dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 13
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 252
  1. #61

    Domyślnie

    Bardzo ładne sobie gniazdko wijecie... I nie przejmuj się małym metrażem - ważne że osobne i własne!! Przynajmniej będziesz mogła w sobotnie popołudnie popijać kawkę przed kominkiem, a nie zasuwać z mopem na 200 m3 podłóg. Pozdrowionka! Będę tu często zaglądać i kibicować!!

  2. #62

    Domyślnie

    Popatrz, zaczęłam Ci drugą stronkę!! Wpoadnij do mnie i zacznij trzecią

  3. #63

    Domyślnie

    u Ciebie jadwiga bardzo ladnie i fajnie, domek Wam rosnie

    my chwilowo mamy male zalamanie, troche juz nerwy nam siadaja na ludzi, ktorzy nie racza wywiazac sie z umowy

    niedlugo wkleje jakies foteczki bo maly pokoj prawie caly w plytach jest

  4. #64

    Domyślnie

    No i jak madziulko z tą wanną? bo widziałam, że miałaś dylemat i nawet wątek założyłaś bierzecie ten hydromasaż? my mamy tak twardą wodfę że sobie odpuszczamy... jakoś nie widzę siebie szorującej te dysze raz w tygodniu ...

  5. #65

    Domyślnie

    hej Kachna
    otoz wyobraz sobie ( ja sama nie wierze ze podjelam taka decyzje ) ze zrezygnowalismy
    pochodzilismy po sklepach, poczytalam troszke i dowiedzialam sie duzo negatywnych stron tej wanny wiec odpuscilismy sobie, wiec pare stowek wiecej w portfelu bedzie hehe

    badac ostatnio w auaparku stwierdzilismy ze wanna za jakies 3 tys nie spelni naszych oczekiwań i wolimy chodzic do prawdziwego jaccuzi

    jak ja zmadrzalam sama sie sobie dziwie,bo rzadko jak cos mi sie podoba to ustapie

    poza tym nie chce mi sie latac i czyscic tych dysz, odechce sie jakiegokolwiek relaksu

  6. #66

    Domyślnie

    Madziulka gdzies ty zgineła na tyle czasu??? Pisz co tam u Ciebie. Jakies postępy ?
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  7. #67

    Domyślnie

    hej Bea, jak fajnie ze u mnie zawitalas

    no u nas pare postępow jest, w zeszlym tyg pare plyt pokrecilismy w nastepny weekend znow pospolite ruszenie, choc przyszla nam dodatkowa robota, musimy dokonczyc elektryke mezus ma pociagnac kable a elektryk tylko przyjdzie je podlaczyc ;(

    facet od schodow, podobno w szpitalu i zrobi nam schody wewnetrzne dopiero w styczniu/ lutym

    kafelkarz ma czas dopiero w marcu

    takze wszystko sie sypie

  8. #68

    Domyślnie

    Hej , pisz co tam u ciebie. Bo już sie martwię o was. Pisałaś ze mąż ma się prądem zająć a na parapecie puste butelki po piwku stoją !!!
    Wiem co mówie bo mój tez ma to wyzwanie przed sobą a bez piwka ani rusz
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  9. #69

    Domyślnie

    w sumie to ostatnio mam juz dosc tego mieszkania, ciagle tam robimy cos i postepow nie widac, jakos mi sie juz nawet zdjec nie chce robic jak widze ile tam jest jeszcze pracy to szok a tak mi sie marzy ze bede wybierac kuchnie, lozko, wybierac kolorki na sciany eheh a do tego czasu to jeszczzze troszke

    teraz w weekend z uwagi na Andrzejki wiec imieniny mezusia malo zrobilismy bo balowalismy troszke elektryki zrobilismy, sama kulam hehe a pozniej w nocy to z bolu rak nie moglam wytrzymac i sama pociagnelam pare kabelkow do kinkietow

  10. #70

    Domyślnie

    Toś ty baba-budowniczy tak jak ja Gratki , że sobie radzisz. Jak ci smutno i dosc masz mieszkanka bo pracy jeszcze tam tak dużo, to zajrzyj do mnie. Od razu ci sie humor poprawi My to dopiero mamy roboty...
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  11. #71

    Domyślnie

    No MadziulkaTy to jesteś pracuś podziwiam Cię na prawdę.
    Trzyam kciuki

  12. #72

    Domyślnie

    asienkaaa i bea dzieki

    a wiesz zagladam do Ciebie czesto, pamietam jak u nas wygladalo, zreszta teraz nie jest lepiej. Wlozylismy juz tyle kasy a dalej jest stan surowy ehhh

    Bea u Ciebie bedzie piekne mieszkanko i duze

  13. #73

    Domyślnie

    Hej Madziulka!
    Co tam u Ciebie nowego, bo coś długo Cię nie ma.
    Pewnie cięzko pracujesz

  14. #74

    Domyślnie

    hejka

    postanowilismy troszke odpoczac od remontu, zeby nabrać sił witalnych w ten weekend cos bedziemy robili wiec wkleje jakies efekty

    nie wiem czy tylko mnie tak wykancza to mieszkanie?ehhh

  15. #75

    Domyślnie

    Niestety nie tylko Ciebie My obecnie mamy kryzys... Chyba skoczymy na narty zeby troszke od tego wszystkiego odpocząć i nabrać dystansu do całej tej p... roboty.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  16. #76

    Domyślnie

    no to mnie cieszy ze nie tylko my wpadlismy w kryzys a gdzie sie na narty wybieracie???? gdzie jest snieg??? u nas w gdansku czarniutko

  17. #77

    Domyślnie

    Co roku jezdzimy do Czech. Do Spindlerowego Młyna. Z Łodzi mamy jakies 350 km czyli troszkę wiecej niz do Szczyrku, wiec nawet na dwa dni można śmignąć. Tam zawsze jest śnieg (nawet w tamtym roku był ) a trasy naprawdę ładne i zawsze przygotowane (nie to co w Polsce). Jeszcze wczoraj się wybieraliśmy ale już dzis troszkę nam przeszło i prawdopodobnie zaczniemy ścianki działowe stawiać, a wtedy to dopiero w styczniu na nartki.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  18. #78

  19. #79

    Domyślnie


    W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
    gdzie gasną spory, goją się rany
    - życzę Wam zdrowia, życzę miłości.
    Niech mały Jezus w sercu zagości,
    szczerości duszy, zapachu ciasta,
    przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
    Kochanej twarzy co rano budzi
    i wokół pełno życzliwych ludzi...


    życzy Asia

  20. #80

    Domyślnie

    asienko jakie zaskoczenie dziekuje za zyczenia

    wlasnie wrocilismy z robotki na poddaszu, nawet dobrze poszlo pare fotek mam to cos w koncu wkleje bo obiecuje i obiecuje

Strona 4 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony