dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 57
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.123 z 1123
  1. #1121

    Domyślnie

    Witaj Ms

    Czytam że już mieszkacie - moje gratulacje

    Odnośnie siewnika to trawę siałam na 9 na krzyż, urosła ładna i dobrze przezimowała. Mysle że jest OK.
    Ja w tym roku pierwszy raz nawoziłam trawę saletrą amonową, wyczytałam gdzieś że dobrze jest uzywać do tego siewnika. I zrobiłam tak tylko że trawa zrobiła sie w paski ( bardzo modne są teraz wzorki na trawniku) bo była wilgoć w powietrzu i nawóz nierówno się rozsypywał. Po trzech tygodniach rozsypałam nawóz jeszcze raz ale tym razem " z reki" i trochę na krzyż. Trawa wygląda zdecydowanie lepiej tzn bardzo dobrze, bo cała równomiernie jest gęsta i zielona

    Warto żebys napisała też dalej w dzienniku jak zakładasz ogród ( jak pozwolisz to dorzucę swoje 3 grosze i 1 1/2 roczne doswiadczenie)

    Na poczatek napiszę ze ziemie gliniasta mozna ruszyć glebogryzarką tylko po dobrym deszczu lub wczesniej trzeba ja zmoczyć. Roslinki na takiej glebie rosną dobrze i nie trzeba bez przerwy lać wody ( to na plus) ale też po duzych i długotrwałych opadach ( jak jeszcze całkiem niedawno) woda nie ma gdzie wsiakać i dosyć długo " stoi".Caly rząd cyprysów miałam w wodzie przez 2 tygodnie i myslałam ze zgniją

    Pozdrawiam i czekam na opisy prac ogrodowych

    Betsi
    Ubezpieczenia

  2. #1122

    Domyślnie

    Cytat Napisał ms.

    [

    Z elewacją źle nie będzie, bo kolor jest prawie biały.
    A można wiedzieć, w którą stronę ta biel jest złamana? Czy ma nalot szarości, a może bardziej śmietanka ? Mamy ten sam zestaw kolorystyczny i równieź patrzyliśmy na próbniku kolorów na ETNĘ1, ale nie bardzo na nim widać co to za odcień.

  3. #1123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!


Strona 57 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony