje stolarza. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość, w jaki sposób to się "naprawia"

    Lukarna bardzo ładnie
    Krzesła z IKEA też posiadam w kuchni, i jak na to ile kosztowały to jest po prostu mistrzostwo Wygodne, lekkie, czego chcieć więcej


    I pytanie mam, może mi zdradzicie sekret jak wyczyścić płytę indukcyjną żeby nie było na niej mazów? Mam dobre (chyba) środki do czyszczenia, używam delikatnej miękkiej ściereczki, a do sucha wycierałam najpierw szmatką z mikrowłókna, ale teraz używam jednorazowych miękkich chusteczek, i niestety te miaziaje ciągle są. Wkurza mnie to.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 01-10-2014 o 10:15

  10. #22010
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    I pytanie mam, może mi zdradzicie sekret jak wyczyścić płytę indukcyjną żeby nie było na niej mazów? Mam dobre (chyba) środki do czyszczenia, używam delikatnej miękkiej ściereczki, a do sucha wycierałam najpierw szmatką z mikrowłókna, ale teraz używam jednorazowych miękkich chusteczek, i niestety te miaziaje ciągle są. Wkurza mnie to.
    Ja przecieram najpierw mokrą ciepłą szmatką z większych zabrudzeń. Czasem (szczególnie po gotowaniu męża ) kilka razy. Potem płyn do szyb i ręcznik kuchenny (a jeszcze bezpieczniej miękka ściereczka specjalnie do szkła, dokładnie ta:
    ). Nie ma smug, zarysowań etc.
    Ściereczka nadaje się też idealnie do przecierania wypalcowanych mebli lakierowanych na wysoki połysk.

  11. #22011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dokladnie..ja jak AniaS79 dopieszczam indukcje.... plyn do szyb.. i sciereczka albo papier kuchenny

  12. #22012

    Domyślnie

    O Jezusie a ja Ajaxem mleczkiem jadę!!!

  13. #22013

    Domyślnie

    Lukarna kuchnia cud miód malinka

  14. #22014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    O Jezusie a ja Ajaxem mleczkiem jadę!!!
    mozesz jechac
    chodzi o efekt bez smug... wiec napisalysmy z AniaS jak mozna dopiescic indukcje

  15. #22015

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    mozesz jechac
    chodzi o efekt bez smug... wiec napisalysmy z AniaS jak mozna dopiescic indukcje

    hmm, myślałam że nie można płynem do szyb że może zaszkodzi
    to już wszystko wiem, ściereczkę miękką posiadam, płyn też
    dzięki!!

  16. #22016

    Domyślnie

    a nie macie w ogóle rysek? bo ja na przykład jak się dobrze przyjrzę pod kątem (wiem wiem, mam fioła ) to widzę takie mikro ryski, w zasadzie to nie wiem od czego, pewnie od tych ściereczek z mikrofibry czy ręczników kuchennych. Bo niczym innym płyty nie dotykałam, a na pewno niczym szorstkim

  17. #22017

    Domyślnie

    Nie dość ze mleczkiem czyszczę to jeszcze druciakiem szoruje.

  18. #22018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    az poszlam zerknac bo nie zwracam na to uwagi od 4 lat
    ryski jakies sa... ale czy od poczatku to nie wiem..powod j.w.

  19. #22019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Nie dość ze mleczkiem czyszczę to jeszcze druciakiem szoruje.
    druciaka tez uzywam tego przy gabce a zamiast mleczka-plyn do naczyn

  20. #22020
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Lukarna,
    jest pięknie, domowo, świetnie zgrana szarość z bielą i ciepłym drewnem, faktycznie rewelacyjnie dobrałaś odcienie!
    BARDZO mi się podoba!!!

Strona 1101 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony