dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 384
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 7669
  1. #3721

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolszi Zobacz post
    Patifrati może pójdziecie z "dorosłym" synem na kompromis i spodoba Wam sie takie coś:



    Mi osobiście bardzo się podoba.
    fajne łóżka, wiesz może co to?

  2. #3722

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    fajne łóżka, wiesz może co to?
    Niestety nie mam pojęcia, trafiłam na to zdjęcie przypadkowo, i poza opisem pomysłu nie ma więcej informacji.

  3. #3723

    Domyślnie

    Dziewczyny - wiem, że to zupełnie nie w temacie i za to z góry przepraszam ale pomogłyście w sprawie dywanu od Haby (jeszcze raz serdeczne dzięki!), więc może i tym razem nie odmówicie pomocy
    Pozwalam sobie zadać tutaj to pytanie bo wiele z Was ma małe dzieci a co za tym idzie doświadczenie jakieś w interesującej mnie sprawie. Mianowicie: chcę kupić spacerówkę dla mojej rocznej córeczki i zupełnie nie wiem na jaką się zdecydować. Musi być na pewno w miarę lekka i łatwo się składać, no i mieć 4 kółka - jakoś nie lubię trójkołowców. W taj chwili użytkujemy taki 3w1 ale jest zdecydowanie za ciężki.
    Napiszcie proszę jakie spacerówki macie i czy jesteście zadowolone.
    Z góry dzięki za pomoc
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  4. #3724
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Też jestem zainteresowana .

  5. #3725

  6. #3726

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79 Zobacz post
    Też jestem zainteresowana .
    nastka79 - łóżkami czy spacerówką?
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  7. #3727
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia_LBN Zobacz post
    nastka79 - łóżkami czy spacerówką?
    Spacerówką

  8. #3728
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    w odpowiedzi na pytanie o wózki spacerowe:
    dla starszej miałam Coneco Traffic - był świetny ale troszkę ciężki i mało wygodny do noszenia za to córka miała wygodnie,
    dla młodszej miałam X-Lander X-Go co prawda to spacerówka z możliwością wpięcia gondoli i fotelika ale ja używałam głównie spacerówki, lepsza od poprzedniej wygodniejsza i moim zdaniem lżejsza, w prezencie dostaliśmy X-Lander X-S i jest super lekka, wygodna do dziś jej używam na zakupach. Wszystkie Polecam.
    Na moim forum o dzieciach mamy polecały też Mclarena, ale poza sklepem nie miałam okazji wypróbować, osobiście mnie odstraszyła wtedy cena.
    Jednak polecam samemu iść do sklepu włożyć dziecko do wózka pojeździć, sprawdzić rozłożenie, i co najważniejsze jak mieści się do auta, wypróbować kilka modeli polecanych na forach i w sklepach, chociaż wiadomo każdemu pasuje co innego.
    Jedna uwaga do spacerówek - małe koła nie spisują się dobrze zimą na śniegu i w terenie (las, plaża, wieś) chociaż ja moim X-S woziłam córkę po plaży i lesie i dałam radę

  9. #3729
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Myśmy zakupili Cybexa, ale ze względu raczej na nasze nazwisko i design Mąż się uparł i ...okazało się, ze to był bdb wybór. Wózek jest świetnie amortyzowany. Wcześniej młody jeżdził X-landerem XA czy jakoś tak, niby terenowym, ale w spacerówce mam wrażenie amortyzacja było dużo lepsza. Po plaży i lesie daje radę. Ale wiem, że są lżejsze spacerówki. A no i oparcie rozkłada się całkowicie, co przy spaniu np na plaży bardzo się przydaje.

  10. #3730
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja myślałam raczej o "parasolce" tylko na wakacyjne wyjazdy, żeby mało miejsca w bagażniku zajmowała, a z tego co widzę, to chyba opisujecie jakieś większe modele.

  11. #3731

    Domyślnie

    Co myślicie o żółtych ścianach w pokoju niemowlaka, na taki kolor pomalowaliśmy ściany w pokoju gościnnym ale okazało się że pokój zmieni przeznaczenie i będzie pokojem dzieciowym i teraz mam dylemat czy malowac na inne kolorki czy może zostawic i dodac jakies naklejki albo malunki z szablonów, oczywiście mąż twierdzi że lepiej zostawic bo przeciez maluchowi obojętny jest kolor i lepiej pomalowac na inne kolorki jak dziecko urośnie ale chyba mnie jego podjeście nie satysfakcjonuje

  12. #3732

    Domyślnie

    aga-ada - dzięki za odpowiedź Oglądałam ten wózeczek, który polecasz i jest naprawdę fajny, ja jednak chciałam większą budkę.

    nastka79 - zdecydowałam się (w 99% ) na Peg Perego Pliko P3. Oglądałam go wczoraj na żywo w sklepie i naprawdę mi się podoba. Jest w miarę lekki - producent podaje bodajże 8,5kg, ma dużą budkę - rozkłada się prawie do samego pałąka, duży kosz. Prowadzi się lekko, ale wiadomo - w sklepie na gładkich płytkach wszystkie pewnie będą się lekko prowadzić. Jest głęboki, to znaczy dziecko siedzi w nim głęboko, co wg mnie ma ogromne znaczenie. I jeszcze jedna fajna rzecz o której nigdzie nikt nie pisał, a pokazał mi sprzedawca w sklepie: kiedy dziecko zaśnie w wózku i rozłożysz wózek do pozycji leżącej to można je (dziecko) przełożyć odwrotnie, tzn. główkę kładziesz jakby na siedzisko a nóżki na oparcie, wtedy masz dziecko przodem do siebie a tyłem do kierunku jazdy - ma to znaczenie jak jedziesz pod słońce i świeci dziecku w twarz. Mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam Podobno w innych się tak nie da. Oglądałam też maclareny ale jakoś ten PP bardziej mi się spodobał - przede wszystkim przez tę rozkładaną do pałąka budkę. No i mam wrażenie,że maclareny są płytsze - dziś pojadę jeszcze raz z miarką i wszystko sobie dokładnie wymierzę
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  13. #3733
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    my piszemy o spacerówkach typu parasolka z tym że większość z nich ma rozbudowane funkcje które nie są konieczne ale bardzo wygodne np. rozkładane oparcie - przydaje się gdy malec zaśnie na długim spacerze, budka - osłania nie tylko od deszczu ale i słońca czy wiatru, osłonka na nogi czy folia przeciw deszczowa też się przydają ja dokupiłam też moskitierę - przydaje się w lesie, o pojemnym koszu nie wspomnę - na krótki spacer nie trzeba brać wielkiej torby itp.
    Wszystkie te wózki składają się jak parasolki i są małe
    co do Cybexa Onyx - podobnie jak Mclaren Techno XT czy Quest są świetne, lekkie i wygodne oraz małe i sporo funkcji przy tym ale cena ??? cóż są też inne firmy z podobnymi wózkami może lekkością nie powalają, ja porównywałam w sklepie X-Landera, Mclaren i inne podobne wózki i wygrał x-lander chociaż pewnie gdyby nie kasa to wybrałbym Mclarena .... więc najlepiej wybrać się do sklepu i testować wózki

  14. #3734
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasius23 Zobacz post
    Co myślicie o żółtych ścianach w pokoju niemowlaka, na taki kolor pomalowaliśmy ściany w pokoju gościnnym ale okazało się że pokój zmieni przeznaczenie i będzie pokojem dzieciowym i teraz mam dylemat czy malowac na inne kolorki czy może zostawic i dodac jakies naklejki albo malunki z szablonów, oczywiście mąż twierdzi że lepiej zostawic bo przeciez maluchowi obojętny jest kolor i lepiej pomalowac na inne kolorki jak dziecko urośnie ale chyba mnie jego podjeście nie satysfakcjonuje
    O jej, nie dla mnie ale pokaż kolor może będzie ok.

  15. #3735
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fisii

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasius23 Zobacz post
    Co myślicie o żółtych ścianach w pokoju niemowlaka, na taki kolor pomalowaliśmy ściany w pokoju gościnnym ale okazało się że pokój zmieni przeznaczenie i będzie pokojem dzieciowym i teraz mam dylemat czy malowac na inne kolorki czy może zostawic i dodac jakies naklejki albo malunki z szablonów, oczywiście mąż twierdzi że lepiej zostawic bo przeciez maluchowi obojętny jest kolor i lepiej pomalowac na inne kolorki jak dziecko urośnie ale chyba mnie jego podjeście nie satysfakcjonuje
    moja córka ma żółty pokój, tylko na jednej ze ścian jest tapeta w kolorowe pasy
    moim zdaniem jak najbadziej ok dla takiego malucha.
    możesz pomyśleć nad jakimś dodatkiem który nada pokojowi dziecięcego charakteru

  16. #3736

    Domyślnie

    U mnie maluch ma ściany w pokoju żółte i zielone.
    Jak dla mnie żółty jest bardzo radosny i jak najbardziej nadaje się do pokoju dziecięcego.
    Nie wtłacza tez dziecka od razu w stereotypy - dla dziewczynek różowe, dla chłopców niebieskie

  17. #3737
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monikaszlek

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    małopolska
    Kod pocztowy
    32-095
    Posty
    22

    Domyślnie

    U nas nie ma jeszcze parapetów i drzwi,jeszcze się malują niestety.Pokój bardzo optymistyczny i kolorowy. Synek pasjonuje się dinozaurami,więc stworzyłam mu jednego na ścianie.Trochę straszny jest,ale na szczęście Michał się nie boi





  18. #3738

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79 Zobacz post
    Ja myślałam raczej o "parasolce" tylko na wakacyjne wyjazdy, żeby mało miejsca w bagażniku zajmowała, a z tego co widzę, to chyba opisujecie jakieś większe modele.
    ja mogę sie wypowiedziec na temat maclaren 4 seasons bo taki miałam- fajny wózek rozkłada sie na plasko do spania, bardzo dobrze wyposazony w rózne akcesoria (wkladki na kazda pore roku, spiwór na zime, torba do samolotu, koc, folia na deszcz, wkladka dla niemowlaka). Lekki, latwo sie sklada, ladny, mimo iz jest bezowy latwo utrzymac w czystosci wiec polecam
    na forach babyboom czy rodzice-info jest cala masa opini o wozkach

  19. #3739

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o lekkie parasolki, to polecam Maclarena Questa. "Przerobiłam" kilka wózków przy dwójce dzieci (np.Peg perego, chicco, deltim) i maclaren wygrywa bezapelacyjnie. Lekki , zwrotny, składa się do małych rozmiarów i super się prowadzi.

  20. #3740
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kajka.Z
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź/ okolice
    Posty
    413
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    to i ja się dopiszę do OT o wózkach
    na ostatnim wyjeździe z 3 małych dzieci, 1 dziecko miało maclarena używka z alledrogo. Fajny- daszek, koszyk pod wózkiem, rozkładany ale szału nie było, dziecko się trochę pociło chyba jakaś niefortunna tkanina, dodatkowo 3 koła więc jak szliśmy na plaże z jakimiś akcesoriami zawieszonymi na poręczy to był dość 'gibki' Druga mama woziła córcię w jakimś no-name z giełdy samochodwej SUPER daszek pomagał, można go było rozłożyć itp
    ale najlepszy wózek był 3 mamy, która swój własny zostawiła w domu i w drodze na lotniskko kupiła w tesco (czy realu) jakś podstawowy za 99 zł Naprawdę. Wózek do tej pory używany jest na sporadyczne zakupy itp (podkreślam- to nie jest wózek do jeżdżenia na co dzień) do tego 'fajny' dziewczynkowy kolor
    PS moje dziecko jezdzi w XLanderze ale ponieważ mam duży bagażnik- nie narzekam i wózek polecam. ale za parę miesięcy chyba sama, ze 100 w kieszeni wybiorę się do tesco


    PEPE- różowy pokoik super
    Kto wie gdzie kupię taką naklejkę- drzewko?
    Ostatnio edytowane przez Kajka.Z ; 17-02-2012 o 20:37

Strona 187 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony