dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 76 z 129
Pokaż wyniki od 1.501 do 1.520 z 2580
  1. #1501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga68 Zobacz post
    Jestem przed podjęciem decyzji co do rodzaju stropu. Czy ktoś z Forumowiczów zdecydował się na Terivę. U mnie każdy ma inną opcję budowlańcy Teriva, kierbud Filigran, a ja monolit - i bądź tu mądry.
    Witaj Aga 68,

    Widziałem w Muratorze w tym roku artykuł porównujący te stropy z ich wadami i zaletami. Budowlańcy lubią Terivę bo się szybko układa i budowa rośnie w oczach. Ja mam właśnie ten typ - okazało się, że jesli chce się zamontować okna takie jak w projekcie z dodatkiem skrzynek na rolety, to w całym projekcie musiałem zmienić tylko (albo i aż) rozmiar trójkątnego okna. Resztę dało się wkomponować w projektowe wymiary "Doskonałego", stosując ten typ stropu. Moze z innymi typami też tak się da... Mój budowlaniec zmiany tej dokonał z marszu - poza zmianą wymiaru trójkatnego okna, reszta jak w projekcie.

    Pozdrawiam,

    Humira

  2. #1502

    Domyślnie

    Witam wszystkich "Doskonałych".
    Ja akurat będę budował "Praktycznego 4" jednak ostatnimi czasy miałem przyjemność zobaczyć z bliska "Doskonałego" wykonanego z prefabrykatów przez firmę Wolf System.
    Super Sprawa. Dom stanął w kilka dni (nie ropatruję tu kosztów bo po wycenie mojego Praktycznego usiadłem )
    Dla zainteresowanych krótka fotorelacja z budowy domu:
    http://www.wolfhaus.pl/Domy-gotowe/R...-budowie/Sliwa

    Pozdrawiam.

  3. #1503
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chiniol82

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał hekko Zobacz post
    Czy ktoś buduje domek z pracowni domy z wizją w pobliżu trójmiasta (do 200km)?
    Stoimy przed wyborem projektu, jednak chcielibyśmy zobaczyć na żywo i zadać kilka pytań.
    My budujemy Z charakterem 1 w Koleczkowie koło Gdyni
    chiniol

  4. #1504

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga68 Zobacz post
    Czy może ktoś z szanownego Forum buduje się w Lubuskim? Chętnie bym obejrzał - co mnie czeka.
    WItam,
    My budujemy w lubuskim, a dokladniej 2 km od Zielonej Góry, jeśli odległość jest ok i nadal chcesz obejrzeć to dzwoń numer wysłałam na priva

  5. #1505
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cha3K

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-230
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam, my w chwili obecnej jesteśmy na etapie wyboru projektu i prawie w 100% zdecydowaliśmy się na doskonałego, jednak bardzo by nam zależało na zobaczeniu domu "na żywo"... jeśli to możliwe bardzo prosimy o kontakt, jesteśmy z okolić Rybnika woj. śląskie.

    p.s przejedziemy nawet połowe kraju, byle by go zobaczyć

    Dziękujemy i pozdrawiamy
    Ostatnio edytowane przez Cha3K ; 07-11-2011 o 19:09

  6. #1506

    Domyślnie

    WITAM WSZYSTKICH!

    Również jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zaczętego Doskonałego 1 (kiedyś pisałam o zmianach w naszym projekcie).
    Na razie mamy fundamenty i zapewne nic dalej nie ruszy, ale tym samym mamy czas na grę w Toto-Lotka

    Chcę tylko uczulić wszystkich forumowiczów, żeby w trakcie różnych podróży ROZGLĄDAĆ SIĘ UWAŻNIE DOOKOŁA, bo ja tym sposobem zupełnie przypadkowo obejrzałam Doskonalca "na żywo".
    Jechałyśmy z moją córką w okolicach Swarzędza i ja oczywiście filuję wszystkie nowo powstające domy jak rentgen (uwielbiam tematy budownictwa i czytam tylko literaturę z zakresu architektury przestrzennej i wnętrz, a rzeszę projektów mam w głowie jak zdjęcia z wakacji).
    Jechałyśmy sobie przez jakieś nowe działki i NAGLE :
    - Ania JEST!!!!
    - co?
    - No nasz dom!!
    - gdzie??? to nie ten........
    - Ania ja go kur... znam na pamięć!!!

    No i oczywiście zawróciłam i podjechałyśmy pod Doskonałego w stanie surowym zamkniętym.
    Niestety nikogo nie było i zrobiłyśmy parę zdjęć zewnątrz, a moja córka stwierdziła:
    - O Matko! Jaki ładny ten nasz dom!!

    Gdyby właściciele tego domku (bliskie okolice Swarzędza) czytali to forum i byliby skłonni pochwalić się Doskonalcem to please o kontakt GG 8168729 (chętnie wpadniemy jak będziemy tam przejeżdżać).
    beyatka

  7. #1507

    Domyślnie

    witam. ostatnio tez przypadkiem trafilem na "cos" ciekawego. szukajac inspiracji dla schodow u rodzicow w domu znalazlem... http://turen.pl/2011/04/kostrzyn/
    polecam i pozdrawiam
    Bob budowniczy

  8. #1508
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomchis

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Wrotnów
    Posty
    120

    Domyślnie

    Ja mogę pochwalić się już stanem surowym, na ten rok skończonym. Od wiosny okna i dach , a potem dalej całość.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111112047.jpg
Wyświetleń:	597
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	85310Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111112048.jpg
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	85311Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111112046.jpg
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	85312Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111112045.jpg
Wyświetleń:	624
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	85313


    życzę wszystkim powodzenia, no i przypływu gotówki

  9. #1509

    Domyślnie

    Dostałem wycenę okien i drzwi kolor antracyt(grafit) obustronnie trzy szybowe na profilu amberline veka najcieplejszy 30100 pln co myślicie?

  10. #1510
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zibi1410

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cha3K Zobacz post
    Witam, my w chwili obecnej jesteśmy na etapie wyboru projektu i prawie w 100% zdecydowaliśmy się na doskonałego, jednak bardzo by nam zależało na zobaczeniu domu "na żywo"... jeśli to możliwe bardzo prosimy o kontakt, jesteśmy z okolić Rybnika woj. śląskie.

    p.s przejedziemy nawet połowe kraju, byle by go zobaczyć

    Dziękujemy i pozdrawiamy
    Witam wszystkich

    Cha3K rozejrzyj się po Rybniku i okolicy, napewno znajdziesz jakiegoś Doskonałego, nie potrzeba jeździć pół Polski
    Gdybyś jednak chciał się przejechać, to w Gliwicach są przynajmniej trzy - jeden od roku zamieszkały, drugi być może już też (dawno nie oglądałem i trzeci mój - w stanie, powiedzmy, srednio zaawansowanym. Jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.

    Pozdrawiam doskonałych

  11. #1511

    Domyślnie

    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności
    My już wkońcu miekszkamy od 2 tyg Niedawno skończyli nam elewacje. Postaram się na dniach wklejić pare zdjęc.
    Pozdrawiam wszystkich Doskonalych

  12. #1512
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    poluks

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi1410 Zobacz post
    Witam wszystkich

    Cha3K rozejrzyj się po Rybniku i okolicy, napewno znajdziesz jakiegoś Doskonałego, nie potrzeba jeździć pół Polski
    Gdybyś jednak chciał się przejechać, to w Gliwicach są przynajmniej trzy - jeden od roku zamieszkały, drugi być może już też (dawno nie oglądałem i trzeci mój - w stanie, powiedzmy, srednio zaawansowanym. Jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.

    Pozdrawiam doskonałych
    Witam wszystkich doskonałych, szczególnie tych z Górnego Śląska, sam jestem z Rybnika i muszę stwierdzić, że w Rybniku nie ma jeszcze doskonałego, osobiście mam zamiar to zmienić już na wiosnę, no ale zobaczymy jak się sprawy potoczą.
    W Gliwicach rzeczywiście jest kilka, w Tychach jest jeden, w Czerwionce miał być , ale ostatecznie nie został zbudowany, osobiście rozmawiałem z jednym szczęśliwcem z Gliwic w sprawie "wizji lokalnej", możliwe że z Tobą Zibi1410, ale ostatecznie nie doszło do niej, bo nie chciałem nabrać wątpliwości i znowu wrócić do etapu poszukiwań

    pozdrawiam serdecznie Radek

  13. #1513
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    poluks

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    42

    Domyślnie

    Serdecznie gratuluję Wiki, życzę samych przyjemności i wspaniałego czasu w przytulnym wnętrzu wymarzonego domu, Radek

  14. #1514
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

  15. #1515
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gregor II

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam wszystkich DOSKONAŁYCH. Też jestem w trakcie budowy tego domku!!!
    Na forum jestem po raz pierwszy. Zastanawiam się czy okno w salonie przedzielić belką tj. u Humira. Co o tym sądzicie?

  16. #1516

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor II Zobacz post
    Witam wszystkich DOSKONAŁYCH. Też jestem w trakcie budowy tego domku!!!
    Na forum jestem po raz pierwszy. Zastanawiam się czy okno w salonie przedzielić belką tj. u Humira. Co o tym sądzicie?

    Widziałam Doskonałego z belką stropową nad dużym oknem i stwierdzam, że ładniej wygląda jednak okno w "jednym kawałku"
    Ja jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji (dużą rolę odgrywa oczywiście koszt), ale chyba wolę jednak całe okno tylko witrynowe (wtedy cena nie będzie wysoka).
    beyatka

  17. #1517

    Domyślnie okno

    Napisał Gregor II

    Witam wszystkich DOSKONAŁYCH. Też jestem w trakcie budowy tego domku!!!
    Na forum jestem po raz pierwszy. Zastanawiam się czy okno w salonie przedzielić belką tj. u Humira. Co o tym sądzicie?

    Na etapie budowy podczas szukania okien jedna z firm podsunęła mi taką propozycję jako tańsze rozwiązanie,ale gdy to zobaczyliśmy z żoną pod Białymstokiem stoi tak oszczędnie zmieniony ,postanowiliśmy że w kuchni będa dwie szafki mniej ale czegoś takiego nie zrobimy.

    Pozdrawiam i życzę udanych decyzji.

  18. #1518
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gregor II

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dziekuję za odp. te szafki mnie przekonały.

  19. #1519

    Domyślnie

    Proszę Bardzo!

    Pozdrawiam.

  20. #1520

    Domyślnie

    Witaj,

    W moim Doskonałym 2EN zależało mi na roletach. Dlatego wprowadziłem tą belkę. Zgadzam się, że w oryginale wygląda to lepiej. Dla mnie element praktyczny jest równie istotny co estetyka.
    Aby zyskać miejsca na szafki można dodatkowo manewrować wysokością (grubością) podłogi.

    Pozdrawiam,

    Humira

Strona 76 z 129

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony