dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 159
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 3166
  1. #2021
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Witam,

    Po raz pierwszy wpadłam do Twojej galerii a tu już przeprowadzka na dniach
    Ściana grafitowego kamienia robi wrażenie - gratuluję odwagi i zdecydowanych upodobań Jednak mam pytanie o ciemny kamień z którego jest wykonana półka kominkowa. Bardzo efektownie się prezentuje, czy to marmur? masz może zdjęcia z bliższej odległości? chętnie obejrzę
    Gdybym miała miejsce na naświetle też wybrałabym takie drzwi zewnętrzne, ten motyw słońca, aż zaprasza do środka i ma bardzo sympatyczna symbolikę

    Pozdrawiam,

  2. #2022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    byłam... buziaki zostawiłam.....


    i najpierw poproszę - idź do lekarza....

    potem zacznę grozić palcem



  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    mam wrażenie że pod koniec budowy wszystko zaczyna sie trochę ślimaczyć
    ale jak łazienki będa ................. to tylko patrzeć jak sie przeprowadzisz
    Ciagle się zbliżam do ostatniej prostej. Ale ta trasa okazała się bardzo długa. I co juz widzę światełko w tunelu, to zaraz znów znika gdzieś w otchłani. Mam jednak cichą nadzieję, że jednak nastąpi to w marcu, a do Wielkanocy to już myślę, że będzie ostateczny termin.

  4. #2024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Edyś... przecież to już na wyciągnięcie dłoni. Ani sie obejrzysz a będziesz jak na awatarku popijać u siebie drineczka

  5. #2025

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renka Grabow
    Witam,

    Po raz pierwszy wpadłam do Twojej galerii a tu już przeprowadzka na dniach
    Ściana grafitowego kamienia robi wrażenie - gratuluję odwagi i zdecydowanych upodobań Jednak mam pytanie o ciemny kamień z którego jest wykonana półka kominkowa. Bardzo efektownie się prezentuje, czy to marmur? masz może zdjęcia z bliższej odległości? chętnie obejrzę
    Gdybym miała miejsce na naświetle też wybrałabym takie drzwi zewnętrzne, ten motyw słońca, aż zaprasza do środka i ma bardzo sympatyczna symbolikę

    Pozdrawiam,
    Witam....witam...witam
    Bardzo miło mi Ciebie gościć.
    Na kamień w tym właśnie kolorze bardziej uparł się małż niż ja. Mnie na jego widok aż zatykało i szczerze bałam się jak on będzie u mnie wyglądał. Ale myślę sobie....dobra szalejemy, no i jest...i zdecydowanie nie żałuję.

    Co do półki, to jest to coś na pograniczu marmuru i granitu. Tak się wyraził pan kamieniarz. Nawet rzucił jakąś nazwą, ale ja nie pamiętam. W każdym bądź razie w necie ten kamień można znależć pod granitami.
    To jest jedyne zbliżenie jakim w tej chwili dysponuję. Z tym, że tak naprawdę to nie do końca wyszły takie kolory jak w rzeczywistości.


    Słoneczko na drzwiach mam nadzieję, że odegra symboliczną rolę.

  6. #2026

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał aniawmuratorze
    mam wrażenie że pod koniec budowy wszystko zaczyna sie trochę ślimaczyć
    ale jak łazienki będa ................. to tylko patrzeć jak sie przeprowadzisz
    Ciagle się zbliżam do ostatniej prostej. Ale ta trasa okazała się bardzo długa. I co juz widzę światełko w tunelu, to zaraz znów znika gdzieś w otchłani. Mam jednak cichą nadzieję, że jednak nastąpi to w marcu, a do Wielkanocy to już myślę, że będzie ostateczny termin.
    Edytko, pomysl ze jak juz sie wprowadzisz to tak będziesz się cieszyc, ze momentalnie zapomnisz o wszystkich kłopotach, partaczach, niezaplanowanych wydatkach itp.
    Już bliżej niz dalej Kochana
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  7. #2027

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    byłam... buziaki zostawiłam.....


    i najpierw poproszę - idź do lekarza....

    potem zacznę grozić palcem


    Bojam się

    Ja też Ciebie love.

  8. #2028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Ale to piękne

  9. #2029

    Domyślnie

    Dzięki Monisiu.
    Mnie też się podoba.


    Cytat Napisał efilo
    Edyś... przecież to już na wyciągnięcie dłoni. Ani sie obejrzysz a będziesz jak na awatarku popijać u siebie drineczka
    Cytat Napisał monia77w1
    Edytko, pomysl ze jak juz sie wprowadzisz to tak będziesz się cieszyc, ze momentalnie zapomnisz o wszystkich kłopotach, partaczach, niezaplanowanych wydatkach itp.
    Już bliżej niz dalej Kochana
    Tak, ja wiem, że to teraz człowiek jest momentmi rozgoryczony, ma chwile zwątpienia. Ale to wszystko jest do przejścia. Nie powiem, że mnie to nie wkurza, że jestem cierpliwa i jest mi obojętne, kiedy sie wprowadzę. Ale faktycznie juz bliżej niż dalej. Choć jeszcze wiele do zrobienia.

  10. #2030
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Kurczaki, Edytko ale się u Ciebie zadziało!!!!
    Na co nie spojrze, wszystko prezentuje się bosko, szczególnie ta ściana...do tej pory zbieram zęby ciekawa jestem jak ogarniesz szarości, a zresztą jak ich nie ułożysz i tak będzie dobrze wiem po swojej szarej łazieneczce
    aaa nie wspomne że sie lekko przyczaiłam na te flowersy, ale odpuściłam..
    Zdrówka Kochana!

  11. #2031

    Domyślnie

    czeeee Aguś
    Boniu....gdzie Ty się podziewasz???
    Mieszkasz już, czy jak...?

    A dlaczego odpuściłaś sobie flałery?

    Fajnie, że Ci się u mnie podoba.
    Daj spokój, szkoda zębów.

  12. #2032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Przylazłem poczytać co nowego na budowie

  13. #2033
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Moja Droga mieszkamy już od października, niestety mamy mase rzeczy do zrobienia, nawet parter nie jest dokończony w 100% ale mimo to i tak jest super
    Teraz działamy na poddaszu, profile,wełna, karton gipsy i te sprawy
    jak już to zrobimy, biore sie za ściany, sama widzisz Kochana że czasu jak na lekarstwo nie wspomne o planowynym rozpoczeciu ogrodu wiosną

  14. #2034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    o matyldo! mieszkacie i robicie gk jednocześnie? szacun normalnie.

  15. #2035
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Witam....witam...witam
    Bardzo miło mi Ciebie gościć.
    Na kamień w tym właśnie kolorze bardziej uparł się małż niż ja. Mnie na jego widok aż zatykało i szczerze bałam się jak on będzie u mnie wyglądał. Ale myślę sobie....dobra szalejemy, no i jest...i zdecydowanie nie żałuję.

    Co do półki, to jest to coś na pograniczu marmuru i granitu. Tak się wyraził pan kamieniarz. Nawet rzucił jakąś nazwą, ale ja nie pamiętam. W każdym bądź razie w necie ten kamień można znależć pod granitami.
    To jest jedyne zbliżenie jakim w tej chwili dysponuję. Z tym, że tak naprawdę to nie do końca wyszły takie kolory jak w rzeczywistości.


    Słoneczko na drzwiach mam nadzieję, że odegra symboliczną rolę.
    Rzeczywiście niezwyky kamień, ma niesamowitą głębię. Chętnie obejrzę inne zdjęcia, jeśli będziesz coś miała w przyszłości

  16. #2036

  17. #2037

    Domyślnie

    Dobry...dobry

    Aguś ja też Cię podziwiam. Dzielna kobitka z Ciebie.
    A jak się czujesz w niepanieńskim stanie?

    Reniu inne fotki zapewne jeszcze będą. Ale to już chyba jak zacznę doprowadzać chałupę do stanu użyteczności.

  18. #2038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    dzien dobry....

    nooooooo skoro Ty chcesz swój dom doprowadzać do stanu uzyteczności to Ty mojego domku nie widziałas

  19. #2039

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    dzien dobry....

    nooooooo skoro Ty chcesz swój dom doprowadzać do stanu uzyteczności to Ty mojego domku nie widziałas
    No...nie widziałam

  20. #2040
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    dzięki Kochane widać baba też potrafi wykańczać
    a wstanie niepanieńskim jest bosko, tfu tfu tfu - nie zapeszam

Strona 102 z 159

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony