dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 119 z 141
Pokaż wyniki od 2.361 do 2.380 z 2801
  1. #2361

    Domyślnie

    Witam!
    U nas też działamy z prądem wstępnie góra jest już skończona obecnie robiony jest dół, ogólnie szaleństwo gniazdek i włącznikow jest masa. Chyba będe potrzebowała instrukcji które jest do czego Drzwi wejsciowe juz kupione i odebrane ale jeszcze poczekaja na montaż. Piec równiez już jest, kuchnia wstępnie wypatrzona schody również trzeba tylko teraz przygotować projekty i zamówic terminy. Wcześniej oczywiście tynki, ogrzewanie i wylewki. Na sierpien zamówieni są już Panowie do ocieplania. Tak że działamy na całego
    Kasia_Rafał śliczne macie drzwi dużo Was kosztowały?A macie już wylewki? Bo podobno wejściówki najlepiej montowac dopiero po wylewkach.
    Pozdrawiam wszystkich goraco i życzę pięknej pogody i owocnych prac

  2. #2362

    Domyślnie

    Biedronki: Drzwi razem z montażem kosztowały nas 3500 zł. Co do montażu to faktycznie lepiej jest montować po wylewkach, ale my ze względów kredytowych musieliśmy założyć je na tym etapie. Kuchnie też już mamy zamówioną. W środę jedziemy podpisać umowę. Dziś zaczęli pracę fachowcy od wody i CO i na dobry początek przecięli nam kątówką przewody elektryczne w kuchni Z tynkarzami nie ma problemu, bo powiedzieli żeby dać znać około tygodnia wcześniej więc czekamy na zakończenie prac instalacyjnych. Potem podłogówki i wylewki.

  3. #2363
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ElwoodWroclaw
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    56-410
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry, witam wszystkich Państwa.
    Stanąłem właśnie przed poważnym dylematem.... budować się czy się nie budować. Na oku działka, w oku kolcem stoi wizja kredytu a w marzeniach własny ogród, fotel na tarasie i herbata pita na tarasie w piękny słoneczny poranek. Wiem, że może to i trochę nie męskie marzenia ale, cóż...nobody's perfect

    Po przeglądnięciu chyba ze 130 projektów najbardziej spodobały mi się dwa, Projekt Retro ale zdecydowanie bardziej PROTON II.
    Dzisiaj moja wydajność pracownicza była minimalna bo całą szychtę w biurze spędziłem na czytaniu tego forum co oczywiście skończyło się wyprecyzowaniem, iż jeśli własny dach nad głową to Proton, ale również nabawiłem się poważnego mętliku w głowie odnośnie opcji zmian jak i cen budowy. Mój znajomy z hurtowni budowlanej, mówi mi, że jeśli się budować to teraz, bo ceny materiałów osiągnęły najprawdopodobniej poziom minimum i za niedługo zacznie się zwyżka.
    Stąd mam do Państwa ogromną prośbę, czy bylibyście tak uprzejmi i podesłali mi jakieś zestawienia materiałów budowy PROTONA (nie ważnie I czy II). Chciałbym określić poziom niezbędnych wydatków do stanu surowego zamkniętego oraz sprawdzić z jakiego materiału budowa będzie najszybsza ale i najkorzystniejsza cenowo.
    Z góry dziękuję za pomoc. Mój adres email: [email protected]
    Swoją drogą, oglądając wasze realizacje domów bardzo wam wszystkim zazdroszczę mając jednocześnie nadzieję na szybką decyzję o nabyciu działki i budowie.
    Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za podesłane zestawienia materiałów.

  4. #2364
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwonatomek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Górowo Iławeckie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam wszytkich. Dołączamy do waszego grona i budujemy Protona I. Podpiwniczyliśmy go. Czy moglibyście wysłać kosztorys Proton I? Z góry dzieki. [email protected]

  5. #2365

    Domyślnie

    Witamy

    Oto nasz obecny etap, projekt Proton I z pewnymi zmianami.




    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  6. #2366

    Domyślnie

    wow! Super!!! piękny kolor elewacji. można prosić więcej zdjęć. ale wnętrz?

  7. #2367

    Domyślnie

    Witamy.
    U nas prace powoli idą do przodu. Elektryka prawie skończona. Pozostałe instalacje też Dziś robiliśmy próbny rozruch kotła. Grzeje zdecydowanie lepiej niż "koza"
    Jutro demontujemy grzejniki, a od środy wchodzą tynkarze. Poza tym mamy już projekt kuchni

  8. #2368
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwonatomek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Górowo Iławeckie
    Posty
    5

    Domyślnie Kosztorys

    Witam.Czy moglibyście przesłać nam kosztorys Protonka?
    Jak się mieszka w Nim?
    [email protected]

  9. #2369

    Domyślnie

    Witam czy mogłabym też poprosić o kosztorys na maila, z góry bardzo bardzo dziękuje, to dla mnie wielka pomoc mail: [email protected]
    domi

  10. #2370
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    greggru

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-299
    Posty
    2

    Domyślnie pomorskie

    Witam.
    Czy ktoś z Państwa buduje lub wybudował może PI lub PII w pomorskiem?
    Pozdrawiam.

  11. #2371

    Domyślnie

    Wow !!
    Ilu nowych chetnych na Protona . Budujcie się ludziska bo to fajny i funkcjonalny projekt jest ....!!! My zrobiliśmy wszystko jak w orginale jedyne zmiany to wejscie
    do garazu i likwidacja spizarki która dalismy do kotłowni której nie mamy z racji PC w garazu.
    My czekamy na cieplejszą pogode zeby w koncu połozyc siatke i klej na styro ...bo w listopadzie zima juz byla i nie mogliśmy tego zrobić przez spóznioną ekipe... potem bierzemy sie za niwelacje terenu wokół domu i trawa jakies drzewka !!
    Pozdrawiam
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  12. #2372

    Domyślnie

    Cytat Napisał ElwoodWroclaw Zobacz post
    Dzień dobry, witam wszystkich Państwa.
    Stanąłem właśnie przed poważnym dylematem.... budować się czy się nie budować. Na oku działka, w oku kolcem stoi wizja kredytu a w marzeniach własny ogród, fotel na tarasie i herbata pita na tarasie w piękny słoneczny poranek. Wiem, że może to i trochę nie męskie marzenia ale, cóż...nobody's perfect

    Po przeglądnięciu chyba ze 130 projektów najbardziej spodobały mi się dwa, Projekt Retro ale zdecydowanie bardziej PROTON II.
    Dzisiaj moja wydajność pracownicza była minimalna bo całą szychtę w biurze spędziłem na czytaniu tego forum co oczywiście skończyło się wyprecyzowaniem, iż jeśli własny dach nad głową to Proton, ale również nabawiłem się poważnego mętliku w głowie odnośnie opcji zmian jak i cen budowy. Mój znajomy z hurtowni budowlanej, mówi mi, że jeśli się budować to teraz, bo ceny materiałów osiągnęły najprawdopodobniej poziom minimum i za niedługo zacznie się zwyżka.
    Stąd mam do Państwa ogromną prośbę, czy bylibyście tak uprzejmi i podesłali mi jakieś zestawienia materiałów budowy PROTONA (nie ważnie I czy II). Chciałbym określić poziom niezbędnych wydatków do stanu surowego zamkniętego oraz sprawdzić z jakiego materiału budowa będzie najszybsza ale i najkorzystniejsza cenowo.
    Z góry dziękuję za pomoc. Mój adres email: [email protected]
    Swoją drogą, oglądając wasze realizacje domów bardzo wam wszystkim zazdroszczę mając jednocześnie nadzieję na szybką decyzję o nabyciu działki i budowie.
    Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za podesłane zestawienia materiałów.
    Buduj się mie ma na co czekać za rok ,moze dwa bedzie jeszcze drozej .!!!!!
    Projekt Proton 1 jest ok bo wiekszy Proton 2 by mi na działkę nie wszedł natomiast kiedyś przed decyzja kupna projektu rozwazałem projekt REBECA tez z podwojnym garazem na mala dzialke ale wygrał Proton . Co wiecej dlaczego pisze na moim osiedlu potem stanely dwie Rebeki i tez Retro .
    Retro tez ciekawy projekt tylko bardzo duzy i na duza działke .
    Pozdro
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  13. #2373

    Domyślnie

    Witam! Wraz z mężem wybraliśmy projekt Proton I z częściowym podpiwniczeniem. Mamy zamiar budować się w Kozach woj.śląskie. Czy ktoś ma swojego wybudowanego protonka w tych okolicach? Bardzo chciałabym zobaczyć domek na żywo zanim ruszymy z budową. Bardzo proszę o odpowiedź.

  14. #2374

    Domyślnie

    silvia90 my jesteśmy z kóz ale dopiero we wtorek zaczynamy kopać fundamenty... o ile pogoda pozwoli ;p

  15. #2375

    Domyślnie

    Witam wszystkich, my również dołączyliśmy do tego grona "Protonowiczów",jesteśmy pod wielkim wrażeniem jak szybko i pięknie idzie Wam budowa,jesteśmy na etapie stawiania murów, póki co bez kredytu ale jesteśmy świadomi,że za chwilę i tak nas ta "przyjemność" spotka, w związku z tym prosimy uprzejmie o przesłanie kosztorysów abyśmy mogli ocenić realnie nasze potrzeby finansowe, e-mail [email protected]

  16. #2376
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marmaros1983

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    SZUFNAROWA
    Kod pocztowy
    38-124
    Posty
    14

    Domyślnie

    witam!
    czy ktoś z was miałby takie wyliczenia ile mniej więcej trzeba stali na Protona I ze stropem tradycyjnym żelbetowym (nie teriva) i bez skosów betonowanych?
    najbardziej interesowałoby mnie ile trzeba stali na strop bo na fundamenty to są wyliczenia w projekcie?
    pozdrawiam wszystkich

  17. #2377

    Domyślnie

    Witamy!
    U nas nareszcie prace znów ruszyły pełną parą. Robi się dach

  18. #2378

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena Strok Zobacz post
    Witamy!
    U nas nareszcie prace znów ruszyły pełną parą. Robi się dach
    Witaj Magda! Czy moglibyśmy z mężem zobaczyć waszego protnka? Jeśli tak to mogłabyś mi podać wasz adres i w które dni i jakich godzinach by wam pasowało? My dopiero czekamy na pozwolenia na budowę.

  19. #2379

    Domyślnie

    Silvia90oczywiście, że moglibyście!!! Serdecznie zapraszam w nasze skromne progiNa priva wysłałam adres i numer kontaktowy! Pozdrawiam serdecznie

  20. #2380

    Domyślnie

    my sezon protona od wczoraj uważamy za otwarty wczoraj wykopane fundamenty są właśnie zalewane betonem

Strona 119 z 141