dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 31
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 602
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    ergonomia i producenci mowia o przedziale 50-55cm
    ale super szkieletor

    jak to napisałes, to dopiero pomyslałam
    jedna płytka 33cm + cokolik 15cm + fuga

    ide do domu

  2. #122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wojtuś,
    a Ty nas teraz straszyć będziesz ?

  3. #123
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Wojtuś,
    a Ty nas teraz straszyć będziesz ?
    czas Soniko pokazac swoja prawdziwa morde

  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał Sonika
    Wojtuś,
    a Ty nas teraz straszyć będziesz ?
    czas Soniko pokazac swoja prawdziwa morde
    o w mordę

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał Sonika
    Wojtuś,
    a Ty nas teraz straszyć będziesz ?
    czas Soniko pokazac swoja prawdziwa morde
    o w mordę
    Superowo

  6. #126

    Domyślnie Wanna

    Wanna razem z nogami ma ok 60cm
    Regulamin forum!

  7. #127

    Domyślnie

    ja u siebie mam wannę w podłodze tzn. górna krawędź wanny troszeczkę wystaję nad płytkami. Efekt- bombowy, wanna okrągła,funkcjonalna, a poza tym bardzo romantycznie jest gdy zażywa się kąpiel a dookoła świeczuszki.......i lampka szampana......
    pozdrawiam B.

  8. #128

    Domyślnie wanna

    Witam
    To musi faktycznie być przyjemne kompać się ....."pod ziemią " w zapewne duzej wannie, a jeszcze jak ma hydronasaż to juz pełna rozkosz! Ja mam takie wanny ale tylko w swej ofercie sklepowej i jak rozmawiam z klientami to są w pełni zadowoleni ze swojego wyboru.
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  9. #129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Moja Żona powiedziała, że chce narożną, więc będzie narożna. Ponoć łądniejsza.. Ja ma duży prysznic...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  10. #130
    Guest

    Domyślnie

    Prosta dwuosobowa. Miodek

  11. #131
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Mamy narożną, dużą-dwuosobową, bez siedziska. Tak jak pisze Maluszek żeby ją umyć muszę wejść do wanny. Na szczęście przeważnie robi to mąż (za karę, bo ta wanna to jego pomysł ) Chciałam prostokątną właśnie ze względu na trudności z myciem narożnej. Jak dla mnie to jedyna wada, no może jeszcze, to że zajmuje więcej miejsca niż prosta wanna, ale ja mam dużą łazienkę więc tym się akurat nie kierowałam.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  12. #132

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    .... Bardzo nie podoba mi się siedzisko tj. miejsce na pupę w niektórych wannach narożnych. Po co to? Znajomi stawiają tam szampony i in. Siedzieć na siedzisku i moczyć nogi w wannie ?
    Jeśli na siedzisku stawiają szampony i in (ne?) to oznacza, że do mycia równie wystarczająca dla nich była by miednica na podłodze. Gdyż oznacza to ile wody do tej wanny wlewają.
    Cała przyjemność kąpieli w wannie polega właśnie na zanurzeniu się w gorącej wodzie pełnej musującej piany. Jeśli zaś w wannie nawet całej d... nie zanurzysz to co prawda cel higieniczny (przy mozolnym pracy ) zostanie osiągnięty ale o komforcie nie ma co mówić.

    Sorry za ton komentarza, ale coś na rzeczy jest.

    Teraz bardziej serio. Zalety siedziska w wannie narożnej docenisz gdy będziesz starszy (co niechybnie kiedyś nastąpi) i będziesz miał trudności by wymyć sobie w pozycji leżącej stopy.
    Zalety tej wanny docenisz może i wcześniej gdy urośnie Tobie brzuszek (czego Tobie nie życzę) i także nie będziesz mógł się zgiąć by swe nóżki należycie domyć.
    A jak wiesz o nóżki też trzeba dbać.

    Pozdrawiam.

  13. #133

    Domyślnie

    u rodziców narożna (nie powiem, zeby była zła - dosc znośna - 10 lat temu to była nowosc i bajer)....obecnie we własnym domu owalna...estetycznie mi sie podobaja juz bardziej i też funkcjonalniejsza...mozna w 2 swobodnie polezakowac
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  14. #134

    Domyślnie

    Ja dodam czego nie zobaczyłem przy kupnie wanny prostej to to że niby wymiar szerokości jest 70cm a jest weższa od metalowj i teraz jestem

  15. #135
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piti17

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5

    Domyślnie wanna

    Dodam tyle:
    Jeśli jest możliwość to tylko duża narożna, żeby się w niej wygodnie kąpało i nie tylko... we dwoje.

  16. #136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    W mieszkaniu mieliśmy prostokątną, teraz w domu mamy narożną (150x150). Niestety nie sprawdza się, jest za duża, nieekonomiczna, niewygodnie się w niej leży (zbyt ostry spadek pod plecami), niewygodnie się ją myje. Teraz wybrałabym prostokątną, ale to już musztarda po obiedzie

  17. #137

    Domyślnie

    Będziemy mieć narożną, dużą (wysoka jestem, mam długie nogi ). Przekonałam się do takiej, gdy byłam u tesciów i wymoczyłam się w owej narożnej. Super! Mogłam rozprostować kości

  18. #138

    Domyślnie wanna

    Witam
    Gratuluje miłej kompieli
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  19. #139
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Odessa

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    A ja kupiłam wannę 50X150 ze zwykłego snobizmu. Tak! Świetnie się w niej leżakuje, a dziecko "pływa" nawet w baseniku. Ale tak naprawdę doceniłam ją, kiedy po operacji nie mogłabym sobie "domyć stópek", gdyby wanna nie miała siedziska. Czasami nie trzeba czekać na starość. Kocham moją wannę!!!

  20. #140

    Domyślnie

    Wanny narożne są różne, większość to wanny jednoosobowe, z odpływem z boku. My szukaliśmy wanny dwuosobowej z odpływem w środku na bocznej ścianie. Jest tak skonstruowana, że dwie osoby , nawet bardzo grube moga swobodnie zażywać rozkoszy kąpania, wody też nie wchodzi dużo, co z przyjemnością stwierdziliśmy po przetestowaniu. Jest bardzo fajna, jesli chodzi o użytkowanie, z jakoscią zobaczymy chyba dopiero po kilku latach. Nie była droga , zaplaciliśmy chyba 800 zlotych, wymiary 145x145, nazywa się Akapulko firmy Perline i mozna ja kupić w Castoramie. Piszę o tym, bo na początku również chcieliśmy wannę prostokątną, ale dwuosobową, bo dość mialem sytuacji, kiedy odpływ wody wbijał mi sie w plecy, ale wybór był bardzo mały. Można było sprowadzić z Włoch, ale cena była 2000. Zwróćcie uwagę na kurki odprowadzające wodę tych pośrodku jest mało,to są właśnie wanny dwuosobowe, symetryczne.

Strona 7 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony