dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 13
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 253
  1. #221

    Domyślnie

    Pięknie, pięknie...... mimo, jak piszesz wielu niedokończonych rzeczy to i tak pięknie się prezentuje - najważniejsze jest to ,że możecie już mieszkać!!!
    kuchnia piękna - z czego wykonana? blaty to marmur, czy coś innego??? SUPER!!! jak można to proszę o więcej fotek z kuchni, no i koszt takiego cuda (może być na p.w. )
    pozdrawiam

  2. #222

    Domyślnie

    Oh, dziękujemy bardzo. No mieszkać możemy i mieszka się cudownie pomimo pustych ścian.

    No więc blat kuchenny to kwarc a fronty to palisander modyfikowany. Zdjęć nei mam chwilowo nowych. Porobię jak uda mi się w niej posprzątać bo ostatnio nie mam czasu na nic.

    Koszt? To na Priwa....

    a oto najnowsze dodatki.... co prawda tymczasowe, ale przynajmniej jakoś tak pełniej



    Ponieważ dość już mamy totalnie tej zimy, to zarządziłam wiosenną aranżację. Na dole laleczki kokeshi- prezent od małża



  3. #223

    Domyślnie

    Kurcze jakiś beznadziejny ten nasz aparat. Totalnie inaczej to wyglada. Po pierwsze kolor ścian jest cieplejszy, po drugie tv zajmuje dużo większy kawałek ściany niż to się wydaje na tym zdjęciu.... i wogóle jakoś tak te zdjęcia zakłąmują rzeczywistość. Grrrrr.......jeszcze aparat trzeba dodać do wydatków

  4. #224

    Domyślnie

    Dziękuję za odp.
    a na więcej fotek poczekam i obejrzę z przyjemnością będę często zaglądać i obserwować postępy

  5. #225

    Domyślnie

    Mam ogromną prośbę, możecie wrzucić kilak fotek pomieszczenia nad garażem z dopiskiem czy ściana kolankowa była podwyższana, a jeśli tka to o ile? chciałbym zobaczyć jak przestronne jest to pomieszczenie

  6. #226

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to moim zdaniem jest ogromny!!!! Co prawda podnieśliśmy właśnie kolankową, ale przestrzeń jest kolosalna!!!! Jak pstryknę zdjecia to wkleję.

  7. #227

    Domyślnie

    No więc dziś rano rozsuwam zasłony w salonie a tu proszę:







    Bardzo lubię takie poranki

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.725

    Domyślnie

    ... i wcale Ci się nie dziwię

  9. #229

    Domyślnie

    Mamy 10ha sadu i tak się czasem tam gdzieś kręciły. Aż tu nagle dzisiaj postanowiły podejść bliżej. Mam nadzieję, ze już im tak zostanie

  10. #230

    Domyślnie

    ale piękne, zaglądam a tu takie cuda. Jak Ci się udało uchwycić? ja kiedyś próbowałam dzięcioła u mnie w ogródku przez szybę uchwycić, ale zanim znalazłam aparat to mi zwiał
    Trafiłam na wątek przez przypadek, ale takie widoki się tu serwuje że będę częstym gościem. Widzę ze narożnik z tej samej firmy co sofy u mnie

  11. #231

    Domyślnie

    Chodziły tak sobie dobre 30 minut więc nie było tak trudno uchwycić. Schowaliśmy się za zasłonami w salonie i opstrykaliśmy

    Inka14 a możesz mi powiedzieć jak sprawują się te sofy? Nie wiemy czy kupić czy nie a dość daleko mamy żeby jechać i sprawdzać.

  12. #232

    Domyślnie

    używam dopiero około 1 miesiąca, więc niewiele mogę powiedzieć, ale do tej pory jestem bardzo zadowolona. Ja też kupowałam przez internet bez możliwości "posiedzenia" i z zakupu byłam zadowolona. Meble są bardzo dobrej jakości.

  13. #233

    Domyślnie

    Hm...to moze jednak sie na nią skusimy? Strasznie mi sie podoba, ale a strach zamówić coś za 4 tysiące i nawet nie wiedzieć czy wygodne.

  14. #234

    Domyślnie

    Ja to chyba jakiś kamikadze jestem nasz komplet był bardzo duży i kosztował 7000, ale jakoś tak miałam dobre przeczucie że będzie fajny. Jeśli chodzi o Twój narożnik to nie wiem czy wiesz, ale ma już taki jedna forumowiczka, możesz ją zapytać jak jej się sprawuje i zobaczyć jak wygląda w prawdziwym wnętrzu. wątek: Domek Arcobaleno,
    użytkownik:Arcobaleno

  15. #235

    Domyślnie

    Inka14 dzięki!!!!!! Jesteś wielka Juz się zabierm do zapytania

  16. #236

    Domyślnie

    No więc Majka już zasiadła na swojej nowej "kanapie":


    Tylko my jeszcze swojej nei mamy..ale juz niedługo. COś czuję, że jednak ta moja wymarzona stanie w salonie....znalazłam jeszcze kilka cudnych na stronie:
    http://meblecarmen.pl/index.php?site=7&sub=17

    Ale to już ne nasz przedział cenowy...

  17. #237

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się wasza podłoga w salonie i jadalni, można wiedzieć co to za drzewo? I jak się je użytkuje, czy się nie rysuje od mebli, i jak możecie zdradzić cenę za m2.

  18. #238

    Domyślnie

    a co z tą fotką pomieszczenia nad garażem ? Dagne, o ile podnieśliście ścianę kolankową ?

  19. #239

    Domyślnie

    slicznie u was ! Kanapa bedzie swietnie wygladala !
    Pozdrawiam,
    Aneta

  20. #240

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucascom
    a co z tą fotką pomieszczenia nad garażem ? Dagne, o ile podnieśliście ścianę kolankową ?
    Akurat gdzieś tam natknęłam sie na fotki z mojej budowy i mam to pomieszczenie nad garażem. U nas trochę gafa, bo wg projektu nad garażem jest tylko wieniec, a u nas jak podnoslili dom, podniesli tez garaż. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. u nas pomieszczenie to jest bardzo duże nie wiem czy zdjęcie oddaje powierzchnię rzeczywistą

Strona 12 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony