dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1553 z 1620
Pokaż wyniki od 31.041 do 31.060 z 32399
  1. #31041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Depsia, to Ty naprawdę nie jesteś cyborgiem?????

    Już wychodze .... powiem jeszcze tylko, w biegu, że takowoż współczuję poszukiwań, bo to horror jest!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #31042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Czasem się zastanawiam, że kto wie, może jednak jakieś geny cyborgowe...
    Chociaż moi rodziciele wyglądają całkiem po ludzku, nie po cyborgowemu.
    Buraki MUSZĘ dziś posiać.
    Potem znowu pole musi czekać, a my się zajmiemy przygotowaniem obiektu dla gości majówkowych, przyjeżdżają już we środę.
    Ma ktoś do odsprzedania trochę czasu...?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #31043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Pozdrawiam i zdrowia życzę do tych przeciwności losu

  4. #31044

    Domyślnie

    na taki ziąb będą Ci głowę zawracać majówkami .....nie pamiętam takiego okresu żebym do 21 kwietnia zimową kapotę zakładała na grzbiet ....i ani się nie pociłam ani gupio wyglądałam jak jeszcze przyjdzie mi w lato ją zakładać , to się wyprowadzę do Pawła na Florydę ...no nie ! Miami brakuje dwa metry do zalania ...to na Antarktydę , tam się ociepla to i ta kapota mi starczy nie będę musiała zdejmować

  5. #31045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    No już nie bluźnij dzisiaj ponad 20 stopniów ma być

    a że to przypadek to wim...

    Wiesz co Depsinko... czasami to Ci zazdroszczę tej roboty, chociaż się nie musisz zastanawiać co by tu zrobić. U mnie odkąd zwierze na łące jakiś taki nadmiar czasowy mi się zrobił, roboty wyszukuję... chyba czas się przeprowadzić gdzieś...

  6. #31046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cieplutko i słonecznie pozdrawiam

    NIE WIEJE

  7. #31047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Relka - no co Ty gadasz, dziewczyno?
    Toż w dzień gorąco, słońce jak drut, sucho, fuj z taką pogodą!
    Ja, jak zwykle, czekam na deszcz jak ta kania.
    Arctisia - jakby co, to zapraszam do nas, nie będziesz się kochana nudzić, oj nie!
    Znajdziemy jakieś fajne łąki dla Waszych zwierzów, postawicie chałupkę (co to dla Was, macie wprawę ) i przynajmniej będziemy miały blisko i nie będziesz się nudzić.
    Ja też nie, zwłaszcza w zimie!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #31048
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Ja sie cieszę,że relek napisała o tym zimnie-pewnie juz myslałas ,że mi głowa źle pracuje))Wczoraj pierwszy dzień powietrze było łagodniejsz,dotychczas porywy strasznie chłodne były.dzis ciepło już odczuwalne,nawet posiedziałam na dworzeAle sucho jest bardzo,nawet bez tych Twoich upałów

  9. #31049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    U mnie gorąc więc się zastanawiam, gdzie ten nasz Relek i Prababka mieszkają ...

    Posadziłam dzisiaj w końcu dalie i mam dość! Za stara już jestem na takie wygibasy!! Aaaaa, w kwestii warzywek: mam je gdzieś! 3 tygodnie temu wysiałam pietruszkę (na taśmie), koperek i rzodkiewkę i chwatit, resztę jakby co nabędę drogą kupna albo wytarabanię od sąsiadów
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #31050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    wczoraj faktycznie był zimny wiatr. Niby słońce grzało, ale jakoś tak ogólnie było czuć zimę. Dziś już wiosna.
    Kocham wiosnę
    warzywa olałam, ale piertuszkę na natkę to muszę gdzieś wsadzić. Tylko muszę iść na rynek po korzeń

  11. #31051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A nasza marchewka już wschodzi, aha!
    Tylko musieliśmy wczoraj wieźć wodę na grządki.
    Strasznie sucho, naprawdę.
    Jak ja się modlę o deszcz, taki porządny, długi, spokojny...
    Dzisiaj narobiłam się jak koń, z pędzlem i impregnatem spędziłam cały dzień.
    Ale domek odświeżony z zewnątrz, a i nowy komplet mebli ogrodowych, takich z bali, zaimpregnowany.
    Uff.
    O, takie meble:

    Dzisiaj dostały mahoniowy kolor, jak wszystko u nas w ogrodzie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #31052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Śliczne meble. Kupne czy robiliście?

  13. #31053

    Domyślnie

    ja wim co gadam chodzę całą zimę w takich cichobiegach zamszowych - saszkach i dopiero dziś mi było w nich za gorąco a kapotkę wiosenną zaczęłam nosić we tamten tydzień na stałe , choć nie wiem czy nie wrócę do niej we w ten tydzień, bo zapowiadają załamanie no nie pamiętam takiej wiosny w takiej garderobie ...ale dziś obsadziłam taras i okolice pelargoniami nie czekając na połowę maja jeżeli macie w pobliżu market na Ce tak z francuska , to polecam udać się tam po pelasie już są po 4,99 a ogromne sadzonki jak nigdzie ...od lat je kupuję i są całe lato najładniejsze

    a susza u mnie tyż , jutro ma padać, ciekawe cy napada
    no ładny zakup Depesiu

  14. #31054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Fotek kilka na blogu rzuciłam.
    Susza nas dopadła już, ale trawę i tak kosić trzeba - ot, ironia...
    Czy u Was też we wtorek ma być tak zimno???
    Niemcy nam wieszczą we wtorek 8*C! I brak jedynki z przodu to nie pomyłka!
    A głowa mnie dzisiaj tak boli, że oczy mi z orbit wyłażą...
    Będzie jutro padać, jak nic.
    Rano jeszcze było pięknie, więc zdążyłam zrobić te kilka zdjęć.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #31055
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Weź jakiegoś procha?
    DPS-iu,Twoje mebelki i ognisko,to cały mój "ogródek" Twoja kosowa może maratony u Ciebie biegać
    Dziś mój siostrzeniec biegł sobie maratonJezuniu,młodościMnie się już autem nie chce 40 km

  16. #31056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dzisiaj pada, przynajmniej u nas. To dobrze, bo wczoraj nawóz granulkowy rozłożyłam. A dziś młoda na konie poszła i pani koniowa obiecała mi nawozu ile chcę Już się cieszę. Jak dobrze, że mam swój samochód, bo mąż nigdy nie chciał do swojego krowich placków z łąki włożyć

  17. #31057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    No jak luzem to też bym nie chciała

    U nas też padało... najpierw rano jak ksiądz... no tak - niedziela , później około 16 przyszła najprawdziwsza burza! Z pieronami, bez wiatru zbędnego i porządnym deszczem ... sama znajdę drzwi

    Jeszcze tylko powiem, że mój wet też biega maratony, a najmłodszy to już nie jest... no nie mój tylko moich zwierzów

  18. #31058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U nas OCZYWIŚCIE słońce głupie świeci i deszczu brak...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #31059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Zdążyliśmy do dom dojechać rowerkami i się rozlało jak złe... była 18:30... leje nadal...

  20. #31060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Anetko ... a kiedy macie "urlop" z Pawłem ? ... przybywajcie ... odpoczynku i atrakcji nie zabraknie
    unde venis et quo tendis

Strona 1553 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony