dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 179
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 3568
  1. #1061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał braza
    Ja też lubię ciepłe wnętrza, dlatego ten grafit na pewno połączę z czymś ciepłym - i wiecie co? Tak se pomyślałam o antycznym różu...
    Nawet popełniłam łazienkę w takich kolorach ...
    pod warunkiem, że znajdziesz płytki w odcieniu szarym, grafitowym...
    ja szukam i dalej nic
    Kasia, ja wypatrzyłam w Opocznie - płytki Organic - grafit i właśnie róż. To te

    Podobają mi się. Widziałaś je może na żywo?
    Widziałm je dziś
    Są chropowate, czuć, te "linie"
    Ja jestem na tak, malż na niee

    I bądź tu mądry człowieku
    Jemu podoba się Mistral z Paradyża
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  2. #1062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Oj dzięki Kasia!!!!! To już wiem!!!!

    Użyj sposobów, znanych tylko kobietom, na pewno się ugnie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #1063

    Domyślnie

    Verunia, płyteczki pierwsza klasa

    Braza - potwierdzam co mowi Kasia ( bo wczoraj totalnie nie skumałam nazwy o którj pisałaś ) - sama je też widziałam i wczoraj w nocy mąż mi o nich przypomniał. - super chropowate wrębki paseczki
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  4. #1064
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał braza
    Ja też lubię ciepłe wnętrza, dlatego ten grafit na pewno połączę z czymś ciepłym - i wiecie co? Tak se pomyślałam o antycznym różu...
    Nawet popełniłam łazienkę w takich kolorach ...
    pod warunkiem, że znajdziesz płytki w odcieniu szarym, grafitowym...
    ja szukam i dalej nic
    Kasia, ja wypatrzyłam w Opocznie - płytki Organic - grafit i właśnie róż. To te

    Podobają mi się. Widziałaś je może na żywo?
    Widziałm je dziś
    Są chropowate, czuć, te "linie"
    Ja jestem na tak, malż na niee

    I bądź tu mądry człowieku
    Jemu podoba się Mistral z Paradyża
    To mam podobny gust z twoim mezem
    Te w paseczki są też ładne, ale ja sie troche obawiam chropowatych płytek w łazience, wole gładkie

  5. #1065
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał agakz
    Verunia, płytki śliczne, chociaż w tych ich inspiracjach nie za wiele widać Mi się bardzo te pierwsze podobają (Parka), dzięki za znalezienie
    Te Parka też mi sie podobają np do łazienki , ale wolę nie pytac o cenę Na tej stronie mają też inne cuda z innych firm. Np to http://www.dav.com.pl/marcacorona.html

  6. #1066
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Verunia, a dlaczego się obawiasz chropowatych płytek??? Jakieś złe doświadczenia?? Możesz mi przybliżyć temat?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #1067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Podobne płytki te z serii Khadi ma moja mama, nie dość ,że są piękne to i praktyczne. Bardzo dobry wybór .

  8. #1068
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Veruniu, te płytki Khadi są ekstra, ale powiedz mi proszę (może być na ucho) ile kosztują albo gdzie na stronie znaleźć ceny?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1069
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Verunia, a dlaczego się obawiasz chropowatych płytek??? Jakieś złe doświadczenia?? Możesz mi przybliżyć temat?
    Boje się że chropowate będą łatwiej chwytac kurz i brud. Teraz mam dwie łazienki- jedną w matowych plytkach z lekko chropowata powierzchnia płytek podlogowych i drugą w zupełnie gladkich, lekko błyszczacych płytkach. Ta pierwsza wydaje mi się juz brudna na drugi dzień a ta druga nawet po tygodniu wyglada czysto. Dlatego nie chcę już całkiem matowych i chropowatych.
    Ale może te plytki organic maja tylko rowki a powierzchnie taką glazurowona, wtedy nie powinno byc problemu

  10. #1070
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olkalybowa
    Podobne płytki te z serii Khadi ma moja mama, nie dość ,że są piękne to i praktyczne. Bardzo dobry wybór .
    serio, serio? Nacykaj jakiś fotek podłogi u mamy pliiiiiiiiz

  11. #1071
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To ja się tym Organicom przyjrzę dokładnie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #1072
    Guest

    Domyślnie

    Ta łazienka przy sypialni nie daje mi spokoju. za duzo chcę tam zmiescic- wannę, natrysk, dużą umywalke i jeszcze szafkę. Nadziubdziane mi wychodzi . wkleję rzut to moze Braza coś wymysli, chociaz nie wiem cu tu można jeszcze wymyślec innego.
    Zaczęłam się zastanawiac czy wannę nie pożenic z natryskiem. Natrysk używamy sporadycznie, raczej preferujemy kapiel. Cos takiego znalazłam na allegro, małą mają sprzedaż, sama nie wiem
    http://www.allegro.pl/item318443329_...er_nowosc.html
    http://www.allegro.pl/item317059984_...arawanem_.html

  13. #1073
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Verunia ja mam w mieszkaniu podobne rozwiazanie z kabina nawannową. To bardzo wygodne. Jeszcze raz zrobiłabym to samo ale w domu nie muszę Te które pokazałaś są bardziej luksusowe od mojej ale myślę, że spełniaja te same funkcje. Naprawdę, to bardzo dobre rozwiazanie jak nie ma miejsca.
    Jeśli o mnie chodzi to wybrałabym wannę z kabiną i zrezygnowałabym ze wstawiania obu sanitariatów oddzielnie.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #1074
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Zwróć uwagę verunia na szerokość tej kabiny wewnątrz. Ja mam taki zwykły parawan nawannowy na prostokątnej wannie i jest w środku tak ciasno, że masakra - prysznic na baczność . Wydaje mi się, że tak jak w wolnostojącej kabinie - 80 cm to minimum.

  15. #1075
    Guest

    Domyślnie

    W jednej jest rysunek i podają 850 wiec powinno wystarczyc , w drugiej nie wiem, muszę zapytac .Dobrze że zwróciłaś na to uwagę. A wg was która lepsza?. Ta jedna widze ma natrysk tylko do ręki , to chyba słabo nie?
    Mayland, nie chce łączyc tych łazienek bo tą jedną chcemy taką prywatna tylko dla nas. Nie lubię jak mi goscie zaglądają do kosmetyków a jakis kibelek ogólnodostępny musi byc

  16. #1076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Verunia, a nie chcesz połączyć łązienki z WC??? Pewnie nie chcesz, ale tak zapytałam

    Daj jeszcze dokładne wymiary tej wnęki z wanną, i szerokośc drzwi - 90 czy 80cm? Pobawię się
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #1077
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Verunia, a nie chcesz połączyć łązienki z WC??? Pewnie nie chcesz, ale tak zapytałam

    Daj jeszcze dokładne wymiary tej wnęki z wanną, i szerokośc drzwi - 90 czy 80cm? Pobawię się
    mają mi dokładnie pomierzy tę łazienke. Jak będę miała to podeslę. Dzięki, kochana jesteś

  18. #1078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Cytat Napisał braza
    Verunia, a nie chcesz połączyć łązienki z WC??? Pewnie nie chcesz, ale tak zapytałam

    Daj jeszcze dokładne wymiary tej wnęki z wanną, i szerokośc drzwi - 90 czy 80cm? Pobawię się
    mają mi dokładnie pomierzy tę łazienke. Jak będę miała to podeslę. Dzięki, kochana jesteś
    Nie ma sprawy No to czekam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #1079

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Cytat Napisał braza
    Verunia, a dlaczego się obawiasz chropowatych płytek??? Jakieś złe doświadczenia?? Możesz mi przybliżyć temat?
    Boje się że chropowate będą łatwiej chwytac kurz i brud. Teraz mam dwie łazienki- jedną w matowych plytkach z lekko chropowata powierzchnia płytek podlogowych i drugą w zupełnie gladkich, lekko błyszczacych płytkach. Ta pierwsza wydaje mi się juz brudna na drugi dzień a ta druga nawet po tygodniu wyglada czysto. Dlatego nie chcę już całkiem matowych i chropowatych.
    Ale może te plytki organic maja tylko rowki a powierzchnie taką glazurowona, wtedy nie powinno byc problemu
    Bry wieczór
    Słyszałam coś o impregnowaniu takich chropowatych płytek ale nie znam szczegółów
    Muszę poszukać
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  20. #1080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    heloł
    właśnie wróciłam od mamy i .....te płytki to nie są podobne no, ale wkleję jak już zdjęcia zrobiłam. Zdjęcia są trzy , dwa pierwsze robione z lampą, trzecie bez.



Strona 54 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony