dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mirulki

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    4

    Domyślnie Stajnia do zamieszkania:)

    Witamy, pozdrowienia z lubelskiego... Właśnie nabyliśmy dużą działkę (5ha+1ha lasu) w woj. lubelskim, na której znajduje się stary drewniany dom, wyremontowana stajnia oraz stodoła wraz z murowanym garażem. Początkowo chcieliśmy wyremontować budynek drewniany, ale z czasem padło, że możemy przerobić stajnię i po prostu w niej zamieszkać. Mam pełne plany stajni. Jest ona z 1939r., a w 1997r. dobudowano z pustaków poddasze z solidnym betonowym stropem. Do stajni doprowadzony jest prąd, woda oraz szambo. Chcielibyśmy część dobudować i wykorzystać poddasze. Co o tym myślicie? Może macie jakiegoś architekta z woj. lubelskiego, który mógłby spojrzeć na to fachowym okiem i coś doradzić. Za chwilę wkleję zdjęcia.

  2. #2

    Domyślnie

    Zaadoptowac murowana stajnie na dom... jak najbardziej

    zapodawaj foty, bo zapowiada sie bardzo ciekawie

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mirulki kiedys na BBC Prime byl taki fajny program, gdzie szukali domku na wsi. Czasami pokazywali wlasnie taka wyremontowana i przerobiona na dom stodole i bardzo ladnie to wygladalo. Mi sie strasznie podobaly takie domki.
    Nie wiem moze nadal sa takie programy, ale niestety nie mam juz tego programu, bo nasza kablowka cos pozmieniala.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Poszukaj w dziennikach budowy dziennika przemiłej dziewczyny asia.malczewska. Także jest właścicielką starej stajni, którą zaadaptowała na cele mieszkalne. W jej dzienniku na pewno znajdziesz wiele podpowiedzi i inspiracji. Pozdrawiam.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mirulki

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzięki za zainteresowanie
    Działka jest naprawdę super. Mamy zamiar ogrodzić około 1 ha, a reszta niech cieszy oko. Mamy tylko jedną obawę... pójdzie na to trochę okgrodzenia hehehe. Wrzucam fotki naszego "wymarzonego" domu. Jak dotąd jedynymi lokatorami były tam koniki...

    Widok z boku...

    ...od frontu...


    ... widok na podwórko...


    Zapomniałem dodać... całość ma 136 m2 pow. użytk. Tam gdzie widać okno, jest to pomieszczenie z łazienką (wc,prysznic). Mieszkali tam pracownicy, którzy zajmowali się końmi. Jest tam też piwnica z licznikami.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Masz piękną posiadłość i właściwie sporą część pracy zrobioną! Załatw papierologię, bo to ważne i bierz się do roboty. Powodzenia!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony