dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1014 z 2199
Pokaż wyniki od 20.261 do 20.280 z 43973
  1. #20261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Maylandzia, to nie bluszcz, to pojedyncze kwiatki (?), wrażenie bluszczu może sprawiać wzór na łączeniach tapet, dałam sobie spokój z dopasowywaniem
    Koło Gospodyń Wiejskich ... ... boszszeeee ....
    Małgoś, samolot jest w naprawie, nie dam rady ...

    Jamlesik, no patrz jak szybko ta nasza poczta działa
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #20262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dobry wieczór
    pooglądałm fotki Brazulka pięknie jest a prace ogrodnicze super Ci wyszły

  3. #20263
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Zastanawiałam się nad rolą tapety w kuchni i stwierdziłam, że to nie miejsce na wybijanie się czegokolwiek Ogólnie w rzeczywistości jest troszkę bardziej pomarańczowa.
    Aparat okey, znalazłam w necie instrukcję do niego i się powoli uczę.
    Czesc
    Ja z jednym aspektem jego działania, bomi sie przypomniało. Ale pewnie juz doszłaś w instrukcji, że żeby ostrość dobrą złapać, to trzeba przytrzymać przycisk do połowy, on sobie zamruczy ale nie kliknie,i jak już złapie to dopiero robić zdjecie ?

  4. #20264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Obejrzałam foty - pieknie się robi, naprawdę!!!
    Winobluszcz na domu dobry, jeśli ktoś może ciągle kosiarką podjechać i skosić to, co wyrasta potem wokół - lezie wszędzie i nie pyta o pozwolenie.
    Ja tam swój też mam zamiar zlikwidować.
    Dzień dobry.

    I gdzie ten tyłek Mocarta, ciekawe? Bo ja go nijak nie widzę!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #20265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Depsiu, przeca tyłek Mocarta leży jak byk w prawym dolnym rogu!
    W domu coraz piękniej i wcale się nie dziwię, że Tacie się podobało!
    O zielonym na domu się nie wypowiem, bo... sama wiesz, ale co się stało z tymi pięknymi kwiatami, które rosły kole spiżarki??? To ja ich nie wykopywałam, żeby nie uszkodzic, a one tak brutalnie zostały potraktowane??? Wykop w wolnej chwili parę kłączy (jeżeli one kłącza mają) i wyślij. Może coś z tego będzie...
    Trupiarnia wygląda już całkiem przytulnie z tym drewnem! Musi mebelki taki nastrój tam robiły.

    A co u Młodej? Jak zdrówko? W tereny jeździ? A Ty byłaś już w terenie?
    Ja posłałam właśnie Wero na wycieczkę integracyjną.

    A ja coraz później do śniadania i netu zasiadam. Wciąż poranki zajmują mi kociambry wstrętne. Znowu dostały sraczki (pewnie po odrobaczaniu - glistami robią błe!!!), więc apiat' gotuję kleiki ryżowe na kurzych biustach. W dodatku Dewey opanował uciekanie z pokoju w takim tempie, że złapany i wrzucony do niego zwiewa, zanim zdążę zamknąć drzwi! Łobuz okropny! Gonię go po całym domu, łapię, a on znów ucieka.
    Powinnam już je powydawać, ale jakoś się przywiązałam do tych futer i nie mam serca tak nieznajomym je rozdać.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #20266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dzień dobry
    Agduś rozumiem że Ci cieżko z futrzakami się rozstać ja kota nie planowałam ale w spadku mi został i też pierwsze co robię jak przyjeżdżam to kota szukam

  7. #20267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    braza - ale Ty się kobieto napracowałaś przy tym ogrodzie

    ale ładnie jest , ładnie.

    (ja tez nie lubię roślin - Na domku)

    a najlepszy to tyłek Mocarta jest
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  8. #20268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Po co ja te zdjęcia robiłam, skoro i tak się nikt nie zachwyca
    ...
    ... siem zachwycam ... głównie pięknym, wielkim moździeżem mosiężnym
    ... pozatem
    - w "trupiarni" oddzielił bym olchę od brzozy (a olchę, okorowaną do przyszłej wędzarni zachował)
    - kabel z komina zlikwidował bym natentychmiast

    pozdróweczka

    ps - zes tego zachwycania to jeno krytyka się ostała, ... no ale moździeż ... zazdraszczam
    unde venis et quo tendis

  9. #20269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Czemu te miski są tak wysoko?

  10. #20270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Bo to są miski Katmy, chyba dobrze jej się z nich spożywa

    Dzięki za słowa pochwały! Chefie - ten moździerz to w spadku ... no ludzie nie wiedzą, co dobre normalnie Jest jeszcze maszyna do szycia, ale aktualnie służy jako podpórka pod deski, na których leży drewno na opał Nic straconego, odzyskam ją. Chefie ... mówisz o tym kablu od wentylatora?? Mam zamiar wywalić i jedno i drugie, ale wtedy powstanie wielka dziura. Poczekam z tym na Szanownego, może coś wymyśli

    Agduś, te żółte rabarbary są na skalniaku przy winorośli, nienaruszone (jeszcze). Nabrałam jednak ochoty na wrzosy, zobaczyłam u Toli i pozazdrościłam Jej. Przymierzam się do zrobienia "dywanu" przy modrzewiu i właśnie na tym skalniaku. Nie wiem, czy te rabarbary przyjmą to z godnością, czy się obrażą?

    Depsia, gwoli ścisłości tyłek Mocarta jest w lewym dolnym rogu
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #20271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Braza , no zesz jestem pod ogromnym wrazeniem
    Lifting domku bardzo udany - te poprawki na jasno bardzo fajnie wyszly, gadam o okiennicach i innych zewnetrzach i o kolorach w srodku .
    A drzwiczki od kuchni kaflowej jakie piękne
    Z powodu winobluszczu serce by mi krwawilo letko - ja moj na stodolce od 3 lat hoduje i slabo mu idzie.
    Ale Ty masz tyle zielonego wkolo - ze juz trudno z tym bluszczem
    I zwierzyniec piękny No miodzio - kawal dobrej roboty . Podziwiam . I trzymam kciuki za dalej
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  12. #20272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Nabrałam jednak ochoty na wrzosy, zobaczyłam u Toli i pozazdrościłam Jej. Przymierzam się do zrobienia "dywanu" przy modrzewiu i właśnie na tym skalniaku.
    ja Ci Brazunia też zazdroszczę...modrzewia rzecz jasna, ale ochota nie wystarczy, aby taki stuletni mieć
    a wrzosowisko rób, koniecznie
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #20273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i czy ja nie mówiłam, że coś z tym tyłkiem nie tak?
    Jedna gada z prawej, druga z lewej, a ja wcale nie widzę!
    Może jak zasięg będzie lepszy to pokaże cały obrazek.

    A ja bym zostawiła tamten kolor okiennic!
    Ale to Ty tu urządzisz.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #20274
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ale tu dużo zmian u ciebie... Cebule w Biedronce też wyczaiłam i zakupiłam (3 rodzaje tulipanów i narcyzy). Ja włożę po 3 cebule w takie doniczki plastikowe i zakopię w ziemi. Później nie będę musiała szukać tych cebul jak będę je wykopywać. Co do piecy, to ja bym jednak rozważyła te akumulacyjne . A wyceny wszystkie już dostałaś, czy jeszcze czekasz na jakieś?
    Okiennice śliczny kolorek dostały. A zwierzyniec boski i chyba im tam dobrze.

  15. #20275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja się o okiennicach nie wypowiadam ale dzień dobry zawsze można powiedzieć

  16. #20276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Fakt - tyłek Mocarta w lewym dolnym rogu jest. Cóś mi się pomyliło.
    A te rabarbary pod domem to wykopane zostały, czy tylko ścięte? Bo jeżeli ścięte, to wiosna odżyją. Jeżeli wykopane, to . Jeżeli ścięte i mają nie odżywać, to wykop i przyślij - co będziesz niszczyła te przy studni?!
    Znów dzisiaj nabyłam na targu różne zielone (niektóre w postaci cebulek i kłączy), a miałam się hamować... No dobra, hamowałam się - nie nabyłam wszystkich, które mi się podobały.
    Kolor okiennic nie był rewelacyjny - za rudy trochę, ale ja też bym wolała ciemne, kontrastujące z domem. Pocieszyć się można, że Braza pomalowała to wszystko zwykłą farbą do wnętrz, więc zapewne po zimie ona spłynie lub się złuszczy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #20277
    Guest

    Domyślnie

    Zostawcie okiennice w spokoju. Śliczne są . Braza, nie słuchaj tych zazdrośnic

  18. #20278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Okiennice zostają, a farba ... niby do wnętrz, ale się nieźle jeszcze trzyma
    Wiem, że są śliczne, a zazdrośników nie słucham

    Realizuję się artystycznie-malarsko. Jak się akumulatorki naładują, to może pokażę

    Tyłek Mocarta jest, w lewym dolnym rogu, więc to, że go nie widzisz, to wina internetu Depsiu kochana!!

    Tolunia, przyjeżdżaj, modrzew czeka

    Verunia, nie mioałaś kiedy z tą nogą, cooooo Grzyby się pokazują!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #20279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Podgladam, podglądam co u Ciebie.
    Widzę, że po huśtawce nastrojów idziesz jak burza , zmienia się u Ciebie pięknie.
    Okiennice są ok. nawet bardzo ok.
    No i zamartwiliście mnie z tym bluszczem, że taki ekspansywny. Wiosną zakupiłam sztuk dwie
    Posadziłam przed wejściem do domku a tam z kosiarą nie bardzo wjadę

  20. #20280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    jak to sie naładują?
    dzień dobry wogle


    to znaczy ze tak kiespko trzymają?

Strona 1014 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony