dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Cena za metr bieżący podbitki

Domyślnie Cena za metr bieżący podbitki

Witam.

Mam pytanie, czy ktoś z Was może ostatnio płacił za zrobienie podbitki z PCV? Mam ekipę która ceni swoją robotę na 15 zł za mb. bez względu na szerokość. Nie wiem czy to dużo czy mało. Dodam, że mieszkam w województwie łódzkim. Będę zobowiązana za pomoc. Pozdrawiam Małgośka.

Domyślnie

Ja ostatnio rozmawiałem o wykonaniu podbitki ale z drewna i gostek zaśpiewał 80zł za m2 (sama robocizna). to te15zł to wydaje się nie dużo

3. Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały?

Domyślnie

Za zrobienie z PCV żądano ode mnie też 15 zł za mb, jeżeli szerokość podbitki nie przekracza metra, w przeciwnym wypadku liczyli metry kwadratowe. Za podbitkę drewnianą płaciłem 30 zł i metry liczone były tak samo.
    Podbitka była robiona w lipcu tego roku.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rs6000

Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

Domyślnie

Ja za 1 mb podbitki z PCV o szer. 75 cm wraz z wykonaniem stelaża ze skosu do poziomu, z materiałem i robocizną płacicłem po 50 zł. Zdjęcia mozna obejrzeć w dzienniku.

Pozdro
    Sławek
    Testy wydajności są jak seks. Wszyscy chcą tego, każdy wie, jak to zrobić, ale nikt nie wie, jak porównać wydajność.

Dziennik

Domyślnie

Dzięki za informację. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia