dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2077 z 2199
Pokaż wyniki od 41.521 do 41.540 z 43973
  1. #41521
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No! Działacie pewnie w takim tempie, że nawet zdjęć nie nadążasz robić! No to czekamy spokojnie...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #41522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zdjęcia ... zdjęcia ... No mam, ale ja naiwna myślałam, że to moja światła i prześwietna osoba tak wszystkich tu przyciąga... Cały mój światopogląd w pi...du

    Skoro tak, idę po zdjęcia! Ale wrzucę w dzienniku, a sobie qurczę poszukajcie!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #41523

  4. #41524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zawsze (i też cie kocham ). Dzisiaj nie dałam rady, jutro jedziemy na wycieczkę z gnidami. Może wieczorem ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #41525

  6. #41526
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    obiecała i nie dała

  7. #41527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No właśnie!
    Grabisz sobie, koleżanko!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #41528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Poświęcenie wykazałam nieziemskie! Zdjęcia są - jak obiecałam w dzienniku. Nie będę Wam ułatwiać, taka jestem, zamknęłam się w sobie...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #41529
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    poszedłam, znalazłam, wyoglądałam ogrodzenie jak najbardziej w moim guście leciutkie, nienachalne i nie ogranicza widoczności ścieżka donikąd rzeczywiście ho ho miodzio bardzo

  10. #41530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Otwieraj się natentychmiast!!!
    No pięknie jest... zresztą sama wiesz

  11. #41531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tak Osia, właśnie coś w tym stylu Czasami jeszcze: "i co się opindalasz ... szybciej!"

    Cieszę się, że nie tylko nam podobają się zmiany w Brazoczysku. Długa droga, bardzo kosztowna droga ale ... przeżyjemy!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #41532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie


    Fajne zmiany
    Zapytam tylko czy ten pilocik to teraz jest najbardziej ulubiona współpraca z ogrodzeniem?

  13. #41533
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Brazunia, kochana wyszlo pieknie. wiec i ja poczuwam sie coraz bardziej byc zobligowana do odgruzowania garazu i poslania obiecanych farb. nawet je juz widze ale potrzebny mi facet do odsuniecia bariery. ostatecznie jest jeszcze mikolaj jako suprajs

    twoje dopiero teraz obczaiły o dzwonku? wredne bialasy od malego to zakodowaly a teraz nawet jak ktos dzwoni telefonem i ich kochana pani podnosi sie z fotela to znak, ze trzeba drzec jape, bo goscie ida. male cwaniaki a w ogole to biale szybko pokochaly nowy dom i jeszcze szybciej sie zaaklimatyzowaly. kiedy sie przeprowadzalismy do wynajetego to byl horror i psia deprecha a teraz miod malina psiej radochy konca nie ma

  14. #41534
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    No i pięknie!

    Brazula! Czytam i czytam i czytam dziś Twoje Uroczystko i leżę ze śmiechu, chichram się jak głupi co sera Masz Ty dziewczyno talent do pisania! Tak to wszystko ładnie, sprytnie, żeby nawet jak jest mega źle i człowieka wnerw taki bierze, że coś to i tak jest dobrze. Bo jest! Naprawdę, Wasze Uroczysko jest obłędnie piękne. Na ten mój obłęd w uczuciach do Niego składa się Wasza ciężka praca, radość z każdego, najmniejszego ruchu w czynieniu Go bardziej domowym i przytulnym, radosne życie psiaków, Twój temperament(choleryk się kłania ), no i Ty jako całość - barwny, acz warczący ptak Choć czy ptak może warczeć
    Piszesz tak, że sceny stają przed oczami jako żywe. Ale się uchichrałam! Wiem, wiem, jak to czasami jest z tym budowaniem. Też to miałam. Łacina tak na usta się ciśnie, że....ach jakby tak wyszło na wierzch, co to ja w myślach nie raz wypowiadam to aż strach bierze...
    Ale potem jest tak pięknie
    Uwielbiam Cię czytać!
    Uroczysko jest coraz piękniejsze! Szacunek dla Was przeogromny
    Idę robić późny obiad z bananem na ustach

  15. #41535
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    I wiesz (jeszcze tak mi się skojarzyło) w zeszłym roku na zlocie forumowiczów w Warszawie dostałam taki piękny dyplom z dedykacją: "Dla Nelli Sza, która pokazuje jak walczyc o marzenia" . Piękny, wzruszył mnie, ale dzis chętnie przekazałabym go Tobie. Tak pięknie walczysz o te uroczyskowe marzenia! I cały czas się dzieje! Jak się czyta i ogląda zdjęcia po dłuższym czasie nieobecności to wychodzi taka piękna historia! I tak ładnie, od razu widać jak to wszystko się zmienia

  16. #41536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Masz zaliczone! (nie próbuję nawet osiągnąć wyżyn poetyczności przedmówczyni).
    Wprawdzie oglądałam te zdjęcia i powtarzałam "to już widziałam" (na żywo albo na zdjęciach), póki nie zobaczyłam rabaty w nowej odsłonie. Czapki z głów przed Szanownym!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #41537
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nelly, powiem bardzo poważnie: zaczerwieniłam się! Dziękuję Ci bardzo za te piękne słowa! I dodam jeszcze, że staram się jak mogę, żeby te brzydkie słowa nie wylazły publicznie na wierzch bo to wstyd byłby na całą Europę, ale co wygłaszam w samotności to już tylko ja wiem (i niech tak zostanie ) - tak, choleryk całą gębą! I nie: swojego dyplomu nie masz prawa nikomu oddawać, bo zasłużyłaś na niego jak nikt! Pamiętaj!

    TARcia, dzwonek pojawił się dopiero teraz, poprzedni tylko udawał, że jest bo nie działał! Toteż teraz mam takie chwilami zapędy, coby może jednak zepsuć ten nowy ... Żartuję, oczywiście. A z farbą spokojnie, malowanie szykuje się na wiosnę, mamy czas kochana! Cieszcie się domem i sobą!

    Agduś, ja też jestem pod wrażeniem! Szanowny się zaparł i ... no zamurowało mnie z wrażenia! I jedno wiem na pewno: nigdy więcej dalii w kupie

    Arnisia, oczywiście tak! Pilot do bramy to nasz ukochany gadżet a i on sam z brama dogadują sie cudownie. Sama brama (+ furtka) tez ogrodzeniu do gardła nie skacze chociaż z lekkim niepokojem czekamy na moment, gdy to nowe ogrodzenie i brama (+ furtka) dostrzegą towarzystwo starego ogrodzenia... Tylko czekać i znowu zaczną się awantury a z nimi ... wydatki, coby te chamskie odzywki zakończyć
    Ostatnio edytowane przez braza ; 28-10-2016 o 00:39
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #41538
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Przyjrzałam się dokładnie ostatnim zdjęciom i.... czy Ty mieszkasz w lesie ? Ale tam jest pięknie!
    Ps. Choleryk, ten co się kłaniał, odnosił się do mnie

  19. #41539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    W lesie, w lesie I cholerykiem jestem wręcz wzorcowym!

    Córcię wzięliśmy i przywieźliśmy ze Stargardu, bo pociąg bez trakcji za daleko i za szybko nie pojedzie a ta odmówiła współpracy (z przyczyn niewiadomych).
    W naszym lesie jest mnóstwo brzóz, sosen i świerków, niewiele buków i dębów więc nie dziwota, że jadąc przez lasy liściaste oczy miałam na szypułkach .... Swarogu umiłowany, ależ orgia barw!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #41540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    U mnie w lesie też cała paleta barw...
    Na uliczce tańczą liście, uwielbiam patrzeć... tylko już nie koniecznie lubię jak przekraczają za ogrodzenie... jest wówczas co zbierać... Ale i tak lubię jesień.
    Pod warunkiem, że patrzę na nią z cieplutkiego domku.

Strona 2077 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony