dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 388 z 1620
Pokaż wyniki od 7.741 do 7.760 z 32399
  1. #7741

    Domyślnie

    Żeleczko Kochana, ale taki Ibuprom zniesie troszeczke bol i troszeczke zrujnuje szpik kostny i watrobe ... Ja wiem, ze nigdy nie ma dobrego czasu na chorobe, ale martwie sie o Anetke i chcialabym aby chociaz na weekend zalegla w lozu z dobrymi lekami ...
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  2. #7742
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    depesiu odpowiedz poszla mailem
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  3. #7743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek
    Cześć mnie tez przygnało z ogrodu. Kurcze znowu pada. U nas to nigdy nie ma nijakiej równowagi

    Depesiu w kwestii zakwasu. No to tak. !/2 wsadziłam do lodówki podkarmiwszy i ok. !/2 podkarmiwszy i na kominek. Rano roslo równo i babelkowało. Namiachałam więc ciasta. Teraz czeka do wieczora. Uwidzim co z tego wyjdzie. Ale zapach przedni.

    Depesiu po tych deszczach byloby wskazane przeleciec czyms ziemniaki i pomidory. Może byc może byc jakiś Gervit czy ostatecznie miedzian. W zbożach może szaleć septorioza. A kapucha bedzie sie za to az usmiechać.
    A u nas dzisiaj Pani Jola była!
    Jaka to fajna Pani jest, a jakiego Męża ma fajnego!!!
    Dziękuję Ci, kochana, za taką miła znajomość - jesteśmy oboje z Sołtysem zauroczeni Nimi.
    I o lasce cały czas z nimi...

    Amberciu, poza tym szaleństwem to cały czas już leżę, słowo gospodyni!
    Mam maść Naproxen i Ketonal, też maść.
    Siedzę pod puchową kołdrą, grzeję te plecy...
    Jest jakby trochę lepiej od rana.
    Mam nadzieję, że jak będę już grzeczna i będę leżała to w kilka dni się wykuruję.
    O opryskach miedzianem będe pamiętała, na pewno jeszcze dzisiaj powiem Sołtysowi, dziękuję za przypomnienie.

    Maylandzia, przypomnij mi się tylko wiosną, nie powinno być problemu z sadzeniakami, coś poradzimy.

    Aha -
    Cytat Napisał AmberWind
    A jak juz wyzdrowiejesz, osobiscie przyjade przetrzepac Ci kregoslup w okolicy kosci ogonowej
    Na to konto to ja postaram sie wyzdrowiec jak najszybciej, byleś przyjechała...
    Już nawet to trzepanie zniosę...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #7744
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    No ładne rzeczy do Ciebie Jola wpada a do mnie (ma az 3 km po linii prostej) na kawe nie ma zamiaru
    Jola równie pokłęcona jak my wszystkie

    A i jeszcze kuruj sie w ciepełku a nie biegaj po polach.
    Za nastepnym nalotem Joli będziesz mnie miała tez na karku.

  5. #7745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Co ja tu czytam Depsiu Pogięło ... tfu ... pokręciło Cię zupełnie Z jednej strony aż się ciśnie na usta "A dobrze Ci tak..." ale .... cholera bidulko!!! Nie waż się ruszyć spod pierzyn!!! Przeciwzapalne leki i maści - Ambercia rację ma - i ani kroku nigdzie - Sołtys może Cię nosić (albo doturlać )

    I przytuuulaaam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #7746
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS ..w innym wątku ...
    Teraz jak Pani Hrabina leżę, końcem laski wskazuję, co zrobić ......
    ... dla Hrabiego to muszą być mieszane uczucia ...





    PS. Wybacz DePSia, że ostatnio tak dorywczo tu się wbijam ... ...

    ... ale nie tylko u Ciebie mam zaległości ...

  7. #7747

    Domyślnie

    brazuniu, no pewnie, ze mam racje!!! Lepiej aby rzeczywiscie bylo tak jak napisala Depsia, czyli ze lezy pod koldra, ciupazka wskazuje innym co i jak i prowadzi relaksacyjny tryb zycia
    Do tego wszystkie dorzucialabym rozluzniajace masaze manualne lub wodne, drinki ze zmrozonego Martini Bianco z cytrynka a na przekaske ciasteczka owsiane z rodzynkami ... Na mnie to dziala
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  8. #7748
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wciornastku - nie wiem, ale widać jakoś podpadłaś Pani Joli, niefarta masz...
    Następnym razem to ja się chyba obrażę, jak nie zajedziesz razem z nią.

    Brazunia - a czegoż Ty masz ochotę mówić, że dobrze mi tak?
    Ja taka dobra kobieta jestem, a Ty takie chęci masz...
    Dobrze jednak, że sie zreflektowałaś, to jakoś może Ci tamto zapomnę.

    Ambercia, no z relaksem może niewiele ma to wspólnego, ale za to laską kręcę i pokazuję, ile wola. Popijam herbatkę, synek biega i stara się dogodzić mamie z kolacją, więc całkiem jak pani hrabina sobie żyję.

    Gwoździku, ja tam nie wiem, jak Ty się wytłumaczysz, po prostu narobiłeś sobie w papiury...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #7749
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Gwoździku,.................... narobiłeś sobie w papiury...
    ... kolejny plus w CV ... ????

  10. #7750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Depesia melduję zakończenie pergoli. Foty w dzienniku Skręcaliśmy ją ok godzinki Dłuzej zeszło nam z wymyślaniem
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #7751
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    odbierz kilka maili
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  12. #7752
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Wciornastku - nie wiem, ale widać jakoś podpadłaś Pani Joli, niefarta masz...
    Następnym razem to ja się chyba obrażę, jak nie zajedziesz razem z nią.
    No normalie Jola niech no zadzwoni................
    A serio wiem, ze planowała objazd po kilku gospodarswach eko.
    Razem pracujemy w jednym temacie zwiazanym z sadownictwem eko. Bo ja to bardziej grzybolgiczna

    A chlebek pychota wyszedł. Ma taki lekko kwaskowaty smak i jest wilgotny.

    Jak twoje plecki. Wiesz że gwarze poznańskiej Twoja dolegliwość nazywa sie heksenschutz

  13. #7753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    bry
    kaj laska moga łobejrzeć

  14. #7754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dobrze Ci tak, bo nie dbasz o siebie i chęci mam ogromne, coby Ci do tyłka nakopać ... chwilowo się wstrzymuję - co to za przyjemność tłuc taką, która się bronić nie może; Twojej ciupagi wcale się nie boje, mam podobną

    Miłego dnia życzę ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #7755
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Maylandzia, zaraz idę obejrzeć pergolę.

    Frosiu - dziękuję Ci, kochana, bardzo, bardzo, jesteś kochana i już.

    Wciornastku - nastepnym razem koniecznie musisz z Panią Jolą zajechać.
    Skoro chlebek wyszedł, to bardzo dobrze, teraz zdaje się masz w planie kwas chlebowy, co?

    Tak sobie jeszcze myślę... Ambercia, ja chyba Sołtysa wyślę na jakieś przeszkolenie do Ciebie, będzie z niego wysoko kwalifikowany personel opiekuńczy potem!!!

    Jamlesik - laska specjalnie dla Ciebie!

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #7756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Depesia a plasterek rozgrzewajacy nalepilas??

  17. #7757
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Plastra nie mam, ale mam za to termofor, bardzo przyjemnie jest mieć za plecami cały czas ciepły termofor...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #7758
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Kup sobie plasterek, dobrze dziala

  19. #7759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Plastra nie mam, ale mam za to termofor ......
    kocio skórka pomogo .....podobno

  20. #7760
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    karlusie, zostow futrzaki,
    Ona ma Sołtysa,
    a sołtys mo laska,
    tymu w malignie Onej sie wydaje, że to jej laska

Strona 388 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony