dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 894 z 1620
Pokaż wyniki od 17.861 do 17.880 z 32399
  1. #17861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Aaaa, z tym piersiowym - u mnie już raz tak, było, pisałam, że 15 lat temu straszliwie się męczyłam.
    Bolało jak skur....syn, po 6 tygodniach chciałam już lecieć i łbem w mur walić, żeby coś sobie zrobic i nie cierpieć tak.
    Bolała cała lewa ręka przede wszystkim, okropnie.
    I lewa strona, bark własnie i nieco niżej.
    Sołtys nawet zawiózł mnie najpierw do kardiologa, bał się bardzo, że coś paskudnego z sercem.
    Dopiero kardiolog zapodał tramadol w kroplach i wyjasnił, że serce to ja mam jak dzwon (i tak do dziś ), a to kręgosłup daje popalić.
    No i potem ten chirurg z Kazachstanu nastawiał - własnie tam, w tym samym miejscu, co teraz.
    Cudowny człowiek, zdjął ze mnie iście potepieńcze cierpienie, choć też nie natychmiast, wyjasnił, że teraz powoli będzie puszczało, jakieś 4 tygodnie to potrwa.
    I tyle lat dobrze było...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #17862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jest, podalam

  3. #17863
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i wygonił mnie do neurologa.
    Nie pójdę teraz, nie mam czasu latać po doktorach, może jakoś rozćwiczę!

    Kupiłam sobie w klamociarni śliczne dwie filiżanki bez talerzyków i kilka durnostojek, jakiś kryształ i żelazko dla gości w czwartym pokoju, teraz wszyscy już będą mieli w pokojach suszarki do włosów i żelazka.
    No i popadam chyba w marchewkowy nałóg.
    W Aldi u nas sprzedają PRAWDZIWY sok marchewkowy.
    Skład: sok z marchwi 97%, miód 3%. Mniam!!!
    I codziennie flaszkę wypijam, jakieś 300 ml...

    Sałata moja wschodzi ładnie, wczoraj dosiałam rzodkiewkę (jak znowu nie wzejdzie, to ma wpierdziel!), koperek żaden ani myśli nosa wysadzić.
    Za to estragon rozrasta się jak szalony, aż miło popatrzeć, choć dopiero w tym roku, ze 3 tygodnie temu, rozsadzałam go na grządkę z jednej kępki.
    Dzisiaj wyplewiłam szparagi, pierwsze pędy, które wylazły, właśnie w nocy pomarzły.
    No i resztę ziół zaniedługo trzeba będzie wysiać, kolendrę (sama też się ponasiewała, to ładnie z jej strony!), cząber, więcej tymianku, majeranek i takie tam.
    Bóóóóóóób mi ładnie powschodził, mam nadzieję, że pojem, bo bardzo lubię.

    Jamlesik - megagroniaste już takie duże, że boję się, iż przed wysadzeniem do gruntu gotowe zakwitnąć!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #17864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    U mnie koperek chyba pozazdrościł rzodkiewce i wylazł ... nie wiem, czy nie będzie żałował, bo zimno jak cholera!

    Depsia ... sama tak robię, unikam lekarzy i zawsze znajdzie się wymówka, żeby nie iść, ale mój kręgosłup ma się dobrze (i oby tak zostało), więc mogę sobie pozwolić na takie fanaberie. Powiem tylko, że ja na Twoim miejscu jednak bym pojechała do lekarza ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #17865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ortopeda mówił, że wg niego nie ma poważnego stanu, są jakieś tam sprawy, ale "zgodne z wiekiem i pracą".
    Noto muszę sobie jakoś poradzić!

    A'propos lekarzy:
    Historia medycyny w pigułce:"Boli mnie gardło"

    2000 p.n.e.: Zjedz ten korzeń.

    1200 n.e.: Ten korzeń to narzędzie diabła, zmów modlitwę!

    1500 n.e.: Ta modlitwa to wymysł, wypij ten eliksir!

    1800 n.e.: Ten eliksir to jad węża, weź tę tabletkę.

    1900 n.e.: Ta tabletka nie działa, weź ten antybiotyk!

    2000 n.e.: Ten antybiotyk to syntetyk, zjedz ten korzeń...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #17866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ok, Ok
    rozumiem, że jednak nie dysk i nie wypadł.
    No to neurolog nie zając ale idź do dobrego rehabilitanta, niech ci da zestaw ćwiczeń, bo ćwiczenia źle dobrane mogą więcej szkody niż pożytku zrobic.

  7. #17867

    Domyślnie

    dobry sex i wszystko sie rozmasuje i neurologa nie bedzie trza ....gwarantuje

    a tak na poważnie ,to bratowej ortopeda wynalazł przy bolącym barku jakąś cieśń

    http://www.medonet.pl/dolegliwosci,d...5%9Bni%20barku

    miała podobne objawy i masaże tej części ,czyli barku u rehabilitanta trwały parę miesięcy ....
    Ostatnio edytowane przez relek ; 18-04-2012 o 06:52

  8. #17868
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ło matko!
    Relka, Ty mnie straszysz normalnie.
    No dobra, przy okazji jakiejś pójde do tego neurologa, w końcu co mi szkodzi...
    Boli dalej, ćwiczę, dostałam zestaw ćwiczeń wczoraj od pana ortopedy.

    A pogoda u nas od wczoraj piękna!
    Zaraz coś zjem i idę coś porobić na polu i w obejściu - szkoda dnia na siedzenie w domu!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #17869

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Boli dalej, ćwiczę, dostałam zestaw ćwiczeń wczoraj od pana ortopedy.
    wspolczuwam bardzo Kregoslup to u mnie idealny i zadnych problemow nie stwarza, ale gdy mialam to nieszczesne zapalenie rotatorow, to masakrycznie bolal nie bark (ktory generalnie sie nie ruszal ), tylko wlasnie kregoslup Nie moglam stac, spac, lezec, siedziec normalnie nic, bo bol byl tak okropny. Jedynie w pozycji lezacej, bocznej z walkiem na odbarczenie reki lepiej sie czulam ... I tak przez trzy miesiace wypelnione rehabilitacja.

    Depsia, moze sprobuj z rehabilitacja u kogos o specjalizacji "sportowej". Mamy bardzo dobre doswiadczenia z rehabilitantami z klinik sportowych. Wydaje mi sie, ze oni rzeczywiscie wiedza co robic, aby czlowieka postawic na nogi. Jakos nigdy sie nie zawiedlismy, a i moja mama po endo byla rehabilitowana w klinice "sportowej"

    A pogoda u nas od wczoraj piękna!
    Zaraz coś zjem i idę coś porobić na polu i w obejściu - szkoda dnia na siedzenie w domu!
    tiaaaaa ... niestety domowe i "polowe" obowiazki to dla kregoslupa najgorsze Ciekawe ile Ci tego bolu trzeba, aby zrozumiec ze pewnego dnia po prostu nie wstaniesz z lozka i dlugo, dlugo, dlugo nawet sniadania sobie nie zrobisz
    Odpusc troszeczke, bo do konca sezonu nie dotrwasz

    A poza tym POZDRAWIAM ... bo zdrowia tutaj brakuje
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #17870

    Domyślnie

    ino zapatul to wszystko dobrze ...w powijaki , polary ,wełny ciepłe .....bo te choróbska lubią wygrzewanie

  11. #17871
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ambercia - z tym to jakoś tak jest, że właśnie jak siedzę, to jest zdecydowanie gorzej.
    Ruch wpływa dobroczynnie, zapominam, że cośboli, funkcjonuję właściwie normalnie.
    Jazda zaczyna się wieczorem, jak usiądę.

    Relcia - chodzę zapatulona, owiązana szyja, pilnuję, bo powietrze wciąż jeszcze z takim jakimś mroźnym "podtekstem", więc wolę nie ryzykować.
    Chyba powoli będę się zabierać za pomalowanie impregnatem tarasu w stodole, po zimie całkiem stracił kolor!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #17872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    znaczy zaczyna się choroba zwyrodnieniowa stawów popracuj jeszcze trochę i nie wstaniesz wcale.

  13. #17873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    hihihihihihihi wreszcie ktoś inny dostaje po uszach

  14. #17874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No a co ja mam zrobić - wystąpić w roli kloca w fotelu/na łózku?
    Nie, nie, nie, przecież na głowę bym dostała!
    Ewa, ratuj, jak sobie z tym poradzić?!
    Znaczy, ja wiem, że to się nie wyleczy, ale jak zrobić tak, żeby móc normalnie funkcjonować?!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #17875
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    DPSia - odnośnie tych ćwiczeń to rozmawiałam z jedną doświadczoną osobą i to jest ponoć normalne, że najpierw idzie strasznie pod górkę, wszystko sztywne ale potem się to wszystko ładnie "rozkręca". Ponoć to normalne. No i tez polecano mi fizjoterapeutów okołosportowych.
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  16. #17876
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    iść do dobrego fizjoterapeuty i pogadać, co wolno. To nie jest tak, że nic nie wolno. Ale nie mozna np wykonywać pewnych ruchów, nalezy pielić na stołeczku (w siadzie), nie dzwigać na kregosłupie itd. Powinien ci powiedzieć na podstawie zdjęcia czego nie należy robić i tyle. Po prostu i niestety ale praca fizyczna nie jest wcale zbawienna a wręcz wykańcza nasz narząd ruchu. Najlepiej to pracowac umysłowo a ciało ćwiczyć dobranymi ćwiczeniami (ha ha ha), ale jak się nie da, to trzeba po prostu przemyśleć co i jak robić, żeby się nie zajechać na amen.

  17. #17877
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Depesia, bark mnie bolał okrutnie, pisałam już o tym.
    nie mogłam ręki obrócić do tyłu.
    Poszłam prywatnie do rehabilitanta, 6 spotkań, bolesnych i było lepiej.
    Ale nie całkiem dobrze.
    Doczekałam się wizyty u ortopedy w przychodni sportowej.
    Opowiedziałam co się dzieje, lekarz nawet mnie nie dotknął,
    nie wykonał żadnego ćwiczenia moją ręką. Niczego nie sprawdził.
    Kazał zrobić zdjęcie Rtg. Po obejrzeniu przepisał zastrzyki na 6 tygodniu (Arthyl)
    i zalecił zimne okłady. Wszystko.
    Zastrzyki na półmetku, z okładami żelowymi przyznaję nie jestem zbyt zaprzyjaźniona.
    Bark boli jakby mniej.
    Oszczędzaj swoje plecy, słuchaj EZS i dbaj o siebie.
    Życzę, żeby nie bolało i nie dokuczało.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  18. #17878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Aaaa, czyli jednak COŚ wolno!
    Znaczy się, jest jakas nadzieja.
    Na stołeczku plewić...
    Mam zwyczaj robić to na czworakach, w klęku, łażę po ziemi kolanami...
    Mam takie specjalne nakładki na kolana, kolanka zdrowiuśkie są, więc sobie korzystam.

    U nas dzisiaj też słoneczko, można coś porobić.
    Chyba pójdę przygotować grządkę i posieję kolendrę, samosiejki kolendry już mi gromadnie wychodzą, ale nie tam, gdzie chcę, trzeba je przenieść.
    Posieję nowe, a te, które urosną w starym miejscu szybko potem zbiorę, żeby się nie rozsiewały już.

    Orkisz ładnie już wschodzi, aż miło na pole popatrzeć.
    Zaimpregnowałam wczoraj taras u gości w stodole, schody i poręcze, bardzo jestem z siebie zadowolona!

    Kurrrna, odchudzanie znowu mi stanęło w miejscu.
    Co by tu jeszcze zrobić...
    Ostatnie dni mniej się ruszałam, bo bolało, może to dlatego.
    Coś muszę wymyślić.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #17879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Kochana ja do plewienia kupilam sobie taki taborek, maz sie odezwal ze tez chce taki dla siebie. jest wygodny i lekki no i ma raczke

  20. #17880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zanim by, się przyzwyczaiła do plewienia na taboreciku pewnie by mi się odechciało w ogóle plewić. Na szczęście plecy w porządku, ale chwilami lewa ręka mi nawala w nadgarstku ... upierdliwe to!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 894 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony