dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 707 z 1187
Pokaż wyniki od 14.121 do 14.140 z 23724
  1. #14121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Piu odnośnie oliwy to tylko sugestia i szczegół. Nie mówię, że każdy ma tak robić, bo każdy niech robi jak mu wygodnie. Ja korzystam z oleju rzepakowego i oliwy z oliwek i tyle mi wystarczy.

    Ścierki w kuchni mam dwie i uważam, że nie szpecą.
    Mea widzisz ważne, że Tobie się podoba, tak sobie założyłaś i tak masz. Osobiście wolę mieć spójną kolorystykę a nie mieszkać w domku lalki Barbie, gdzie wszędzie jest inaczej (ja tam tak miałam ).

    Aksamitka a ja myślę że większość jest przewrażliwiona i źle odczytuje niektóre wpisy. Kuchnia to nie musi być wysprzątane prosektorium żeby się podobała.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  2. #14122
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 87anam87
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    ZONA M moim zdaniem kuchnia wygląda dziwnie płytki nie pasują do reszty, może jedynie do tych półeczek, jeśli tak bardzo je chciałaś może mogłaś jakoś inaczej dopasować resztę, moim zdaniem dziwnie wygląda ten okap, ale to tylko moje zdanie a jaz zawsze powtarzam że ja się nie znam.

    KRYSTYNAJOANNA podoba mi się Twoja kuchnia nie jest biała a bardzo ładna
    wykończeniówka dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-do-siebie-%29

    komentarze

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...05#post5929605

    budowa dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ia-marze%C5%84

    komentarze
    ''Jeśli jest noc, musi być dzień, jeśli łza - uśmiech.''

  3. #14123

    Domyślnie

    ojojoj nawet nie myślałam, ze wywołam tylko komentarzy dwoma fotkami, hihihi.
    większość z Was to byty, które kiedyś gdzieś skrytykowałam, więc rozumiem wasze komentarze.

    Tylko jedna konstruktywna krytyka wypłynęła z ust a raczej spod klawiatury Venus, więc dla niej szacun.
    Nie jestem zwolennikiem sterylnych pomieszczeń, nie należę do osób, które ścierki do rąk chowają do specjalnej szafki, aby je ukryć. Ona ma być pod ręką, tak samo jak pasta do zębów w łazience, czy szczotka do Wc obok WC. Amen.

    Chciałam wyjaśnić, ze wizualka kominka, to wariacja kolorystyczna Pana kominkowego, w życiu nie zgodziłabym się na morelkowy kolor w moim domu, salon jest szary, reszta pomieszczeń również, albo szara, albo biała. Jedna ściana na korytarzu jest zielona a w zasadzie oliwkowa, i jedna ściana w kuchni w kolorze zielonej opuncji. Cały dom jest ogólnie w szarościach, jedynie akcenty kolorystyczne przełamują całość. Rozumiem, ze zwolennikom szprosów i halogenów umieszczonych w dziwnych zabudowach na suficie, czy z podświetlanymi wannami, mój dom będzie wydawał się płaski. Cóż muszę z tym żyć!
    W łazience rodzinnej tylko jedna ściana i to nawet nie cała jest czerwona, reszta grafit i biel. W zasadzie trudno abyście komentowali coś czego nie widzieliście na fotkach. Pozdrawiam.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  4. #14124

    Domyślnie

    kuchnia zony m generalnie ok, ale te mugaty i zielen wedlug mnie nie pasuja. A dodatki? Po miesiącu mieszkania uwazam, ze i tak jest dobrze. Trzeba czasu, zeby dojrzec do dodatkow

    zona m najwazniejsze, ze twoja kuchnia wywolala poruszenie

  5. #14125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    żona - chwaliłaś domek efilo, nie mój. U mnie możesz co najwyżej pochwalić mury SSO
    Wielu się mylą nasze nicki
    zgadza się, zawsze Was mylę, sorry.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  6. #14126

    Domyślnie

    przecież nikt nie napisał, ze zieleń zostanie dożywotnio. Generalnie wolę zieleń opuncji niż morele i pomarańcze czy żółcienie, które niektórzy maja w swych kuchniach. Ogólnie mogę przyjąć krytykę z ust Efilo, czy Venus, bo to wyższa szkoła jazdy. Niestety krytyka od osób, które w kuchni maja dekory z czajniczkami do herbaty, firany w stylu ''lejąca woda'' podpięte różowymi kokardkami, czy komplet złotych szprosów w oknach , puszczam mimo uszu.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #14127

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    Podobno dobrze jest nalać gorącej wody i wsypać jakieś pół szklanki proszku do bieli i zostawić na noc. Podobno zlew jak nowy. Nie sprawdzałam jeszcze.
    asizo dzięki za pomoc, posłuchałam Twojej rady i zlew znowu jest jak nowy.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  8. #14128

    Domyślnie

    Muszę przyznać, że bardzo piękną kuchnię ma Reni To moim zdaniem właściwa kuchnia na właściwym miejscu - nowoczesny design mebli w nowoczesnym, przestronnym domu. Piękne poziome okna bez podziałów, dużo światła, obniżenie sufitu tylko tam, gdzie to konieczne ( okap), brak górnych szafek na jednej ze ścian, lekko, nie monotonnie - to jest jak dla mnie modelowa kuchnia nowoczesna.
    piu aż się zaczerwieniłam ale dziekuję

  9. #14129

    Domyślnie

    Zgadza się cały domek Reni jest bardzo ładny, szczególnie kiedyś urzekła mnie elewacja. Nie raz podpytywałam Reni o elewację, czy meble w pokoju syna i zawsze dostałam konkretną odpowiedz.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  10. #14130

    Domyślnie

    a'propos zieleni, tak bardzo krytykowanej. wygląda na to, ze wpisałam się w tegoroczne ''tryndy''.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-na-2012/page2
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #14131

    Domyślnie

    Ogólnie mogę przyjąć krytykę z ust Efilo, czy Venus, bo to wyższa szkoła jazdy. Niestety krytyka od osób, które w kuchni maja dekory z czajniczkami do herbaty, firany w stylu ''lejąca woda'' podpięte różowymi kokardkami, czy komplet złotych szprosów w oknach , puszczam mimo uszu.
    zona_m z tym komentarzem pojechałaś, ale przyznaj że wszystkie zgodnie tu na forum po twoich komentach spodziewały się wow, twoja kuchnia jest naprawdę ładna ale wiadomo to czy owo tam nie pasuje, mam nadzieję że pokażesz tez resztę, bo wiem że ty zdania na temat twojej kuchni nie zmienisz i pewno zrobiłabyś ją tak samo.

    a jeśli dziewczyny chodzi o te nieszczęsne ścierki to u mnie przecież też są ale uważam za stosowne schować je do zdjęcia poprostu, tak jak nie cierpię otwartych toalet na zdjęciach niektórych osób, dla mnie to odrażające.

  12. #14132
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Przeczytałam całą dyskusję o kuchni żony. Grunt, że wywołała tyle emocji, znaczy się jakaś jest Ja niestety dołączam do tych dla których jest nijaka. Nie jest ani super ładna ani super brzydka, jest jakaś taka zwykła, normalna, blokowa. Razi oczywiście zmywarka, nie równe uchwyty i sama nie wiem czy te płytki pasują z tą zielenią, choć sama mam takie Ogólnie nic ciekawego, oryginalnego, innego. Normalna kuchnia i chyba to jest w niej najgorsze.

    Od razu zaznaczam, co by nie było, że ja nie mam super kuchni ale jak żona m napisała swoje zdanie na forum może wyrazić każdy, a osobiście jej komentarzy jakoś nie kojarzę.

  13. #14133

    Domyślnie

    Uchwyty są równe i w poziomie, w jednej lini. Tego pilnowałam osobiście. Uchwyty sprzętów też są w takim samym kształcie, prostej rurki. Tu więc polemizowałabym.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  14. #14134
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie



    Tak są w równej, niech będzie ale chodzi o to, że pod zlewem jest uchwyt na drugim miejscu, po prawej zaraz na pierwszym, a potem znów na drugim i trzecim miejscu?! Po co to szatkowanie?
    A jak może kiedyś zmienisz zmywarkę na zakrytą to uchwyt powstanie znów w pierwszej linii.

  15. #14135

    Domyślnie

    Uchwyty są równe i w poziomie, w jednej lini.
    na stronie piekarnika tak ale dziewczynom chyba chodzi o ten pod zlewem, jest niżej niż ten obok

  16. #14136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post

    romeok01 - podoba mi się twoja kuchnia Tylko skoro dawałeś laminaty na ściany to dlaczego nie dałeś ich na bok wysokiej zabudowy i na wystający korpus szafki obok zlewu? Jakoś na zdjęciach biel tych powierzchni rzuciła mi się w oczy ... Ale ja ogólnie nie lubię białych korpusów (i tym samym wnętrza szafek) więc nie bierz mnie do końca na serio Tak tylko z ciekawości zapytałam ... A bardziej na serio - jakie masz opcje "ratowania" tych pęknięć? Bo sama myślałam o laminatach na ścianie a opcja podklejania ich płytą nie bardzo mi pasuje .... myślałam o dość sporej ścianie ... Ale klejenie na całej powierzchni płyt kg jakoś mi się nie uśmiecha ...

    edit: jak to możliwe, że pisałam post w tym samym czasie co AniaiBartek a mamy 10 minut różnicy w informacji o umieszczeniu postu?!
    Nie będe przecież naklejał laminatów na boki szafek, w firmie Atlas Kuchnie można zamówić boki szafek w takiej samej okleinie jak fronty, ale ponieważ jest to okleinia naturalna, to taki bok szafki w okleinie naturalnej wychodzi dosyć drogo, a po drugie nie widać całej powierzchni tych boków, bo są częsciowo zasłonięte szafkami i zamawianie boków w okleinie naturalnej gdzie widąc tylko małą część jest ekonomicznie nieuzasadnione.

  17. #14137

    Domyślnie

    zamawianie boków w okleinie naturalnej gdzie widąc tylko małą część jest ekonomicznie nieuzasadnione.

    ale wizualnie uzasadnione w 100%

  18. #14138

    Domyślnie

    A co do tych laminatów, to one nazywają się laminaty HPL, szukałem przed ich kupnem jakis informacji, jak się nakleja na ściany, ale nic nie znalazłem.
    Użytkownik nataly w tym poście http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5183877 pisze, ze tam też zastosowali laminat na ścine zapytaj, go jak to robią.

  19. #14139
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    żono m
    śledzę ten wątek od samego początku i faktycznie czytając Twoje komentarze dotyczące kuchni forumowiczek można było się zasugerować, że nas jakoś zaskoczysz swoją aranżacją!?!
    i sama nie wiem co dokładnie chciałam powiedzieć przez to "zaskoczysz", ale chyba liczyłam po prostu na coś takiego wyjątkowego
    no i nie sądziłam, że popełnisz jakieś błędy (w moim mniemaniu oczywiście)
    MOJE ZDANIE jest takie, że w pierwszej chwili patrząc na Twoją kuchnię widzimy białą, zrównoważoną, przemyślaną kuchnię w określonym stylu i koncepcji, a po sekundzie zauważamy kącik po lewo, taką swoistą graciarnię - tak tam kolorowo, przaśnie, brakuje tylko warkoczy z czosnku i cebuli - dla mnie po prostu dwie inne bajki, bez jakiejkolwiek spójności
    myślę sobie "może to chwilowe, przecież dziewczyna mieszka od niedawna i na dodatki przyjdzie czas", a tu się okazuje celowe takie zestawienie?!?
    i niech tam sobie piszą o modzie na łączenie skrajnie innych trendów, a mnie aż oczy wyszły na te bibeloty
    ewentualnie co mi się jeszcze nie podoba to już faktycznie kwestia indywidualna, np. zieleń na ścianie, front zmywarki na widoku, oleje i oliwy jeśli oczywiście muszą stać na wierzchu, to też bym je przelała
    ale powtarzam, to już jest tylko moje indywidualne odczucie i ja bym się lepiej czuła
    gotuję codziennie, często nawet dwa razy w ciągu dnia i chowam olej i oliwy różniste, bo mi męczą wzrok
    ale najważniejsze, że Ty się świetnie czujesz w swojej kuchni, tak jak i ja w swojej i tyle

  20. #14140

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Przeczytałam całą dyskusję o kuchni żony. Grunt, że wywołała tyle emocji, znaczy się jakaś jest Ja niestety dołączam do tych dla których jest nijaka. Nie jest ani super ładna ani super brzydka, jest jakaś taka zwykła, normalna, blokowa. Razi oczywiście zmywarka, nie równe uchwyty i sama nie wiem czy te płytki pasują z tą zielenią, choć sama mam takie Ogólnie nic ciekawego, oryginalnego, innego. Normalna kuchnia i chyba to jest w niej najgorsze.

    Od razu zaznaczam, co by nie było, że ja nie mam super kuchni ale jak żona m napisała swoje zdanie na forum może wyrazić każdy, a osobiście jej komentarzy jakoś nie kojarzę.

    A mnie się wydaje, że to nie sama kuchnia wywołała taką dyskusję tylko fakt, że to kuchnia żony m Muszę jednak przyznać, że ja również nie mogłam się jej doczekać, jak niemalże nowej kolekcji wiosennej w sklepach
    Dziennik i komentarze to już historia

Strona 707 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony