dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 27
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 531
  1. #481
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    honer mamy Urbi 1 z baterią Kludi Bozz i automatycznym korkiem, typu klik klak. Na pewno nie płaciliśmy majątku.
    Da się

    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  2. #482

    Domyślnie roca nexo

    Witam, do mojego mega wielkiego WC (1,4m2) planuje wc podwieszane Roca Nexo.
    pomozcie w doborze umywalki. Z uwagi, ze jest to klitka musi byc jakas mala,ale z drugiej strony tak zeby mozna bylo swobodnie z niej skorzystac.
    dziekuje serdecznie za pomoc

  3. #483
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dzoanna

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witajcie,
    Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miska-wc-wiszaca-gap-roca-a346477000.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	6,0 KB
ID:	191808
    oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-roca-dama-senso-compacto-square-65x47-5-cm-edelweiss-a32751a910.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	191809.

    Czy ma ktos takie rozwiązanie?
    Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??

  4. #484

    Domyślnie

    cześć Dzoanna - i co kupiłaś ?

    Cytat Napisał Dzoanna Zobacz post
    Witajcie,
    Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miska-wc-wiszaca-gap-roca-a346477000.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	6,0 KB
ID:	191808
    oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-roca-dama-senso-compacto-square-65x47-5-cm-edelweiss-a32751a910.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	191809.

    Czy ma ktos takie rozwiązanie?
    Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??
    Pan Bóg stworzył wieś,
    a człowiek miasto.

  5. #485
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dzoanna

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.

  6. #486

    Domyślnie

    To podeslij mi proszę dokładne wymiary łazienki to Ci machnę projekt. I zaproponuję parę rozwiązań.
    pozdrawiam

    Cytat Napisał Dzoanna Zobacz post
    Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.
    wysłałam Ci info na PRIV

    Cytat Napisał Dzoanna Zobacz post
    Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 26-05-2013 o 21:34
    Pan Bóg stworzył wieś,
    a człowiek miasto.

  7. #487
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Exclamation

    Cytat Napisał Dzoanna Zobacz post
    Witajcie,
    Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miska-wc-wiszaca-gap-roca-a346477000.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	6,0 KB
ID:	191808
    oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-roca-dama-senso-compacto-square-65x47-5-cm-edelweiss-a32751a910.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	191809.

    Czy ma ktos takie rozwiązanie?
    Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??
    Rozwiązanie jest jak najbardziej poprawne, ale ponieważ umywalka nie jest przez producenta dedykowana jako seria z miską podwieszaną przy zakupie sprawdż czy odcienie bieli są zgodne. One oczywiście nigdy nie będą zgodne w 100% ale sprawdź.
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  8. #488

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???

  9. #489
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Akurat na Roca Gap nie siedziałam, ale na innych kanciastych tak. Baaardzo niewygodne, no po prostu niekompatybilne z tyłkiem

  10. #490
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???
    Mam miskę podwieszaną Roca GAP - jestem bardzo zadowolona. Nie odczuwamy z mężem żadnego dyskomfortu związanego z jej użytkowaniem.
    Polecam.

  11. #491

    Domyślnie

    Witajcie

    U dewelopera będę miał do wyboru w wykończeniu pod klucz 2 warianty łazienki.

    1) Roca seria zoom, albo
    2) Ideal Standard (tu jeszcze nic więcej nie wiem.)

    Domyślam się że Roca zoom to pewnie seria dosyć basic`owa nie mniej jednak za wszelkie wskazówki za lub odradzające i wybór tego 2go wariantu będę wdzięczny. Póki co o innych seriach całkiem pozytywnie się wyrażacie. A o ideal standard prawie nic na forum nie ma a wyszukiwarka jest beznadziejna !!

    Jak szukam to mi pokazuje, że ideal standard był poruszany w wątku łazienki gdzie jest 900 stron postów ... i dokop się teraz... (nie ma opcji pokazywania postami ? albo nie mogę takiej znaleźć)

    Dziękuję wam bardzo za podpowiedzi

  12. #492
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MargolFi

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-808
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???
    Hehe ja mam u siebie w domu Roca Gap i muszę powiedzieć, że siedzi się na nich bardzo wygodnie. Nie ma z nimi żadnego problemu w tej kwestii

  13. #493

    Domyślnie

    Widzę, że temat był ostatnio poruszany a ja właściwie w tej samej sprawie co poprzednicy.

    Do WC podwieszanego Roca GAP poszukuję prostokątnej, kanciastej umywalki nablatowej. Jedyne co z Roci mi podchodzi to Dama Senso Compacto i Square, choć ona nie jest zupełnie prostokątna.
    Czy znacie jakieś dobre połączenie do WC GAP ? Ładne umywalki (i przy tym bardzo tanie) tą z Linea Blue. Czy ktoś wie, jak wyglądają odcienie bieli obu producentów?

  14. #494
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o cenę i w dodatku prostokątą, to nic nie przebije umywalki tween (czy tweens) z Koła.
    Co do odcienia bieli to nie potrafię powiedzieć. Jednak podpowiem, że jeśli w łazience nie masz okna i zawsze musisz zapalić światło, to najczęściej nie widać różnicy. Do tego dochodzi deska WC, która zazwyczaj sama z siebie mimo iż tego samego producenta ma inny odcień niż sama miska WC.

  15. #495

    Domyślnie

    Witam, czy to prawda że Roca GAP miska WC ma taki system spłukiwania wody że niestety trzeba często czyścić to WC, w sensie niedopłukuje po skorzystaniu z WC.? Cena bardzo OK ale czy warto ?

  16. #496

    Domyślnie

    Czy ktoś z Państwa może mi napisać co to są za baterie z tą umywalka Roca urbi 1?. Jeżeli jest możliwość to poprosze nazwy baterii jakie by pasowały do tej umywalki.

    https://www.google.pl/search?q=roca+...41%3B513%3B515

    https://www.google.pl/search?q=roca+...bi%3B800%3B600
    Ostatnio edytowane przez krzysztof4101997 ; 12-12-2013 o 21:54

  17. #497
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    Wszystkie te zdjęcia pochodzą z serwisu firmowego Roca, na którym ceramika pokazywana jest zawsze z bateriami Roca, szukaj na ich stronie.
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  18. #498
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartus01 Zobacz post
    Witam, czy to prawda że Roca GAP miska WC ma taki system spłukiwania wody że niestety trzeba często czyścić to WC, w sensie niedopłukuje po skorzystaniu z WC.? Cena bardzo OK ale czy warto ?
    Te trza tłusto jeść to będzie OK a tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby buył jakiś problem.
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  19. #499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton Zobacz post
    Wszystkie te zdjęcia pochodzą z serwisu firmowego Roca, na którym ceramika pokazywana jest zawsze z bateriami Roca, szukaj na ich stronie.
    Gdyby to było takie proste jak Pan pisze to nie zadawał bym tego pytania.

  20. #500
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaprawawapienna

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-023
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton Zobacz post
    Te trza tłusto jeść to będzie OK a tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby buył jakiś problem.
    Potwierdzam, u mnie taki problem nie występuje. Mam misę Gap w zestawie podtynkowym i nie narzekam na sprawność żadnego z elementów. Wcześniej obawiałam się, że takie rozwiązanie może być problematyczne, ale solidność marki i długość gwarancji na stelaż mnie przekonała. A czyści się normalnie (albo łatwiej, jeśli dokupisz powłokę Maxi Clean).

Strona 25 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony