dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 1187
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 23724
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dzieki!!!

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał kofi
    Tak, dopiero kilka miesięcy, ale jest raczej wygodne. Kuchenka ma 60 cm, a po bokach jest po 1 płytce glazury na 10 cm, czyli wychodzi ponad 80 cm. Na tych płytkach można sobie położyc jakąś łyżkę, albo łopatkę do smażenia.
    A co z odstawianuem na przyklad ciezkich garnkow i gotowaniem na wszystkich palnikach ?
    Jak duży garnek, byłby problem, gdyby wszystkie palniki były zajęte. Jak nie są - odstawiam na inny palnik. Ale mieszczą się 4 normalne garnki, albo patelnia czy nawt 2 i garnek. Dużo większy problem mam z pokrętłami, które są z przodu kuchenki - to one nie pozwalają na postawinie większego garnka, albo patelni .
    Pozdrawiam

    [/b]

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Kuchnia córy jest rewelacyjna Nie mogłam się powstrzymać i pokazałam zdjęcie mężowi z pytaniem co on na to ... nie mógł uwierzyć w stan faktyczny
    O rany, dopiero zajarzyłam, że to jest kuchnia córeczki
    Myślałam, że to jakieś inne ujęcie tej "dorosłej" i nawet się przypatrywałam. No nie, cudo po prostu!

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Kuchnia córy jest rewelacyjna Nie mogłam się powstrzymać i pokazałam zdjęcie mężowi z pytaniem co on na to ... nie mógł uwierzyć w stan faktyczny
    O rany, dopiero zajarzyłam, że to jest kuchnia córeczki
    Myślałam, że to jakieś inne ujęcie tej "dorosłej" i nawet się przypatrywałam. No nie, cudo po prostu!
    No właśnie Bomba

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Jak duży garnek, byłby problem, gdyby wszystkie palniki były zajęte. Jak nie są - odstawiam na inny palnik. Ale mieszczą się 4 normalne garnki, albo patelnia czy nawt 2 i garnek. Dużo większy problem mam z pokrętłami, które są z przodu kuchenki - to one nie pozwalają na postawinie większego garnka, albo patelni .
    Eeeee... to chyba sobie odpuszcze. Ja czasem jak gotuje to brakuje mi palnikow...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #86

    Domyślnie

    U nas to wygląda mniej więcej tak roszke bałagan ale zdjęcia robione na szybko.







    Najpierw miało tego długiego barku nie być, potem wymurowany został z suporeksu i oklejony płytą gipsową - były też pomysły na luksfery i podświetlenie go od środka. W kuchni nie zaprojektowaliśmy miejsca na kuchenkę mikrofalową a okazała się niezbędna - na szczęści był ten barek i tam osadziłem kuchenkę która nie jest nawet kuchenką do zabudowy - przez co była bardzo tania. Teraz dorobie jeszcze tylko Frontu do tego barku i będzie dużaaaaaaaa szafka na manele albo garnki: MOże od strony pokoju wstawie jakieś słupki z luksferów. Miałem też pomysł aby osadzić tam długi i niskie akwarium (na długość blatu) widoczne z każdej strony ale ze względu na kuchenkę i koszta mi przeszło

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    MARKOG jakie masz wymiary kuchni?

  8. #88

    Domyślnie

    OK 6mx3 do lini łączenia kafelek z panelami

  9. #89
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    a pamiętasz może ile ma ta zabudowa pod oknem?
    i le zostało ci miejsca na stół?

  10. #90

    Domyślnie

    Nie pamiętam ale juz mierze
    ok 4,20 zabudowane (koniec blatu) i potem do sciany 1,90. Stól ma 1,20 i jest nie dosunięty do okna

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    bardzo ci dziękuję

  12. #92

    Domyślnie

    MARKOG zajefajna masz kuchnie a jaka wielka no nie moge, powalilo mnie normalnie z nog

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    MARKOG zajefajna masz kuchnie a jaka wielka no nie moge, powalilo mnie normalnie z nog
    Dziękuję bardzo (moja małżowinka myślała myślała i wymyśliła) założenie było proste kuchnia nie może być droga (bardzo droga ) - mieszkamy dwa lata a ja juz bym coś zmienił w czśęci mieszkalnej (kuchnie nie) - uwaga dla projektujących - jak zmywarka to 60cm no i zrobilem błąd z lodówką otwiera się nie w tę strone - potrzebna by była przerwa "technologiczna" pomiędzy ścianką a lodówką (10-15cm). Może dobrze bo taka przerwa by brzydko wyglądała.

    A co do wielkości - no cóż teraz kuchnia z salonem ma ponad 55 m2 i jeszcze korytarz tez otwarty razem z jakies 60-70 m otwartej przestrzeni- sama kuchnia ma ok20m a pomyslec ze przeprowadziliśmy sie do tego domu z mieszkania które miało 18m2 - to był lekki szok http://forum.muratordom.pl/viewtopic...9654&start=133

  14. #94

    Domyślnie

    U mnie lodowka otwiera sie na sciane i przerwy technicznej nie mam... ale trzeba uwazac przy zakupie zeby wewnetrzne drzwi lodowki byly calkiem plaskie i mialy dobrze rozmieszczone pojemniki drzwiowe ktore nie moga kolidowac z szufladami.

    Co do powierzchni, moje pierwsze mieszkanie mialo 36m2 dwa pokoje, kuchnia, lazienka i mikroskopijny przedpokoj w ktorym byly cztery pary drzwi

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    U mnie lodowka otwiera sie na sciane i przerwy technicznej nie mam... ale trzeba uwazac przy zakupie zeby wewnetrzne drzwi lodowki byly calkiem plaskie i mialy dobrze rozmieszczone pojemniki drzwiowe ktore nie moga kolidowac z szufladami.

    Co do powierzchni, moje pierwsze mieszkanie mialo 36m2 dwa pokoje, kuchnia, lazienka i mikroskopijny przedpokoj w ktorym byly cztery pary drzwi
    Ta lodówka jest strasznie wypukła (drzwi mają 10cm) i 10cm przerwy by nie starczyło - ale nie jest tak tragicznie przy tak dużej kuchni otwieranie w tę stronę nie przeszkadza

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    MARKOG
    Masz piękną kuchnię i piękne wnętrza, ciepłe, klimatyczne, ze smakiem urządzone. Mam pytanko, w holu na ścianie to jest stiuk? Bardzo mi się podoba kolor i ogólony efekt. Jeszcze raz gratuluję domku

  17. #97

    Domyślnie

    Suuuuuper ta Twoja kuchnia MARKOG bardzo mi się podoba. Te szafki "w ścianie" i kuchenka wmurowana bardzo fajnie wyglądają. A lodówka - cóż - mądry nie zauważy, głupi pomysli że tak trzeba, a Wy się przyzwyczaicie.

  18. #98

    Domyślnie

    MARKOG...pomysł z akwarium świetna sprawa...tylko pogratulowac

    ja moge na razie pochwalic sie tylko wstępną wizualizacją....zdjęcia z realizacji dopiero w połowie wrzesnia obiecuję zamieścić



    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuleczka
    MARKOG
    Masz piękną kuchnię i piękne wnętrza, ciepłe, klimatyczne, ze smakiem urządzone. Mam pytanko, w holu na ścianie to jest stiuk? Bardzo mi się podoba kolor i ogólony efekt. Jeszcze raz gratuluję domku
    Długo muśleliśmy jak to wykończyć i zrobiliśm tak:
    -na tynk zaciągneliśmy farbę strukturalną kwarcową ( do dostania w dekoralu) - bardzo łatwa do nakładania - moża malować pędzlem jest bardzo gęsta i zostaje struktua od zaciąganego pędzla, można zaciągać metalową szpachelką lub pacą półkolistymi ruchami - Farba ta jest do dostania w centrach Dekoralu - wychodzi śliczna biała bardzo twarda struktura - dużo twardza niż struktury z gipsu iwidać błyszczące "kwarce"
    -na to położyliśmy farbę transparentną (nie kryjącą) faba transparentna kupioną w OBI kolor "mandarynka" - na stoiskach z przykładowymi wykończeniami
    Ponieważ kolor nam sie nie podobał (za bardzo brązowy wyszedł) to żeby nie popadać w koszta rozrobiliśmy w wiaderku minimalną ilość bałej farby + barwinik czerwonu i żółty+ dużo wody (na oko) bardzo wodniste - miało być po prostu jak najbardziej przeźroczyste i na to daliśmy tę farbę- efekt dużo żywszy kolor




    Mam jeszcze prośbę może ktś mi pomoże w yborze obudowy dla kominka - proszę obejrzeć mój post i może ktoś będzie miał propozycje (w wątku zapytuję o pare spraw technicznycj - proszę je pominąć i wypowiedzieć się o estetyce - no chyba żę "ktoś coś wie")
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...0057&start=899

  20. #100

    Domyślnie

    MARKOG

    kuchnia cudo!! Wlasnie o podobnej myslalam, tylko w innym rozstawie, bo mam inaczej sciany. Najwiecej uroku doje to akwarium - rozumiem, ze z akwarium swieza rybka prosto trafia na patelnie

    Mialabym prosbe - czy moglbys podeslas namiar na firme, ktora robila ci kuchniei o ile jeszcze pamietasz - cene
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

Strona 5 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony