dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 28
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 541
  1. #261
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bucik5

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Gratulujemy synka

    Gratulujemy synka i życzymy zdrowia i wszytkiego naj dla całej trójki ( Kasia Jacek Marta no i Zosia ) .
    Nie wiem czy nas pamiętacie ale to my bylismy u Was w wakacje zobaczyc Wasz dom. Nam urodziła się córeczka 26 sierpnia. Jeszcze raz pozdrawiamy.

    Co do budowy to formalności w toku wiosną zaczynamy
    JKM&

  2. #262
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blady00

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie cd

    Witam
    Garatulacje .................zdrówka ,zdrówka ,zdrówka .............................................


    już słyszę te okrzyki na stadionach: Franek Franek łowca bramek
    jak umiesz liczyć to licz na siebie

  3. #263

    Domyślnie

    OGROMNE GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW
    A Franio cuuuuudny

  4. #264
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paullina

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    114
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Gratulacje i życze pociechy z maleństwa

  5. #265
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mamamatinka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    juz kiedys czytałam wasz dziennik i wszystko mi się podobało )) Cudny dom i cudna rodzinka, no a Franek po prostu miodzio. ogromnie wam gratuluję!!! czas leci szybko serio, jeszcze nie dawno mój mati miał tez 4 kilo a teraz, 2,5 roku .... i chciałąby sie po woli następnego malucha...
    Mam kilka pytań wykończeniowych - choc nie wiem czy macie teraz do tego głowę, i może juz odpowiadaliście na nie, ale nie czytałam wszystkich komentarzy.
    jestem też ze Śląska i tak:
    1. skąd braliście belke drewnianą na okap, szukam czegoś w tym stylu na kominek:
    2. kto robił wam rzexbienia na belkach??
    3. co to za podłoga z desek, zdaje się w salonie??
    4. umywalka w dużej łazience to koło???
    5. czy możecie dac namiar do firmy z Sosnowca od tych zazdrostek, bo wpisuje w googlu Polandia ale nic nie znajduje.

    Z góry dzięki za odpowiedzi, i sorry ze pytan tak dużo )
    Pozdrawiam was serdecznie!

    Ewa

  6. #266

    Domyślnie gratuluje

    Ja również gratuluje szczęśliwym rodzicom cudnego synka.

  7. #267

    Domyślnie

    Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

    Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:
    --czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje
    --czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?
    --czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?
    --jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?
    pozdrawiam, Kasia

  8. #268

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego kochani rodzice - niech wam sie wasz slodki synek zdrowo chowa w waszym pieknym, rodzinnym domu!
    GRATULACJE! Tak dla was sie ciesze ... a ja przeczytalam wpis:
    Jak już ktoś napisał szczęściarz jestem i do tego dnia nie zdawałem sobie sprawy jaki! Wczoraj moja cudowna żona pozwoliła mi poprzez spojrzenie w oczy naszego synka stanąć oko w oko z Boskim cudem wiary i nadziei oraz zaznać ogromnej mocy ojcowskiej miłości na wieki... Dziękuję Magda!
    to mi sie az lezka w oku zakręcila...
    LP

  9. #269
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał AAJ2004
    Gratulacje!!!
    Prześliczny ten Wasz synek! Niech się zdrowo chowa i wnosi wiele radości do Waszego nowego domku. Teraz będzie wesoło...
    pozdrawiam całą Trójkę
    Dziękujemy! Powoli okrzepliśmy z początków rodzicielstwa Wesoło już jest Pozdrawiamy! Jak tam budowa?

  10. #270
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał MARCELI1969
    serdeczne gratulacje
    dom jest, syn jest, drzewo.....
    jeszcze raz gratulacje i zbieraj siły bo teraz naprawdę macie dla kogo....
    Mamy, mamy. Sił nie zabraknie! Nie ma innej opcji. A drzew już kilka się ukorzenia obok tarasu

  11. #271
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: Gratulujemy synka

    Cytat Napisał bucik5
    Gratulujemy synka i życzymy zdrowia i wszytkiego naj dla całej trójki ( Kasia Jacek Marta no i Zosia ) .
    Nie wiem czy nas pamiętacie ale to my bylismy u Was w wakacje zobaczyc Wasz dom. Nam urodziła się córeczka 26 sierpnia. Jeszcze raz pozdrawiamy.

    Co do budowy to formalności w toku wiosną zaczynamy
    Pamiętamy! Dziękujemy i również gratulujemy! Zdrowia życzymy całej rodzinie i powodzenia w budowie! Mam młodszą siostrę Zosię

  12. #272
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: cd

    Cytat Napisał blady00
    Witam
    Garatulacje .................zdrówka ,zdrówka ,zdrówka .............................................


    już słyszę te okrzyki na stadionach: Franek Franek łowca bramek
    Dziękujemy! Hehe co do bramek to biorąc pod uwagę mój wstręt do piłki nożnej to będzie moja wychowawcza porażka Ale nie będziemy mu ingerować w plany, sam sobie wypracuje pomysł na życie, więc może bieganie za szmacianką jednak go czeka Pozdrawiamy!

  13. #273
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabula
    OGROMNE GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW
    A Franio cuuuuudny
    Dziękujemy! Cudny, cudny i wogóle...

  14. #274
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał paullina
    Gratulacje i życze pociechy z maleństwa
    Dziękujemy bardzo!

  15. #275
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasial70
    Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

    Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:
    --czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje
    --czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?
    --czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?
    --jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?
    pozdrawiam, Kasia
    Witamy
    - blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.
    - farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka
    - okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.
    - na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

    Pozdrawiamy

  16. #276
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lipowa Panienka
    Wszystkiego najlepszego kochani rodzice - niech wam sie wasz slodki synek zdrowo chowa w waszym pieknym, rodzinnym domu!
    GRATULACJE! Tak dla was sie ciesze ... a ja przeczytalam wpis:
    Jak już ktoś napisał szczęściarz jestem i do tego dnia nie zdawałem sobie sprawy jaki! Wczoraj moja cudowna żona pozwoliła mi poprzez spojrzenie w oczy naszego synka stanąć oko w oko z Boskim cudem wiary i nadziei oraz zaznać ogromnej mocy ojcowskiej miłości na wieki... Dziękuję Magda!
    to mi sie az lezka w oku zakręcila...
    LP
    Dziękujemy! Kiedyś z Frankiem na pewno pójdziemy szlakiem przez Lipową Musimy razem zdeptać całe Beskidy

  17. #277
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamamatinka
    juz kiedys czytałam wasz dziennik i wszystko mi się podobało )) Cudny dom i cudna rodzinka, no a Franek po prostu miodzio. ogromnie wam gratuluję!!! czas leci szybko serio, jeszcze nie dawno mój mati miał tez 4 kilo a teraz, 2,5 roku .... i chciałąby sie po woli następnego malucha...
    Mam kilka pytań wykończeniowych - choc nie wiem czy macie teraz do tego głowę, i może juz odpowiadaliście na nie, ale nie czytałam wszystkich komentarzy.
    jestem też ze Śląska i tak:
    1. skąd braliście belke drewnianą na okap, szukam czegoś w tym stylu na kominek:
    2. kto robił wam rzexbienia na belkach??
    3. co to za podłoga z desek, zdaje się w salonie??
    4. umywalka w dużej łazience to koło???
    5. czy możecie dac namiar do firmy z Sosnowca od tych zazdrostek, bo wpisuje w googlu Polandia ale nic nie znajduje.

    Z góry dzięki za odpowiedzi, i sorry ze pytan tak dużo )
    Pozdrawiam was serdecznie!

    Ewa
    Witamy
    1. Belka jest z naszego drewna sprowadzonego z Kaszub (tak jak i belki pod sufitem) wymiar 16x16, ale taką belkę dostaniesz w każdym tartaku. Później ładnie wyszlifować i zabejcować na pożądany kolor.
    2. Pan Tadek Kubiniec z Kościeliska, pracuje u p. Karpiela ul. Nędzy Kubińca 116 Kościelisko
    3. Kahrs Dąb Cornwall Szwedzka 3-warstwowa podłoga, szczotkowana i fazowana
    4. Nie, to Roca BOL
    5. Namiar: Sosnowiec Al. Mireckiego 14, warsztat AutoTuning 4TUNY, 032 290 30 45, 299 83 81; [email protected]; www.polandia.qui.pl

    Pozdrawiamy!

  18. #278

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraktom
    Cytat Napisał kasial70
    Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

    Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:
    --czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje
    --czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?
    --czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?
    --jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?
    pozdrawiam, Kasia
    Witamy
    - blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.
    - farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka
    - okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.
    - na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

    Pozdrawiamy


    Dziękuję za odpowiedź - co do ostatniej - ściana nie została chyba sfotografowana....

  19. #279
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasial70
    Cytat Napisał kraktom
    Cytat Napisał kasial70
    Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

    Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:
    --czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje
    --czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?
    --czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?
    --jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?
    pozdrawiam, Kasia
    Witamy
    - blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.
    - farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka
    - okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.
    - na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

    Pozdrawiamy


    Dziękuję za odpowiedź - co do ostatniej - ściana nie została chyba sfotografowana....
    A chyba nie Taki sam abażur tylko mniejszy

  20. #280
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kris_Sk

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Właśnie przypadkiem trafiłem na Wasz dziennik Serdeczne gratulacje z okazji narodzin syna i samych slonecznych dni w Waszym "słoneczku"

    Pozdrawiamy! Ola i Krzysztof Waldon

Strona 14 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony