dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 57
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 1137
  1. #341

    Domyślnie

    Witam,
    Przestrzegam przed tzw. 'panem Architektem' Krystianem Iwanickim!!!!
    Podjął się on wykonania projektu indywidualnego wg. pomysłów moich i mojej żony, ściemniał że robi cokolwiek dla nas przez ponad 6 miesięcy, jedyne co oddał w terminie to zmarnowany i błędnie przygotowany plan zagospodarowania działki.
    Gościu jest niesumienny, jego rysunki koncepcyjne wyglądają jak od ucznia podstawówki, są z rażącymi błędami, rozwiązania techniczne mogłyby narazić nas na nieuzasadnione koszty przy budowie. Ten Pan nie dotrzymuje żadnych terminów, nieoddzwania, nieodbiera telefonów i nie kontaktuje się z nami już ponad 10tygodni, ponadto jest rzekomo przedstawicielem biura, którego nie można nijak odnaleźć. Nie pozostało nic jak wymówienie podpisanej przez nas umowy i pogodzenie się ze stratą niemałych pieniędzy przekazanych w zaliczce... . Na wstępie napisałem o 'architekcie' , gdyż jak się na koniec okazało nie ma on wcale uprawnień architektonicznych do projektowania...

    Na pocieszenie pozostaje fakt, że jest to dopiero początek, a pieniądze są tylko małym promilem wartości budowy całego domu.... może z wykonawcami poszczęści nam sie nieco bardziej?

  2. #342

    Domyślnie uwaga! - brukarz - nie polecam !!

    szczerze NIE POLECAM p. Bartosza Dankiewicza (wwa).

    wszystko wygląda bardzo miło i profesjonalnie. skończyło się na niepraktycznycm projekcie (np. ze zwirem w dojściu z garażu do domu i in) oraz co ważniejsze: Dankiewicz tak wyliczył zaprojektowaną przez siebie ! kostkę brukową na podjeździe, że uwaga: dostarczono nam ją w polecanej przez niego ilości, zapłaciliśmy i okazało się, że mamy jej dewa razy tyle ile potrzeba. Sam projekt według jego zapewnienińmożna jeszcze omawiać, ale nie ma JAK.
    Dankiewicz po otrzymaniu płatności telefonów nie odbiera, udało mi się poinformowac go o tej kostce, cisza. miałam też przyjemnośc spotkać go przypadkowo w centrum handlowym, ale niestety mnie nie poznał .

    ODRADZAM. Dość dużo mnie to kosztowało.

  3. #343

    Domyślnie

    jeśli możesz to wpisz w tytule BRUKARZ- nie polecam albo coś takiego, żeby zasugerować temat
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  4. #344

    Domyślnie Uwaga Dekarz Koprowski - polecany w solidni wykonawcy

    izat napisał:
    dekarz Pan Robert Koprowski
    szczerze polecam usługi tego Pana
    robi piękne dachy


    Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.
    W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.
    Paweł

  5. #345
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tofinio

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Jak najdalej od firmy MAR-BUD z Bielan

    Firmę prowadzi "uzupłniające się" małżeństwo Monika i Marcin. Kpią sobie ze wszystkiego - terminów, ustaleń, prawa.Tupet jak Mount Everest. Dużo rzeczy na budowie "zapodziewa się bezpowrotnie" - nam między innymi dziennik budowy

    Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś ma potrzebę mocnych wrażeń.

  6. #346

    Domyślnie

    a ja jakoś nie mam problemów z wyegzekwowaniem poprawek jak np przeciekająca rynna na łączniku
    nadal polecam pana Koprowskiego, z dachem nic się nie dzieje, wszystko jest ok
    naprawdę z tego wykonawcy jestem zadowolona
    nawet dzisiaj jest u mnie
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  7. #347

    Domyślnie

    "izat" w takim razie zapytaj czy i kiedy się wybiera się na Cytrynową - bo pierwszy umówiony termin był przed gwiazdką 2007
    Paweł

  8. #348

    Domyślnie

    jutro zapytam, bo dzisiaj już odjechał
    pozdrawiam
    iza
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  9. #349

  10. #350

  11. #351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    wsadź se do du.. te upy
    ile lat będziesz się onanizował dla stówy ?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  12. #352

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    wsadź se do du.. te upy
    ile lat będziesz się onanizował dla stówy ?


    down (tylko jak to zrobić)

  13. #353
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    wsadź se do du.. te upy
    ile lat będziesz się onanizował dla stówy ?
    flaschka z a tekst
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  14. #354

    Domyślnie

    moze facet co miesiac kupuje - i znow go oszukują i znow i znow

  15. #355
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Geno

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    6.867

    Domyślnie

    Bedzie upował póki właściciel firmy nie zrobi swojego Hadżidż.
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  16. #356

    Domyślnie

    Pawel,
    u mnie robyl p. Robert Koprowski i tez polecam. Robyl u nas w lipcu (karpiowka) i nic z dachem sie nie dzeje! Nic nie przecieka! A tak na marginiesie, sam zaproponowal ze przyjedzie do nas jescze raz zamontowac rynny spustowe!! po ocieplenie budynku.

  17. #357

    Domyślnie

    u Pawła nawalił raczej kierbud a nie Pan Koprowski z tego co mówi druga strona
    ale to nie moja sprawa, więc się nie wypowiadam .......
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  18. #358

    Domyślnie nie polecam - Multina Budekor

    NIE POLECAM - MULTINA BUDEKOR. Firma niesolidna, pan prezes potrafi tylko obiecywać gruszki na wierzbie z pieknym uśmiechem. Mieli zacząć w maju, zaczęli we wrześniu, mieli skończyć w 150 dni, do tej pory nie skończyli, zeszli z placu budowy.

    Mają kilka spraw sądowych w toku, nie płacą podwykonawcom, kłamią, oczerniają innych. Oszukują i mówią wszystko co w danej chwili jest im na rękę.

    Nie potrafią dyskutować, tylko od razu straszą sądami i "konsekwencjami" i "bezkarkami", którzy nam szyby powybijają.

    Z tego co wiem, są w trakcie składania wniosku o upadłość, ale pan prezes nie jedną spółkę już "prowadził", więc otrzegam nie tyle przed firmą, co przed człowiekiem. Sprawdzajcie w KRSie, kto jest prezesm, bo otwierając nową firmę, chwalą się 15-letnim doświadczeniem, a poprzednia jego firma właśnie upada...

  19. #359

    Domyślnie

    Witam,
    Chciałabym wszystkich ostrzec przed firmą p. Tomasza Mróz. Facet działa na terenie Warszawy, ale pochodzi z okolic Stoczka Łukowskiego. W czerwcu ubiegłego roku "zamówiliśmy" p. Tomka do wykończenia naszego domu, wszystkie roboty począwszy od tynków wewnętrznych, poprzez glazury, elewację aż po ogrodzenie (full wypas). Ekipa miała wejść styczeń/luty 2008. Czekaliśmy cierpliwie.... terminy były przekładane, w miedzyczasie p. Tomek wyjechał na 2 m-ce za granicę. Po powrocie spotkaliśmy się i dogadaliśmy szczegóły. Ostateczny termin rozpoczęcia prac miał nastąpić w srodę 26.03.2008 (potwierdził to na 100% w Wielki Czwartek). Zamówiliśmy więc towar (cement, wapno, wełnę do ociepleń, piasek do tynków... itp.). We wtorek późnym wieczorem dostaliśmy SMS-a od p. Tomka Mróz, że rezygnuje z pracy ... po czym natychmiast wyłączył telefon Tak więc zostaliśmy na tzw. lodzie (na szczęście żadnej zaliczki nie wpłaciliśmy), teraz na gwałt szukamy wykonawców
    Monika

  20. #360

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    u Pawła nawalił raczej kierbud a nie Pan Koprowski z tego co mówi druga strona
    ale to nie moja sprawa, więc się nie wypowiadam .......
    problem nie polega na tym kto zawinił (to można ustalić dopiero na spotkaniu stron) - problem jest w tym że Pan Koprowski umawiał się ze mną tak ze 20 razy że przyjedzie - po raz pierwszy miał być przed gwiazdką 2007 - nigdy nawet nie zadzwonił żeby odwołać spotkanie
    Paweł

Strona 18 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony