dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie DO WARSZAWIAKÓW

    Czy w Castoramie i Praktikerze mają duży asortyment ceramiki? W sobotę zrobię wycieczkę, żeby przymierzyć się od niektórych eksponatów: wanny, sedesy, bidety, umywalki. Czy warto? Znajdę tam ceramiczną różnorodność?

    I uwaga: jak w wannie znajdziecie doktora, tzn., że już przymierzamy
    Grazia-Ol

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Popatrz wczesniej ceny na necie ,bo bywaja nizsze niz w marketach.
    Tez bede sie wlasnie przymierzala przy czasie do zakupu , wiec prosze daj znac co i jak.
    Z tego co widac to duzo tego w marketach stoi ale czy to jakis ladne i dobre czy tylko duzo to jeszcze nie wiem .

  3. #3

    Domyślnie

    No, ale w katalogu Castoramy (dołączonym do jakiegoś czasopisma o wnętrzach) są takie marki jak: Koło, Ravak, Roca, Cersanit i inne?

    A ciekawe gdzie jest sklep z ceramiką V&B?
    Grazia-Ol

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    A ciekawe gdzie jest sklep z ceramiką V&B?
    Znajdziesz ja m.in. w TTW OPEX przy Galerii Mokotow
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  5. #5

    Domyślnie

    Nigdy tam nie byłam, jak dojechać? Do W-wy wjeżdżam od strony Marek. Podoba mi się Omnia Architektura z V&B.
    Grazia-Ol

  6. #6

    Domyślnie

    Kierujesz sie na Centrum, potem na Mokotow (moze byl Al. Niepodleglosci). Przy duzym skrzyzowaniu na wysokosci Metra Wilanowska odbijasz w prawo i dojezdzasz do samej Galerii Mokotow. TTW Opex jest na jej tylach
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  7. #7

    Domyślnie

    Ok, popilotuje męża.
    Grazia-Ol

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    Ok, popilotuje męża.

    Powodzenia
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  9. #9

    Domyślnie

    ja zdecydowanie polecam oglądać wszystko do łazienek w TTW na Alejach Jerozolimskich - z Marek jezdziesz trasą toruńską na końcu - na rondzie Zesłańców Syberyjskich skręcasz w prawo - TTW będzie po lewej pod pierwszym wiaduktem - moim zdaniem w TTW na Alejach jest większy wybór niż w TTW na Domaniewskiej (przy Galerii Mokotów)

    tam proponuję wybrać, spisać modele, symbole a kupować na necie lub w dużych hurtowniach i mocno negocjować ceny - ja na wszystkich artykułach w stosunku do cen z TTW utargowałam 30-40%

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał AmberWind
    Cytat Napisał Grazia-Ol
    A ciekawe gdzie jest sklep z ceramiką V&B?
    Znajdziesz ja m.in. w TTW OPEX przy Galerii Mokotow
    oraz w TTW OPEX na Al. Jerozolimskich, (tak jak napisała @nia )

  11. #11

    Domyślnie

    a kupować na necie lub w dużych hurtowniach i mocno
    Dziękuję za rady @niu i Kasiu. Pewnie tam pojedziemy. Chociaż my "prowinicjusze" zawsze na Toruńskiej zabłądzimy. Jadąc do Krakowa na święta wielkanocne wyjechaliśmy na drodze do Włoch , zamiast na Grójecką.

    Ale może jakoś zaradzimy. I przymierzymy nasze "szanowne" do odpowiednich misek i bidetów. A w necie, jakieś konkretne sklepy polecacie?
    Grazia-Ol

  12. #12

    Domyślnie

    No.
    Byłam, nie zabłądziłam, oglądnęłam. Nocowałam w hotelu i znowu oglądałam. I co? Nic: zawrót głowy. Przymierzyć się nie można, bo wszędzie czerwone zęby ostrzeżeń: NIE DOTYKAĆ. NIE SIADAĆ. A wanny umieszczono na 2 i 3 piętrze regałów, przecież nikt nie ogląda ani użytkuje w ten sposób . Wybór przeogromny, ale wolę swoja prowincję.

    Ale na wyprzedażach kupiłam parę fatałaszków.
    Grazia-Ol

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony