dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 155 z 179
Pokaż wyniki od 3.081 do 3.100 z 3568
  1. #3081
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wiesz, w razie czego mam dobra klinike w Poznaniu, to dam kontakt. Przyjmuja sami specjalisci. Tacy co to sportowcow naszych lecza i usprawniaja.
    Zdrowka zycze!
    p.s. chyba psa se nie wezme, no chyba ze kota... Ale kota to juz mam.., tyle, ze nie takiego co sie wypuszcza na spacer.

  2. #3082
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Wiesz, w razie czego mam dobra klinike w Poznaniu, to dam kontakt. Przyjmuja sami specjalisci. Tacy co to sportowcow naszych lecza i usprawniaja.
    Zdrowka zycze!
    p.s. chyba psa se nie wezme, no chyba ze kota... Ale kota to juz mam.., tyle, ze nie takiego co sie wypuszcza na spacer.
    A bo psa to trzeba brać takiego, zeby miało sie silę go w razie czego utrzymać na smyczy. Ja wprawdzie smyczy nie puściłam, ale żle się to dla mnie skończyło. Uwielbiam duze psy ale juz więcej takiego błędu nie popełnię

  3. #3083
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał verunia
    A czy wy tez jesteście takie zołzy które nie prasuja mężom koszul?. Ja jestem i żeby przestał marudzić kupiłam mu właśnie takie cudo do prasowania a przy okazji moze mi okna tym przeleci
    http://www.multikarcher.pl/product/i...a-para-si-2125
    teeeeeeeee, niezły bajer
    No nie? Mogłoby tylko mniej kosztować

  4. #3084
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    A ja z dwojga złego, to już wolę prasowanie niż mycie okien dachowych.
    No nie znoszę tej roboty jak nie wiem co.
    Niestety wzięłam się za nie mrucząc pod nosem nie powiem co i mam teraz wirusy wędrujące po moim ciele i ciepłotę daleką od tej normalnej.
    A przy żelazku to... przynajmniej ciepło jest
    Verunia, dobrze będzie z nogą, jeszcze w seksownych szpilach nie raz polatasz
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  5. #3085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dobrze, że nie mam okien dachowych...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #3086
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jestem ale nie będę się rozsiadać, bo musiałabym cały czas narzekać... pier.... kominek
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #3087
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    brazuniu już wtorek. przeszło ci?

  8. #3088
    Guest

    Domyślnie

    Przyszło to stanowisko do prasowania. Oprócz deski , żelazka i urzadzenia parowego okazało się że tez kupa jakiś szczotek, końcówek, zgarniaczy . Cały dom mozna tym podobno sprzątac . I po co ja maylandowego mopa kupowałam Dzisiaj wyprobuję to powiem czy warto.
    W jednej takiej firmie chcą mnie do pracy. Jeszcze się zastanawiam

  9. #3089
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    daj znać jak wycudujesz co to za cudo

  10. #3090
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Przyszło to stanowisko do prasowania. Oprócz deski , żelazka i urzadzenia parowego okazało się że tez kupa jakiś szczotek, końcówek, zgarniaczy . Cały dom mozna tym podobno sprzątac . I po co ja maylandowego mopa kupowałam Dzisiaj wyprobuję to powiem czy warto.
    W jednej takiej firmie chcą mnie do pracy. Jeszcze się zastanawiam
    A chce Ci się?
    Jak noga?
    Pozdrawiam

  11. #3091
    Guest

    Domyślnie

    Mąż z deski zadowolony. Ja dzisiaj parę luster i trzy okna tym już przeleciałam i rewelacja. Znacznie szybciej się myje i nie potrzeba detergentów.
    Marjucha - nie chce mis się za bardzo, ale rozważam plusy i minusy. Kurde, mam mało czasu na decyzję bo juz od 15-tego chcą zatrudnić, tyle ze ja dalej kulawa

  12. #3092
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a nie jest to ciężkie i niewygodne w myciu? zwłaszcza wysoko?
    będzie ci się chciało to targać ze sobą?

    i co to w ogóle jest bo ja chyba nie załapałam sie na informacje że tak powiem pierwotną

  13. #3093
    Guest

    Domyślnie

    To urządzonko parowe waży ze 2 kg więc bez problemu przenoszę. Minusem jest ze gdzieś w poblizu powinno byc gniazdko. Do okien prawie tym siegam- prawie bo z 5 cm mi brakuje ale ja niska jestem. Stołeczek z IKEI podstawiam. Urządzenie stoi na podłodze a dysza jest wystarczająco długa zeby tym do góry framugi sięgnąć, ja mam okna plastikowe, nie wiem jak z drewnianymi lub okleinowymi , czy nie uszkodzi ramy Drewna bałabym się tym potraktować. Granitowy blat tez fajnie czyści, bo smug nie zostawia.
    A działa to tak ze naparowuje się np powierzchnię okna taką dyszą a potem ściągaczką, która jest w zestawie ściąga skroploną wodę a suchą szmatką przeciera framugi. Chyba polubię mycie okien

  14. #3094
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    brzmisz normalnie jak z mango

    a skad to masz?

  15. #3095
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    brzmisz normalnie jak z mango

    a skad to masz?

    No stąd, podawałam już linka
    http://www.multikarcher.pl/product/i...a-para-si-2125

  16. #3096
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    no ale ja już się przecież biłam w piersi ze na pewno było a ja nie wiem o co cho

    dzięki

  17. #3097
    Guest

    Domyślnie

    A jednak atroskopia mnie czeka

  18. #3098
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    A jednak atroskopia mnie czeka

    nie zazdroszczę
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  19. #3099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    A jednak atroskopia mnie czeka
    Nie boj, bedzie dobrze. Troche potrwa rehabilitacja i wszystko razem, ale czasami nie da sie inaczej.
    Bedziemy trzymac kciuki, mocno, mocno.

  20. #3100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    A jednak atroskopia mnie czeka
    byłam przekonana o tym od kiedy powiedziałaś o łękotce. jak jest uszkodzona to obligatoryjnie trzeba ją usunąć. mówię to ja- lekarz amator jakich tysiące w polsce

    nic sie nie martwiaj. kilka dziurek i po sprawie.

Strona 155 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony