dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Sufit w łazience

    Witam. Sprawa tyczy się sufitu w niewielkiej lazience o wymiarach 1,73x1,67. Dodam, że niewiele pod sufitem wzdłuż dwóch ścian idzie niewielkiej średnicy rurka od c.o. a na jednej ze ścian jest grzejnik na wysokości plus minus 2m. Nie za bardzo wiem na dzien dzisiejszy jakie rozwiazanie zastosowac na "górze" poniewaz łazienka jest miejscem gdzie zbiera sie dużo wilgoci i raczej jest cieplo. Istniejące rurki oraz wspomniany grzejnik w chwili obecnej daja dosyc duze cieplo dlatego tez zastanawiam sie nad sensem robienia sufitu podwieszanego. Jakie materialy moglbym zastosowac do zrobienia takowego i czy nie bedzie sie to "gryzlo" z tematem skraplania i wilgoci w tym pomieszczeniu. Wg mnie dobrym pomyslem byloby zrobienie sufitu podwiesz. z plyt gipsowych i zainwestowanie w dobrej klasy urzadzenie wentylacyjne, ktore "wyciągałoby" nadmiar wilgoci z łazienki. Czekam na sugestie.
    Druga sprawa dotyczy natomiast wspomnianej rurki od c.o. , czy jest możliwe schowanie jej bez zadnych problemow (np. robiąc schodek) i jak to bedzie wpływało na pomysł z sufitem. Czy w ogole moge zabudowywac takie rurki, czy nikt sie do tego nie przypiepszy (vide administrator bloku).

  2. #2

    Domyślnie Re: Sufit w łazience

    Cytat Napisał Petrucci
    Druga sprawa dotyczy natomiast wspomnianej rurki od c.o. , czy jest możliwe schowanie jej bez zadnych problemow (np. robiąc schodek) i jak to bedzie wpływało na pomysł z sufitem. Czy w ogole moge zabudowywac takie rurki, czy nikt sie do tego nie przypiepszy (vide administrator bloku).
    zabudowałm u siebie rurki CO i wygląda to znacznie lepiej
    jak bedzie to wpływało na pomysł z sufitem nie wiem

    Cytat Napisał Petrucci
    Czy w ogole moge zabudowywac takie rurki, czy nikt sie do tego nie przypiepszy (vide administrator bloku).
    boisz się Wilhelmi złoi Ci skórę?

  3. #3

    Domyślnie

    Powiedz mi jeszcze cos na temat wentylacji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony