dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 384
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 7669
  1. #361

    Domyślnie




    magazyn, jaka piekna tapeta. Gdzie to znalazłaś.

    Moje pytanie utknęło na samym dole poprzedniej strony - o pokój w konie właśnie - a tu taka piekna inspiracja
    Niedowiarkom ręczę,
    że można się oprzeć o tęczę.

    Od lutego 2009 na swoim

  2. #362

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_i_wojtek
    Mycha.witam w klubie miśiowych pokoików Świetnie sobie poradziłaś z odwzorowaniem misia na ścianie! Gratulacje!
    Dziękuję bardzo, ale zastanawiam się czy nie usunąć tego misia, bo coś przestał mi się on podobać
    Mojemu mężowi też, jak zobaczył na kompie oryginał tego misia


    Co do pokoiku to ja jeszcze nie mam dzieci, nawet w ciąży nie jestem(choć bym bardzo chciała) dlatego jedynie w pokoiku dla dzidziusia jest ten misiu i dziecięca lampa na suficie.

  3. #363

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    nawet w ciąży nie jestem(choć bym bardzo chciała)
    no to trzymamy kciuki, żeby mieszkaniec misiowego pokoiku szybko się pojawił...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #364

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    Cytat Napisał mycha.:)
    nawet w ciąży nie jestem(choć bym bardzo chciała)
    no to trzymamy kciuki, żeby mieszkaniec misiowego pokoiku szybko się pojawił...
    Monah dzięki


    W ogóle mnie zawsze marzył się pokoik w Kubusia Puchatka, ale za dużo tego wszędzie .
    Znam osoby co kochają tego pluszaka i biedne dzieci mają pokój wytapetowany w Kubusia, naczynia z puchatkiem, ubrania z puchatkiem, śliniaki z puchatkiem, a nawet pieluszki flanelowe z puchatkiem

  5. #365

  6. #366

    Domyślnie

    Wow Amazonka ślicznie inspiracje
    A jakie wielkie te pokoje

  7. #367
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar amazonka22
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    852
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Wow Amazonka ślicznie inspiracje
    A jakie wielkie te pokoje
    i powiem ze jest ich wiecej a cena ich nie powala przynajmniej nie tak bardzo ;0

  8. #368

    Domyślnie

    Tu sa bardzo ladne meble dla dzieci................ ceny moga odstraszyc ale moze wpadnie komus cos w oko

    http://www.kindermoebelparadies.de/K...etten:::9.html

  9. #369

    Domyślnie

    monah a brałaś może udział w świątecznej akcji TVN - "nie jesteś sam" "Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy"?
    Ja przez pierwsze dwa tygodnie grudnia, dzielnie sama polowałam ale zorientowałam się że chyba nie dam rady - włączyłam więc męża w akcję (trochę marudził - jak to facet) ale zgodził się... na zmianę biegaliśmy do kompa...normalnie jakieś wariactwo misiowe nas ogarnęło Przed samymi świętami udało się....POLA jest u nas w domu
    Dom APS 161

  10. #370

    Domyślnie

    Witajcie , piękne macie pokoje waszych pociech

    Niedawno przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania , i też postanowiłam trochę pofantazjować w dziecięcym pokoju

    I oto efekty moich kombinacji .








    Pozdrawiam Skorpionek1975

  11. #371

    Domyślnie

    Cytat Napisał mononika_pl
    monah a brałaś może udział w świątecznej akcji TVN - "nie jesteś sam" "Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy"?
    ano nie. w takiej misiowej akcji udziału nie brałam
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Skorpionek - jak dla mnie to trochę wszystkiego zbyt dużo, ale jak dzieciakom się podoba, to znaczy, że cel osiagnięty

  13. #373
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    skorpionek, w jakim wieku masz synka? Nie jest zbyt pobudzony ilością dekoracji w pokoju ? jestem teraz w trakcie urządzania pokoju dla dwulatka i zastanawiam się co zrobić żeby nie przeładować pokoju ozdobamii, bo chyba w takim wnętrzu nie zasypia się dobrze.

  14. #374

    Domyślnie

    Maluchy mają 4 i 2 lata ,
    Wcześniej mieszkaliśmy w jednopokojowym mieszkaniu , teraz też siłą przyzwyczajenia większość czasu spędzają tam gdzie my czyli w dużym pokoju
    Zobaczymy z czasem jak będzie ,
    zresztą to i tak jest
    na chwile bo za dwa lata znowu przeprowadzka.
    Pozdrawiam Skorpionek1975

  15. #375
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Dzieciaki same wybierały temat dekoracji? Mój synek fanatycznie wprost uwielbia Boba Budowniczego, koparki, konie i zwierzaki z zoo. Na dinozaury jest chyba jeszcze za mały , na ich widok robi groźną minę i mówi "aaam"

  16. #376

    Domyślnie

    Dinozaury to chyba w wieku trzech lat zaczęły interesować starszego , ale też lubi tylko zwierzątka , no i smoki .
    Natomiast młodszy woli autka dlatego trochę
    pomieszałam motywy , są i zwierzątka i autka , bo pokój mają wspólny .
    Pozdrawiam Skorpionek1975

  17. #377
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    nie moje, ale jako inspiracja



  18. #378
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Pokój mojego dziecka w trakcie urządzania.




  19. #379

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolcia14m
    Pokój mojego dziecka w trakcie urządzania.



    można wiedzieć, co to za zielony regalik? Bardzo mi się podoba

  20. #380

    Domyślnie



    Potrzebuję rady (mam nadzieję, że w tym wątku mogę). To będzie pokój moich synków (2 i 4 latka), ma niecałe 17 m.kw. Mam zagwostkę z kolorem czerwonym. Czy on będzie pasował do tych kolorów ścian i podłogi? Chłopaki maja już zamówione meble w kolorze gruszy (to raczej jasny kolor) i uchwyty do tych mebli są w kształcie autek (bo obaj są fanami motoryzacji). Niestety nie można wybrać koloru autek bo są tylko czerwone. Żeby te czerwone uchwyty nie były jednym czerwonym kolorem to pomyślałam, że zamówię im parę czerwonych drobiazgów (co nie jest trudne to obaj uwielbiają Zygzaka ) np. tego typu lampki nocne http://www.allegro.pl/item630238016_...wietlowka.html
    tego typu dywan http://www.allegro.pl/item639525635_...gzak_cars.html
    A, jeszcze mieliby czerwone kosze (takie z Ikei) na zabawki.
    Ale cały czas nie gra mi tu ten czerwony kolor . Zaczynam już myśleć, że przemaluję im te uchwyty np. na grantowy kolor i to mi rozwiąże problemy z doborem dodatków. Ale może mógłby być ten czerwony kolor, jak myślicie? A może inne pomysły/rady?

Strona 19 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony