dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 24
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 461
  1. #221

    Domyślnie garderoba..

    zwykle mam problemy z układaniem ubran i wkładaniem do szafy.wymysliłam zw w moim pokoju bd miała prywatną garderobę..)nie dość ze wyjdzie taniej niz za zestaw szafek, to zawsze bd miała poskładane:!!!!!!

    tylko nie wiem za ile i gdzie moge kupic taką "rurkę" czy cos zeby na tym wieszaki powiesic
    help:!!!!!!

  2. #222
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

  3. #223

    Domyślnie

    w większych sklepach typu obi castorama widziałam takie jak powyżej z allegro.

  4. #224

    Domyślnie Garderoba - racjonalne rozwiązania i jak uniknąć błędów

    Szukałam w archiwum, ale nic konkretnego na ten temat nie znalazłam, dlatego zakładam ten wątek.
    Czy możecie się pochwalic swoimi garderobami?
    Na co zwrócić uwagę planując układ, jakie fajne rozwiązania, nowinki proponujecie, a na co nie warto wyrzucić kasy?

  5. #225

    Domyślnie

    Wszystko zależy od użytkownika garderoby - w jednym z wątków "debatowałam" z joliską - ona twierdzi, że w garderobie wystarczą tylko wieszaki a ja nie wyobrażam sobie braku półek. Dla mnie koniecznością jest też szuflada (lub przynajmniej kosz) na drobiazgi typu bielizna czy apaszki, szaliki itp. Sądzę więc, że musisz po prostu sama ustalić jakie elementy są Ci potrzebne i jak będzie Ci najwygodniej z nich korzystać.

    A w kwestii wątków o garderobach:
    http://forum.muratordom.pl/post19301...deroba#1930142
    http://forum.muratordom.pl/post16833...deroba#1683310

  6. #226

    Domyślnie

    Jesli lubisz wiszace rzeczy, nawet takie jak bluzki z krotkim rekawem, to pomysl o duzej ilosci drazkow na wieszaki. Polka tak jak i szuflada wg mnie wydaje sie byc niezbedna, bielizna, skarpety itp. rzeczy gdzies trzeba dac.
    U mnie bedzie duzo drazkow, ale i jest przewidziana szafka-szuflada na kolkach miedzy slupami, zeby mozna bylo wyjezdzac nia i latwo sprzatac. Polek przewidzialam kilka, bo i reczniki czy posciel bede musiala gdzies polozyc. Pomysl o ustawieniu drazkow na odpowiednie wysokosci, bo i moze jakas sukienke czy plaszcz trzeba powiesic, a to jest dluzsze niz koszula czy bluzka.

  7. #227

    Domyślnie

    dzięki
    jakoś nieudolnie szukałam
    zastanawiam się nad głebokością półek, miałam już 2 szafy i za każdym razem nie można było półek maksymalnie wykorzystać. Albo były zbyt wysokie i robiła się ogromna sterta ubrań, a to jest niewygodne i powoduje ciągły bałagan. Teraz mam niższe, ale z głebokością jest nie tak, bo na jeden stosik ubrań za dużo miejsca, a na dwa - za mało. Z resztą takie głębokie są niewygodne
    Z cała pewnoscią dużo drążków

  8. #228

    Domyślnie

    No właśnie - w jednej szafie półki i wieszaki to moim zdaniem totalna porażka. Wg mnie wygodne półki powinny mieć głębokość ok 40 cm, a żeby powiesić rzeczy na wieszaku potrzeba przynajmniej 60 cm. Na drugą "kupkę" rzeczy na półce 20 cm to za mało a pozostawione puste powodują u mnie poczucie straty miejsca (chwilowo mieszkam na poddaszu i na wszystko brakuje mi miejsca ) W garderobie ten problem raczej nie występuje prawda?

  9. #229

    Domyślnie

    joan i jak sprawuje się garderoba z systemem z IKEA? Polecasz?

  10. #230

    Domyślnie

    W garderobie chyba zupełnie oddzielę pólki od drązków, ale ten problem pozostanie raczej w szafie zabudowanej w sypialni

  11. #231

    Domyślnie

    Garderobę zagospodarowałam 8 stojakami na kółkach marki Ikea. Każda rzecz uprasowana spokojnie sobie wisi czeka, każdy ma swoje stojaki. Rzeczy rzadko używane wiszą w specjalnych ochraniaczach .
    Zaletą stojaków jest swobodny manewr przy sprzątaniu oraz dopływ powietrza . Oczywiście jest szafka typu bieliźniarka na drobiazgi typu bielizna czy skarpety . Jestem zwolenniczką uprasuj - powieś. Jak najmniej półek, jak najwięcej wieszaków.


  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziaba
    Garderobę zagospodarowałam 8 stojakami na kółkach marki Ikea. Każda rzecz uprasowana spokojnie sobie wisi czeka, każdy ma swoje stojaki. Rzeczy rzadko używane wiszą w specjalnych ochraniaczach .
    Zaletą stojaków jest swobodny manewr przy sprzątaniu oraz dopływ powietrza . Oczywiście jest szafka typu bieliźniarka na drobiazgi typu bielizna czy skarpety . Jestem zwolenniczką uprasuj - powieś. Jak najmniej półek, jak najwięcej wieszaków.

    U nas na ścianie pod skosem będą półki, na jeden rządek ubrań, na przeciwległej ścianie drążki do wieszania, a w środku takie stojaczki jak Twoje luzem

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Wszystko zależy od użytkownika garderoby - w jednym z wątków "debatowałam" z joliską - ona twierdzi, że w garderobie wystarczą tylko wieszaki a ja nie wyobrażam sobie braku półek. Dla mnie koniecznością jest też szuflada (lub przynajmniej kosz) na drobiazgi typu bielizna czy apaszki, szaliki itp.

    Kosze zdecydowanie tak Wszystko zależy od tego, ile ma się szaf w domu. W sypialni będę mieć tylko drążki ubraniowe, półki na bieliznę pościelową (tu akurat głębokie półki są ok.) i kosze na bieliznę osobistą. Szaliki, rękawiczki, apaszki (w wielkich ilościach) będą zakwaterowane w koszach przedpokojowych jak poniżej:


    http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1708070,2,2.html
    http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1708069,2,1.html

  14. #234

    Domyślnie

    a co powiecie o koszach obrotowych w rogach..pan który projektuje mi garderobe stwierdzil ze to dobry pomysl-pod skosem bede miala szuflady,ogolnie garderoba bedzie w U i w rogach byłaby za duza szafka stwierdzil ze kosze obrotowe sprawdza sie najlepiej ,jamam mieszane odczucia..
    doradzcie..

  15. #235

    Domyślnie

    do rogu koszyków obrotowych bym nie dawał, chociaż kto wie? widziałem takie pomysły na szafkę narożną ubraniową
    Andriu

  16. #236

    Domyślnie

    fajne rozwiązanie ale na wysoką szafe,u mnie bedzie narozna szafka pod skosem wiec niziutko..

  17. #237

    Domyślnie Czy zabudowa w garderobie powinna mieć drzwi frontowe?

    Mam oddzielne pomieszczenie (bez okien) przeznaczone na garderobę. Chcę teraz zamówić zabudowę tej garderoby (półki, szafy) i mam mały dylemat.
    Czy ta zabudowa powinna mieć z przodu zasuwane drzwi tak jak szafy np. Komandora czy tylko same otwarte półki i wieszaki? Niektórzy mówią, że wystarczą otwarte półki, bo przecież drzwi wejściowe do garderoby się zamyka. Mnie zaś wydaje się, że ciuchy na półkach otwartych w takim pomieszczeniu będą się kurzyć. Jak Wy macie rozwiązany ten problem? Robić zamykane szafy w garderobie czy tylko otwarte półki?

  18. #238

    Domyślnie

    otwarte półki, garderobę traktujesz jak duzą szafę (a w niej nie zamykasz dodatkowo każdej pólki )

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    U nas większość półek będzie otwarta. Zamknięte będą tylko te zrobione z przreciętych na pół starych segmentów (pod skosem).

    Trochę już o tym dyskutowano:

    http://forum.muratordom.pl/garderoba...ight=garderoba

    http://forum.muratordom.pl/a-jak-to-...ight=garderoba

    http://forum.muratordom.pl/garderoba...ight=garderoba


  20. #240

    Domyślnie

    Cieszynianko - powinnaś otrzymać tytuł "Mistrzyni wyszukiwania wątków na zadany temat"

    A w kwestii kurzu, to chyba zależy od tego ile masz ciuchów - czy zdążą się zakurzyć

Strona 12 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony