dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 145
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 2886
  1. #681
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał mk64 Zobacz post
    Witam.
    Czy ktoś z Was miał może do czynienia z płytkami Holtzer Paradyż? Na stronie producenta w ofercie ich nie ma, ale paru sprzedawców internetowych je oferuje.
    masz je moze kupione ? tez mi sie podobaja
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  2. #682
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał thewizzo Zobacz post
    Tak na gorąco po zwiedzeniu kilku salonów z płytkami wróciłem trochę zszokowany. Spodobały mi się płytki Paradyż seria My Way kolor Noce Nature i w jednym z salonów oglądałem próbnik tych płytek, i było wszystko OK, w innym salonie oglądałem ten sam próbnik płytek, na którym to duży format tego samego koloru różni się diametralnie od tego samego koloru przy mniejszym formacie, podpytałem gościa co i jak i powiedział że te płytki już takie są. Pytanie jest takie - czy występują wogóle gresowe płytki imitujące drewno przy czym każda płytka miała by ten sam odcień ???
    Płytki planuję ułożyć przy wejściu do mieszkania (mały korytarz) przy łączeniu z podłogą, mam tam nie wielki metraż bo jakieś 2,5 m2 i obawiam się że kilka różnych odcieni płytek na takim metrażu wyglądało by fatalnie...
    mi odradzano kupno plytek w ogole z tej firmy. bardzo czesto nie trzymaja tez rozmiaru - wystarczy 0,5-1mm zeby bylo to zauwazalne (zwlaszcza przy fudze 1-1,5mm bo nie ma gdzie zgubić tych nierownosci). z kolorem drewnopodobnych jest zapewne jak z panelami - panele maja przypominac drewniane deski, a deski maja rozny uklad sloi.
    w lazience mam polozonych 2,5 mkw plytek drewnopodobnych z innej firmy z ktorych jestem bardzo zadowolona. kazda ma inny rysunek, ale sa w identycznym odcieniu. tylko cena niestety wyzsza.

  3. #683

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    mi odradzano kupno plytek w ogole z tej firmy. bardzo czesto nie trzymaja tez rozmiaru - wystarczy 0,5-1mm zeby bylo to zauwazalne (zwlaszcza przy fudze 1-1,5mm bo nie ma gdzie zgubić tych nierownosci). z kolorem drewnopodobnych jest zapewne jak z panelami - panele maja przypominac drewniane deski, a deski maja rozny uklad sloi.
    w lazience mam polozonych 2,5 mkw plytek drewnopodobnych z innej firmy z ktorych jestem bardzo zadowolona. kazda ma inny rysunek, ale sa w identycznym odcieniu. tylko cena niestety wyzsza.
    annNS2 Możesz zdradzić co to za płytki?, czyżby Porcelanosa?. Podeślij proszę info gdzie mogę odnaleźć Twoje zdjęcia, oraz jaki kolor płytek posiadasz, będę zobowiązany

  4. #684
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Ale czemu się dziwisz? Na stronie producenta widać jaki jest rysunek tych płytek http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/noce.
    Nie ma się co dziwić, że próbnik nieładny, tylko zobaczyć jak wyglądają płytki, żeby później nie było rozczarowania.

    Jeżeli chcesz jednolite, to może Woodentic? http://www.paradyz.com.pl/Collection...room/woodentic

  5. #685

    Domyślnie

    Thewizzo, kupowalam dwa rodzaje plytek drewnopodobnych z porcelanosa, nie zauwazylam zadnych roznic kolorystycznych. Plytki bardzo dobrego gatunku
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  6. #686

    Domyślnie

    Cytat Napisał thewizzo Zobacz post
    Tak na gorąco po zwiedzeniu kilku salonów z płytkami wróciłem trochę zszokowany. Spodobały mi się płytki Paradyż seria My Way kolor Noce Nature i w jednym z salonów oglądałem próbnik tych płytek, i było wszystko OK, w innym salonie oglądałem ten sam próbnik płytek, na którym to duży format tego samego koloru różni się diametralnie od tego samego koloru przy mniejszym formacie, podpytałem gościa co i jak i powiedział że te płytki już takie są. Pytanie jest takie - czy występują wogóle gresowe płytki imitujące drewno przy czym każda płytka miała by ten sam odcień ???
    Płytki planuję ułożyć przy wejściu do mieszkania (mały korytarz) przy łączeniu z podłogą, mam tam nie wielki metraż bo jakieś 2,5 m2 i obawiam się że kilka różnych odcieni płytek na takim metrażu wyglądało by fatalnie...
    CYTUJĘ Z KATALOGU PRODUCENTA:
    Każda płytka w odniesieniu do wzoru jest niepowtarzalna i może charakteryzować się różnicami tonalnymi. Płytki są wiernym odzwierciedleniem kolorystyki i faktury naturalnego drewna. Płytki pakowane są losowo.

    Akurat ta kolekcja - NOCE NATURALE, tam ma właśnie wyglądać.
    Nam akurat podobają się płytki z serii ROVERE Giallo z Paradyża, one są właśnie wszystkie w jednym odcieniu.
    Większość dostępnych na rynku płytek drewnopodobnych jest postarzana, nam to do niczego nie pasuje.
    Ostatnio edytowane przez mefiko ; 01-03-2011 o 11:33 Powód: edycja

  7. #687
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał thewizzo Zobacz post
    annNS2 Możesz zdradzić co to za płytki?, czyżby Porcelanosa?. Podeślij proszę info gdzie mogę odnaleźć Twoje zdjęcia, oraz jaki kolor płytek posiadasz, będę zobowiązany
    nie, to nie porcelanosa - akurat plytki tej firmy rowniez mi nieodpowiadaly (wizualnie)
    decyzja padla na CASTELVETRO misingi akatio
    zdjecia w galerii np. http://forum.muratordom.pl/album.php...chmentid=43219

  8. #688

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Ale czemu się dziwisz? Na stronie producenta widać jaki jest rysunek tych płytek http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/noce.
    Nie ma się co dziwić, że próbnik nieładny, tylko zobaczyć jak wyglądają płytki, żeby później nie było rozczarowania.

    Jeżeli chcesz jednolite, to może Woodentic? http://www.paradyz.com.pl/Collection...room/woodentic
    No i właśnie...moje zdziwienie wynikało z tego, że przy poszukiwaniu płytek pomijam internet w pierwszej kolejności, wolę zbadać płytki organoleptycznie. Jeśli zatem w jednym salonie z płytkami wspomniany już próbnik z płytkami wygląda tak, że dany kolor płytek w różnych rozmiarach wygląda identycznie, a w innym salonie każdy format płytek różni się odcieniem jak cholera, to jestem lekko zdziwiony
    Masz rację, na stronie Paradyża widać jak wygląda ten My Way, natomiast co do Woodentica to naczytałem się skrajnie różnych opinii, z przewaga na te negatywne, zresztą co najważniejsze to w ogóle mi się nie podoba

  9. #689

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aba-m Zobacz post
    Thewizzo, kupowalam dwa rodzaje plytek drewnopodobnych z porcelanosa, nie zauwazylam zadnych roznic kolorystycznych. Plytki bardzo dobrego gatunku
    Uśmiecham się w takim razie o kilka fotek, będę wdzięczny

  10. #690

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    nie, to nie porcelanosa - akurat plytki tej firmy rowniez mi nieodpowiadaly (wizualnie)
    decyzja padla na CASTELVETRO misingi akatio
    zdjecia w galerii np. http://forum.muratordom.pl/album.php...chmentid=43219
    A no tak, zdjęcia Twojej łazienki mam zapisane w folderze łazienka/inspirację , problem w tym że nie znalazłem tych płytek w żadnym salonie, aby je zobaczyć na żywo, jeszcze jutro pozwiedzam ponownie i zobaczymy...

  11. #691

    Domyślnie

    plytki porcelanosa vintage


    zebrano


    chyba jedyne co moge poradzic to szukanie ekspozycji, wazne, zebys plytki zobaczyl na zywo i sprawdzil czy faktura Ci odpowiada
    ja jestem zadowolona, ale nie kazdemu porcelanosa sie podoba (zwlaszcza nie kazdemu cena porcelanosa sie podoba, nawet zarcik z faktura mi wyszedl )
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  12. #692

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aba-m Zobacz post
    plytki porcelanosa vintage


    zebrano


    chyba jedyne co moge poradzic to szukanie ekspozycji, wazne, zebys plytki zobaczyl na zywo i sprawdzil czy faktura Ci odpowiada
    ja jestem zadowolona, ale nie kazdemu porcelanosa sie podoba (zwlaszcza nie kazdemu cena porcelanosa sie podoba, nawet zarcik z faktura mi wyszedl )
    Właśnie takiego rodzaju "drewna" poszukuję!
    Nie ma tych wszystkich pęknięć, przetarć i postarzań jak np. na Serenissima.
    Ale fakt, cena jak dla mnie zabójcza..
    W ogóle, ta łazienka bardzo mi się od jakiegoś czasu podoba. Z tego co pamiętam, dla teściowej została stworzona?
    Ostatnio edytowane przez mefiko ; 02-03-2011 o 08:00 Powód: edycja

  13. #693

    Domyślnie

    dzieki, ceny sa bardzo rozne, najlepsza oferte dostalam w Bialymstoku (jesli ktos potzrebuje namiary - podam na pw)
    co do lazienki - ta dla tesciowej byla zielono-bezowa dla dzieci szara jest przy sypialni
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  14. #694

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aba-m Zobacz post
    chyba jedyne co moge poradzic to szukanie ekspozycji, wazne, zebys plytki zobaczyl na zywo i sprawdzil czy faktura Ci odpowiada ja jestem zadowolona, ale nie kazdemu porcelanosa sie podoba (zwlaszcza nie kazdemu cena porcelanosa sie podoba, nawet zarcik z faktura mi wyszedl )
    Ceną się sam przeraziłem na początku. W salonie z płytkami po rabacie 500 zł/m2, a znalazłem na necie na 290 zł/m2. Różnica dość spora, jednak i tak te prawie 300 zł/m2 to nie jest mało.

  15. #695

    Domyślnie

    Mialam takie same doswiadczenia, w Bialymstoku cena wyjsciowa 280zl/m (w ubieglym roku), dostalam tez bardzo fajny rabat
    namiary wysylam na pw
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  16. #696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał thewizzo Zobacz post
    Ceną się sam przeraziłem na początku. W salonie z płytkami po rabacie 500 zł/m2, a znalazłem na necie na 290 zł/m2. Różnica dość spora, jednak i tak te prawie 300 zł/m2 to nie jest mało.
    Przepraszam bardzo, czy wyście powariowali? Wiecie co to znaczy wykończeniówka? Jeżeli nie jesteście szejkami to się pięć razy zastanówcie bo przy wykończeniówce nie istnieje górna granica i się łatwo można zagalopować! Do tej ceny jeszcze doliczcie klej i glazurnika a wyjdzie wam 400-600zł za metr!!!
    Przepraszam, ale ja tylko ostrzegam.

  17. #697

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Przepraszam bardzo, czy wyście powariowali? Wiecie co to znaczy wykończeniówka? Jeżeli nie jesteście szejkami to się pięć razy zastanówcie bo przy wykończeniówce nie istnieje górna granica i się łatwo można zagalopować! Do tej ceny jeszcze doliczcie klej i glazurnika a wyjdzie wam 400-600zł za metr!!!
    Przepraszam, ale ja tylko ostrzegam.
    Gwoli wyjaśnienia: co do górnej granicy to domyślam się że nie istnieje, widziałem jedną, podkreślam jedną płytkę do łazienki z sygnaturą Versace która kosztowała 5500 zł i to zapewne nie jest górna granica cenowa płytek. Inna sprawa, to jeśli masz ułożyć płytki na powierzchni ponad 2 m2 a odnaleziona płytka która kosztuje dokładnie 530 zł/m2 w salonie, a 290 zł/m2 na necie, i pasuje kolorystycznie jak ulał do twojej podłogi, to rozpatrujesz jej zakup, bo szukałeś i szukałeś i nic innego nie znalazłeś. Koszt ułożenia płytek rzecz względna, na pewno przesadzona w Twoich wyliczeniach, i za bardzo nie wiem w czym jest problem, z całym szacunkiem przecież rachunek za te płytki nie będzie Ci wysłany

  18. #698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Wiem że na szczęście nie ja
    Ja tylko ostrzegam. Też żeśmy ciut zaszaleli i od roku nic w domku nie zrobione bo zabrakło kasy. Liczyliśmy że damy radę w tym czasie zarobić. Koniunktura siadła i obudziliśmy się z ręką w nocniku. Tu jeden droższy kibelek, tam drugi, tu jeden metr droższych płytek, tam drugi. Całość wychodzi kilkadziesiąt tysięcy więcej niż założenia. Takie uroki wykończeniówki. Ja też jestem zdania że jak coś robić to raz a porządnie ale trzeba mocno pilnować kieszeni. Pamiętajcie o moich słowach.
    Pzdr

  19. #699

    Domyślnie

    Liwko, sadze, ze kazdy z nas przezywa podobne dylematy wykonczeniowe, na finiszu zawsze brakuje oddechu i pieniedzy.
    W calym wywodzie chodzilo bardziej o to, ze te same plytki mozna kupic za 500zl lub za 280zl/m
    Ze drogo - prawda, ale czy to powod, zeby nazywac kogos wariatem?
    niemniej czuje sie ostrzezona i bede kieszeni pilnowac
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  20. #700
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    udostępniona mi fotka Paradyż Holtzer :

    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

Strona 35 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony