dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 336
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 6701
  1. #1021

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...87#post4359887 tu jest więcej fotek wnętrza plebusa
    link niestety nie dziala...
    plebus,piekne schody,piekne wnetrza.....

  2. #1022

  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    link niestety nie dziala...
    plebus,piekne schody,piekne wnetrza.....
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...58#post4362258 teraz powinno zadziałać

  4. #1024

    Domyślnie

    Gratuluje pomysłu na drewniane schody i psa z pazurami biegajacego po nich Musi sobie sprawić wilczura, nie zmieściłby się między schodami i na pewno by nie wypadł. WNIOSEK: Jamniki nie nadają się do domów z takimi schodami. U nas jest bezpiecznie, psy maja budę na dworze i po schodach nie biegają. Winda wydaje się być idealnym rozwiązaniem problemu i zajmuje mniej miejsca niż schody

  5. #1025
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Winda to dopiero!!!
    Może spaść, drzwi mogą zmiażdżyć dziecko, przy braku prądu dziecko tam utknie itd
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  6. #1026

    Domyślnie









    Na poddaszu jako zabezpieczenie przed dziećmi są tralki montowane do sufitu

  7. #1027
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Fajne tylko moim zdaniem ta poręcz na poddaszu nie pasuje przy tralkach do sufitu.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  8. #1028

    Domyślnie

    Super schody i fantastyczne trelki

  9. #1029

    Domyślnie

    To i ja dorzucę swoje trzy grosze to tematu spadania dzieci ze schodów (każdych, bez względu na długość biegu i ich dziurawość).
    Myślę, że najlepiej od razu wziąć takie dziecko i zepchnąć tak z czwartego - piątego stopnia <> tak w ramach edukacji ogólnorozwojowej i poznawania nowego miesjca zamieszkania.
    Nauczy się, że boli i samo będzie uważało następnym razem

  10. #1030

    Domyślnie

    MAGZIEM piękne schody - czy można gdzieś zobaczyć resztę twoich wnętrz?

  11. #1031
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    Dziecko rośnie szybko, a dom ma być dla nas takim jaki sobie wymarzyliśmy, by uchronić dziecko przed wszelkimi niebezpieczenstwami, trzeba mieć w domu wszystko okragłe, nie miec schodów, kuchenek i piekarników i podawac mu jedzenie w płynie. Nie można popadac w paranoje.

    Pozdrawiam,K.
    Podpisuję się

  12. #1032
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Plebus, bardzo podobają mi się takie lekkie schody Zaraz zobaczę resztę domu, bo zapowiada się ciekawie.

    Mazgiem zastanawiam się nad dywanowymi schodami. Czy od dołu widać śruby?

  13. #1033

    Domyślnie



    Śrub nie widać. Schody początkowo miały być montowane tylko do ściany. Jednak nie zdało to egzaminu i została zamotowana metalowa szyna obudowana drewnem.
    pod schodami zrobiło się takie niewykorzystane miejsce.
    Ale ostatni wymyśliłam sobie, że w przyszłości zrobię tam biblioteczkę.

  14. #1034

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Fajne tylko moim zdaniem ta poręcz na poddaszu nie pasuje przy tralkach do sufitu.
    Pierwotnie miały być bez poręczy, ale wykonawca zaproponował, żeby ją zrobić ponieważ tralki są dosyć wysokie (ok. 2,7 m).
    Zgodziłam się , bo pomyślałam sobie, że może zniweluje ona wrażenie "klatki zoo".
    Chyba się jednak nie udało, więc skoro i tak jest klatka - chodzi mi taki pomysł po głowie, żeby na wysokiej ścianie nakleić fototapetę z tygrysami, albo innymi zwierzakami.

    Inka - w kilku tematach wkleiłam jakieś zdjęcia, ale mam jeszcze sporo do umeblowania.

    Plebus - dzięki. też mi się twoje schody podobają za nowoczesną lekkość.

  15. #1035
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Mazgiem dzięki za zdjęcie Ściana, do której miały być montowane schody jest ścianą nośną?

  16. #1036

    Domyślnie

    Tak i są do niej zamontowane

  17. #1037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    U nas jest bezpiecznie, psy maja budę na dworze i po schodach nie biegają.
    Obawiam się, że tak jest lepiej tylko z punktu widzenia człowieka. Pies może mieć odmienne zdanie na ten temat

    A co do schodów. Jeśli czekiwałeś samych ochów i achów, to nie trzeba było pokazywać, bo nie każdemu musi się podobać to co Tobie. Mnie się takie schody tez nie podobają. A inne osoby przekazały nawet swoje własne doświadczenia z podobnymi schodami, więc wiedzą na ten temat co nieco bo mi to tak z wyglądu nie podchodzą
    Ostatnio edytowane przez JoShi ; 29-10-2010 o 12:45
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #1038

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    Obawiam się, że tak jest lepiej tylko z punktu widzenia człowieka. Pies może mieć odmienne zdanie na ten temat

    A co do schodów. Jeśli czekiwałeś samych ochów i achów, to nie trzeba było pokazywać, bo nie każdemu musi się podobać to co Tobie. Mnie się takie schody tez nie podobają. A inne osoby przekazały nawet swoje własne doświadczenia z podobnymi schodami, więc wiedzą na ten temat co nieco bo mi to tak z wyglądu nie podchodzą
    Mniemam, że na pewno wolałby być w domu niż w budzie, bynajmniej zimą.

    Co do ochów i achów, to na forum raczej nikt sie ich nie spodziewa. Natomiast jesli ktoś przedstawia mi swoje zdanie, ja mam prawo do wyrażenia swojego. To jest forum, z którego można zaczerpnąć pomysł i dowiedzieć się czegoś więcej jesli dany produkt sie podoba. Jeśli mi sie coś nie podoba na forum to ogladam to, ale nieproszona nie wyrażam swojej negatywnej opini aby nikogo niepotrzebnie nie urazić. Każdy ma swój gust i o nich się, jak wiemy, nie dyskutuje.

    Pozdrawiam,
    K.

  19. #1039

    Domyślnie

    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    Gratuluje pomysłu na drewniane schody i psa z pazurami biegajacego po nich Musi sobie sprawić wilczura, nie zmieściłby się między schodami i na pewno by nie wypadł. WNIOSEK: Jamniki nie nadają się do domów z takimi schodami. U nas jest bezpiecznie, psy maja budę na dworze i po schodach nie biegają. Winda wydaje się być idealnym rozwiązaniem problemu i zajmuje mniej miejsca niż schody
    No prosze!!! Taki elegancki i nowoczesny dom,a psy w budzie Jakie to pomyslowe !! Przynajmniej ze schodow nie spadaja! Rzeczywiwscie bezpieczne dla nich Mam nadzieje, ze rasa wybrana do budy

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    Co do ochów i achów, to na forum raczej nikt sie ich nie spodziewa. Natomiast jesli ktoś przedstawia mi swoje zdanie, ja mam prawo do wyrażenia swojego
    Owszem. Moje zaś uwagi odnosiły się do tonu Twojej wypowiedzi, który sugeruje raczej, że masz problemy z zaakceptowaniem nawet konstruktywnej krytyki.


    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    Jeśli mi sie coś nie podoba na forum to ogladam to, ale nieproszona nie wyrażam swojej negatywnej opini aby nikogo niepotrzebnie nie urazić.
    Ja na ogól też. Wstrzymuję się chyba, że osoba skrytykowana sadzi się w dość nieprzyjemny sposób. A Ty wbrew Twoim zasadom odpowiadając na opinie innych wyrażałaś się w sposób mogący urazić niejedną osobę. Natomiast samo opublikowanie zdjęcia w tym wątku jest zaproszeniem do komentarzy. Nie tylko pochlebnych.

    I to by było na tyle EOT
    Ostatnio edytowane przez JoShi ; 29-10-2010 o 15:35
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 52 z 336

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony