dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 513 z 1187
Pokaż wyniki od 10.241 do 10.260 z 23724
  1. #10241

    Domyślnie

    Monikaa a może ściany w lekkiej szarości ?
    Masz szklany stół ? czy mnie oko myli ?

  2. #10242
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mam czarny szklany stół!!! Tak, wiem, proszę mnie nie uświadamiać Ściany myślę dać w bardzo jasnej szarości, tak samo jak w przedpokoju, żeby nie dawać już innego koloru. Co myślicie?

  3. #10243

    Domyślnie

    A nie lubisz białych?

    PS. I oto znalazłam stół a jeszcze nawet nie szukałam! Jest boski i tani.

  4. #10244
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Białych ścian? Nie, tzn. lubię , jeszcze do końca nie jestem pewna ale w przedpokoju na pewno będzie jakiś delikatny kolor i myślałam, żeby taki dać w kuchni, żeby całość się stworzyła. I tak największy problem mam ze ścianą nad blatem

    Co do stołu, to faktycznie nie jest jakiś bardzo drogi. Jest stabilny, nie kiwa się. Szyba jest gruba 8mm, nakładana na górę. Kupowaliśmy prosto od producenta. Dostawa w konkretny dzień. Stół solidnie spakowany, na palecie.

  5. #10245

    Domyślnie

    Szukam go właśnie w sklepach internetowych.
    Mi się też podoba łączenie koloru ścian korytarz-kuchnia. Uwielbiam białe ściany a szarą mam w sypialni, więc też przepadam
    Nooo... ciekawe na co się zdecydujesz.

  6. #10246
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kamilla z moich poszukiwań wynika, że jest dostępny tylko w jednym sklepie i ew. u prodeucenta.

  7. #10247

    Domyślnie

    znalazłam w takim extra punkcie ten stół, że szok a stronę producenta szukam i szukam

  8. #10248

    Domyślnie

    kamilla, w ikei jest podobny stół: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69864806
    moi znajomi go kupili i wygląda bardzo fajnie.

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  9. #10249

    Domyślnie

    Szarości zawsze są na czasie to klasyka, tak jak biały, ale polecam szarość
    O stół pytam, bo też mam w kuchni szklany, no i pucu, pucu

  10. #10250

    Domyślnie

    Ale jaaaakiii ładny ten szklany Cudeńko. A może ja przesadzam z tą bielą i czernią w kuchni, co?

  11. #10251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No właśnie tylko w Extra punkt. No my na razie mamy od wczoraj więc jeszcze o czyszczeniu za dużo nie mogę powiedzieć ale myślę, że trochę będzie trzeba ale co tam. My jesteśmy zadowoleni, szyba jest śliczna.

  12. #10252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał aricia Zobacz post
    kamilla, w ikei jest podobny stół: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69864806
    moi znajomi go kupili i wygląda bardzo fajnie.
    My też zastanawialiśmy się nad tym stołem ale ma dwie wady, które u nas nie przeszły: wymiar - za duży i cena - za duża, skoro można było znaleźć wręcz taki sam tańszy.

  13. #10253

    Domyślnie

    Monikaa
    do codziennego użytku proponuję Ci zakupienie makatek, czy podkładek, szkoda szyby, jest śliczna,ale bardzo łatwo się rysuje, niestety widoczne też są te zarysowania od qrcze nie wiem bele czego nie kładę na stół nic takiego, ale i tak zawsze coś tam upatrzyłam przy ścieraniu teraz już podkładki i bez tego ani rusz !!

  14. #10254
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Rysuje się pewnie jak każda ew. bardziej widać. Mam nadzieję, że stół trochę wytrzyma. Podkładki jakieś na pewno będą. Mamy małe dziecko i myślę, że bez nich się nie obędziemy

  15. #10255

    Domyślnie

    Jeśli stół szklany to radzę serwetki, podkladki czy coś innego. Miałam stół szklany z IKEI i niestety po pół roku nie wyglądał najlepiej, a to raz wazonik z kwiatkami porysował, a to raz talerz.. zawsze coś.. dlatego jeśli ma być szkło to koniecznie trzeba coś podkładać i to zawsze i pod wszystko.
    Teraz znowu mam stolik do kawy szklany i też nie wygląda najlepiej mimo że staramy się być ostrożni, ale np. goście nie zawsze ostrożnie odkladają talerzyki. A teraz moje dziecko zaczęło wstawac i gryzie ten stolik.. :/
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  16. #10256

    Domyślnie

    A wiecie, ja miałam w starym mieszkanku stolik kawowy ze szkłem i sobie go chwaliłam. Wystarczył płyn do okien i lśnił

  17. #10257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    hm... pewnie też zależy jakie szkło było zastosowane...
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  18. #10258

    Domyślnie

    basbur, zawsze lepiej utrzymać w czystości mat, niż połysk. Sama mam (wszak na drewnie) i wcale go nie muszę przecierać, a w razie jak coś się chlapnie - po przetarciu żadnych śladów. Poczytaj sobie posty tych, co mają połysk... Masakra!!! Wszystko widać, każdy odcisk palca.

  19. #10259
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    mmisha chyba dopiero co przyszłaś na forum, bo dopiero co skończyliśmy dyskusję o tym co lepsze mat czy połysk. Przynajmniej w tej dyskusji więcej odpowiedzi padło, że połysk. Ja mam połysk w kuchni i łazience i nie ma łatwiejszej powierzchni do czyszczenia. Miałam jednokolorowy mat w starym mieszkaniu - koszmar, nigdy więcej.

    Parę postów wyżej była cała dyskusja na ten temat.

  20. #10260

    Domyślnie

    Ja nie mam błyszczących mebli co prawda, ale tak na chłopski rozum, to na błyszczącej powierzchni widać każdy paluch, a na matowej nie no ale jak się komuś coś podoba, to przecież nie jest najważniejsze co łatwiej w czystości utrzymać. Poza tym też mat matowi nie równy, ja miałam matowe białe i faktycznie szału z utrzymaniem czystości nie było, ale już mat "drewno", to można myć raz na ruski rok

Strona 513 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony