dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 28
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 541
  1. #281
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał Xoron
    domek ekstra - czy możecie napisać jakiego programu używaliście do wizualizacji/projektowania łazienki? dzięki za odp

  2. #282
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał kraktom
    Cytat Napisał Xoron
    domek ekstra - czy możecie napisać jakiego programu używaliście do wizualizacji/projektowania łazienki? dzięki za odp
    Witaj

    Mam prośbę, czy możesz przerzucić swój post do naszych komentarzy? Chcemy uniknąć bałaganu w dzienniku. Program ze strony firmy Koło. Fajny choć nieco uciążliwy.

    Pozdrawiam
    Tomek

  3. #283
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris_Sk
    Właśnie przypadkiem trafiłem na Wasz dziennik Serdeczne gratulacje z okazji narodzin syna i samych slonecznych dni w Waszym "słoneczku"

    Pozdrawiamy! Ola i Krzysztof Waldon
    A dziękujemy!

    Dla Was również samych szczęśliwych chwil na Zielonej

    Pozdrawiamy!

  4. #284
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blady00

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie cd

    Witam
    Kraktom napisz jaki wentylator zastosowales w lazience -jakie rozwiazania (z czujnikiem wilgotnosci itp?)
    czy nie robia sie skropliny w rurze odprowadzajacej wilgoc?
    pozdrawiam

    ps .poza nozna na szczescie sa jeszcze inne dyscypliny ,w ktorych mozna zdobywac bramki
    jak umiesz liczyć to licz na siebie

  5. #285
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: cd

    Cytat Napisał blady00
    Witam
    Kraktom napisz jaki wentylator zastosowales w lazience -jakie rozwiazania (z czujnikiem wilgotnosci itp?)
    czy nie robia sie skropliny w rurze odprowadzajacej wilgoc?
    pozdrawiam

    ps .poza nozna na szczescie sa jeszcze inne dyscypliny ,w ktorych mozna zdobywac bramki
    Hehe ale nie w lotnictwie sportowym Chyba, że w Red Bull air races Tam jakieś bramki stoją.

    Co do wentylacji. My mamy centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła, przewody izolowane paroszczelne, skropliny z centrali spływają do kanalizacji. Całość wentylacji w domu załatwia ta centrala (Mistral z firmy ProVent) z rekuperatorem.

    Pozdrawiam
    Tomek

  6. #286
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał jacentyk
    Witam
    Nasze gratulacje piękny dom z super detalami moja żona znajduje w nim swoje ulubione akcentów dekoracyjnyhc a ja rozwiazań technicznych.
    Ale co tam dom, nowo narodzona pociecha to dopiero miód malina gratulujemy wam obojgu fajny synek ( odpukałem w niemalowany blat żeby nie zapeszyć).
    Przyglądamy się waszym poczynaniom jakiś czas, gdyż sami zamierzamy budować Słoneczko w Częstochowie. Jesli możecie proszę przeslijcie wasz rozkład pomieszczeń.

    ps. to teraz macie już dwa słoneczka heheh

    Pzodrawiamy
    Jacek i Aneta.

  7. #287
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał jacentyk
    Witam
    Nasze gratulacje piękny dom z super detalami moja żona znajduje w nim swoje ulubione akcentów dekoracyjnyhc a ja rozwiazań technicznych.
    Ale co tam dom, nowo narodzona pociecha to dopiero miód malina gratulujemy wam obojgu fajny synek ( odpukałem w niemalowany blat żeby nie zapeszyć).
    Przyglądamy się waszym poczynaniom jakiś czas, gdyż sami zamierzamy budować Słoneczko w Częstochowie. Jesli możecie proszę przeslijcie wasz rozkład pomieszczeń.

    ps. to teraz macie już dwa słoneczka heheh

    Pzodrawiamy
    Jacek i Aneta.
    Witamy
    Dziękujemy za gratulacje i ciepłe słowa Zabieram się do skanów naszego projektu, już parę osób pytało o zmiany jakie wprowadziliśmy. Prześlę na priva.

    Pozdrawiamy!

  8. #288

    Domyślnie

    Gratulacje - od dawna jestem fanka waszego domku. Pewnie nie macie duzo czasu (sliczny dzidzius), ale moge niesmialo prosic o jakies zdjecia ze srodka????
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  9. #289
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Gratulacje - od dawna jestem fanka waszego domku. Pewnie nie macie duzo czasu (sliczny dzidzius), ale moge niesmialo prosic o jakies zdjecia ze srodka????
    Proszę bardzo "http://forum.muratordom.pl/troche-na-ludowo-troche-po-goralsku,t108461.htm?highlight=ludowo
    Pozdrawiamy

  10. #290

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraktom
    A oto Mama z Frankiem



    Franuś waży już 4750 (500g/tydzień) i mierzy 62 cm. Mamy za sobą pierwsze spacery po okolicy z wózkiem

    .....
    Pozdrawiamy!
    Cudny widok

  11. #291

    Domyślnie

    Moc życzeń dla Franka i jego rodziców! Tworzycie piękną rodzinę!

    a teraz gratulacje pięknego domu... jestem pod wrażeniem! Ponieważ chciałabym osiągnąć u siebie podobny efekt - sielskiego, wiejskiego domu, mam pytanie dotyczące belek na suficie - jak są montowane? U nas również sufit z płyt k/g i martwiłam się, że nie ma możliwości zrobienia takich klimatycznych drewnianych belek... A tu proszę!

  12. #292
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda25
    Moc życzeń dla Franka i jego rodziców! Tworzycie piękną rodzinę!

    a teraz gratulacje pięknego domu... jestem pod wrażeniem! Ponieważ chciałabym osiągnąć u siebie podobny efekt - sielskiego, wiejskiego domu, mam pytanie dotyczące belek na suficie - jak są montowane? U nas również sufit z płyt k/g i martwiłam się, że nie ma możliwości zrobienia takich klimatycznych drewnianych belek... A tu proszę!
    Dziękujemy
    Belki są podwieszone do konstrukcji dachu na płaskownikach perforowanych oraz wsparte na ścianach nośnych. Belki to 16x16 więc znawcy zorientują się od razu, że nie są to elementy nośne ale 18x18 byłyby już zbyt ciężkie i masywne. Taka belka jak sucha to waży niewiele więc spokojnie można podwieszać, nie warto wieszać mokrych bo nimi kręci przy wysychaniu.

    Pozdrawiamy

  13. #293
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blady00

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie ogrzewanie

    Witam
    napisz Kraktom jak sprawdza sie ogrzewanie (moze podasz koszt rachunku).Zrobilem kominek -na razie nim sobie dogrzewamy podczas prac i tak zastanawiam sie czy robic DGP (boje sie duzych rachunkow za drozejacy gaz).
    I najwazniejsze jestem na podobnym etapie budowy co Wy rok temu ,czyli sufity podwieszane.Mam dylemat czy szpachlowac polaczenia plyt czy zostawiac na wiosne? Ty bodajze szpachlowales od razu ,napisz jak to wyglada po roku -nie pekaja?
    Szpachlowales uniflottem knaufa?
    pozdrawiam
    Tomek
    jak umiesz liczyć to licz na siebie

  14. #294
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: ogrzewanie

    Cytat Napisał blady00
    Witam
    napisz Kraktom jak sprawdza sie ogrzewanie (moze podasz koszt rachunku).Zrobilem kominek -na razie nim sobie dogrzewamy podczas prac i tak zastanawiam sie czy robic DGP (boje sie duzych rachunkow za drozejacy gaz).
    I najwazniejsze jestem na podobnym etapie budowy co Wy rok temu ,czyli sufity podwieszane.Mam dylemat czy szpachlowac polaczenia plyt czy zostawiac na wiosne? Ty bodajze szpachlowales od razu ,napisz jak to wyglada po roku -nie pekaja?
    Szpachlowales uniflottem knaufa?
    pozdrawiam
    Tomek
    Witam
    Rachunek za gaz za 2 m-ce 9 i 10 ok. 300 PLN, dom się wygrzewał, cwu non-stop, podłogówki nie wyregulowane, nie dogrzewałem kominkiem. Teraz dogrzewam kominkiem choć nie za wiele bo powietrze suche i dziecko złapało katar (kupiliśmy nawilżacz). Dom trzyma ciepło, standardowa temperatura 21,5-22 ale non stop bez obniżenia nocnego żeby w chłodzie w nocy z pieluchami nie ganiać
    Sufity u nas były 2 etapowo, na jesień kręcone, w kwietniu szpachlowane, malowane. Płyty jak drewno muszą wyschnąć inaczej popękają. Szpachlowane były nie uniflotem jak chciałem. Ekipa woli robić czymś co się nazywa Vario. Nie pękają.
    Pozdrawiamy

  15. #295
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blady00

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie ogrzewanie

    Dzięki za szybką odpowiedź.
    Zapewne też będę chciał szpachlować w marcu ,kwietniu choć mój wykonawca namawia ,żeby to zrobić od razu.
    Rachunek nie taki straszny ,więc z rozprowadzeniem DGP poczekam sobie...........
    pozdrawiam
    jak umiesz liczyć to licz na siebie

  16. #296

    Domyślnie

    kraktom macie piekny i ciekawy dom.
    Gratuluje pomysłu i pozdrawiam

  17. #297
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał vanka99
    kraktom macie piekny i ciekawy dom.
    Gratuluje pomysłu i pozdrawiam
    Dziękujemy ślicznie
    pozdrawiamy,

  18. #298
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie witaj

    WITAJCIE....- b.ciekawa historia domku...
    GRATULUJE DOBREGO SMAKU I DOSKONAŁEGO DOBRANIA WSZYSKICH ELEMENTÓW W DOMU...-u WASZ wszystko z sobą doskonale pasuje, dograne jest co do detala!!!!
    wielkie słowa podziwu!!!!!!...

    i zdrówka dla Wszystkich!

  19. #299

    Domyślnie

    Jakie śliczne te baranki! Fajnie wygląda taki szlaczek.
    Nareszcie u siebie

  20. #300
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie Re: witaj

    Cytat Napisał ANNNJA
    WITAJCIE....- b.ciekawa historia domku...
    GRATULUJE DOBREGO SMAKU I DOSKONAŁEGO DOBRANIA WSZYSKICH ELEMENTÓW W DOMU...-u WASZ wszystko z sobą doskonale pasuje, dograne jest co do detala!!!!
    wielkie słowa podziwu!!!!!!...

    i zdrówka dla Wszystkich!
    Baaaardzo dziękujemy i pozdrawiamy

Strona 15 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony