dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 384
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 7669
  1. #1021

    Domyślnie

    GKacha ślicznie , ślicznie , ślicznie!

    powiedz skąd lampa w pokoju młodszej córci ?
    ta szafa 3-drzwiowa to Ikea - prawda ? też chcę kupić tą serie do różowo - fioletowego pokoju córci .


    A teraz prośba - spójrzcie na to zdięcie i doradźcie proszę co zrobić z tym skosem - pokój cały wymalowany a to zostało - nie chcę na zielono całości bo mi "zamknie " przestrzeń



    wymyśliłam narazie pasy biało zielone albo jakieś kółka wymalować a może białe zostawić i tylko literki z imieniem zamieścić .
    POkój synka - 3 latka - dodatki mają być czerwone ....

  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu
    Cytat Napisał efilo
    Lidzia wczoraj go widziałam nawet sie zastanwiałam nad nim do Kruszki ale ona jest za mała mimo że baletnica. jak będzie nadal tańczyć to jej zawieszę pointy jako ozdobę

    tu masz np

    http://www.szabloneria.pl/p656,balerina.html
    Ja I. też chcę puenty kupić do powiedzenia i właśnie myślałam nad takim szablonem, dzięki za namiary. I. ma zajęcia baletowe w przedszkolu i jest nimi zachwycona.
    Lidziu
    znalazłam większy wybór pozycji baletowych

    http://www.naklejkolandia.pl/k6,nakl...-sylwetki.html

    Kruszka ma na razie zwykłe baletki a jej balet z racji wieku wygląda raczej jak zabawa w berka Mi chodziło o dwie rzeczy - zajęcia ruchowe bo ona bez przerwy w domu biega i tańczy i możliwość spotkania z rówieśnikami. złudzeń co do tych zajęć nie mam ważne żeby Kruszka była szczęśliwa. jak jej sie naprawde bedzie podobało to pójdziemy w tym kierunku

  3. #1023

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa
    Rzeczywiście dużo rzeczy jest w nich z Ikei. Powód oczywisty: mały budżet U starszej córki białe mebelki z różnych serii: łóżko i komoda Hemnes, szafa trzydrzwiowa Aspelund tylko biurko jest kupione na Allegro i pomalowane na biało (żadne z Ikei nie spełniało moich oczekiwań )
    Półki też wszędzie są sosnowe (przywiezione z poprzedniego mieszkania) i pomalowane na biało.
    Kukluxik Lampa u młodszej córci też z Ikei (poszukaj w abażurach)
    lidszu Szablon kupiłam w Szablonerii (szarpnęłam się trochę na niego, ale czego się nie robi dla dzieci... ). Córka już siódmy rok chodzi na zajęcia baletowe i uwielbia to. Puenty oczywiście też zawisną na honorowym miejscu. A zależało mi na szablonie bo rzeczywiście łatwiej z doborem kolorów (wykorzystałam te kolory co na ścianach)
    http://www.szabloneria.pl/p656,balerina.html
    alfa36
    Łóżko w pokoju syna kupiłam na Allegro. Namiary na sprzedawę:
    http://aukcja.onet.pl/show_user_auct...hp?uid=3285088

  4. #1024

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kukluxik
    A teraz prośba - spójrzcie na to zdięcie i doradźcie proszę co zrobić z tym skosem - pokój cały wymalowany a to zostało - nie chcę na zielono całości bo mi "zamknie " przestrzeń



    wymyśliłam narazie pasy biało zielone albo jakieś kółka wymalować a może białe zostawić i tylko literki z imieniem zamieścić .
    POkój synka - 3 latka - dodatki mają być czerwone ....
    Ja bym chyba zostawiła biały ten skos bo pomalowany nie będzie dobrze wyglądał. Ewentualnie te literki z imieniem chyba będą najlepszym rozwiązaniem. Ale to tylko moje skromne zdanie...

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Efi, GKacha, dziękuję.

    Moja córcia ma zajęcia baletowe w przedszkolu. Na początku traktowałam to jako zabwaę, ale ona jest tym zachwycona, co chwila pokazuje jakieś nowe pozycje, a ostatnio zaczęła coś przebąkiwać o szkole baletowej Do niedawna molestowała mnie o to, abym kupiła jej "błędy", takie jak mają prawdziwe baletnice

  6. #1026
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    To pokoje moich dzieciaczków

    bliźniaczek sypialnia





    pokój synusia



  7. #1027
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    pokój bliźniaczek przepiękny..............................ale przeraził mnie telewizor w pokoju tak malutkich dzieci............

  8. #1028
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    no wiem, że telewizor nie jest fajny Jednak jak ma się bliźniaczki to zrobi się wszystko, aby przez chwilkę mieć czas tylko dla siebie
    Nauczyłam je zasypiać przy bajkach, a teraz z tym walczę....zabiorę go i tak do ich pokoju zabaw

  9. #1029

    Domyślnie

    Osobiście nie widzę nic złego w tym , żeby dzieci miały w swoich pokojach tv.Moje mają, ale nie ma problemu z ciągłym gapieniem się w bajki
    Kwestia ustalenia pewnych reguł:jest czas na naukę, zabawę i bajki w tv..
    Przynajmniej nie ma wojny o pilota Każdy ogląda to co chce...a gusta mamy bardzo różne

  10. #1030

    Domyślnie

    Ohm jakie piekne meble w pokoju Olka? tak, nie myle sie?

    i te korony w pokoju blizniaczek to naklejki,czy szablony - sliczne pokoje - przesliczne

  11. #1031
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Dziękuję, tak to pokój Olka Ma meble jeszcze ze starego mieszkanie, dębowe łóżko, komodę i szafę, a reszta to Ikea....taki trochę kogel mogel, ale przytulny
    U dziewczynek korony i różdżki to szablony.Pozdrawiam.

  12. #1032

    Domyślnie

    dziekuje

    szukam wobec tego szablonow

  13. #1033
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    to były takie.... kupiłam do tego farbę z brokatem i się wykazałam
    http://www.allegro.pl/item965090742_..._princess.html

  14. #1034

    Domyślnie

    o! dziekuje bardzo!!!!

    kupuje!

    ja musze pokoj jeden podzielic pomiedzy chlopca 5 letniego i 2,5 letnia dziewczynke. Ciezko mi idzie,mialam tysiace pomyslow,ale nie za bardzo mi idzie..

    pomyslalam "przedzieli" takim pasem jak u Ciebie czesc malej a od drugiej strony zrobic taki sam pas niebieskich samolotow,albo samochodow...

    jeden szablon mam dzieki Towjej pomocy teraz jeszcze malego znajde i juz

  15. #1035
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    dla chłopca można kupić np. ładne obrazki z autami, czy motorami i oprawić w kolorowe ramki....tanim kosztem można własnie tak rozdzielić maluchy

  16. #1036

    Domyślnie

    i tak wlasnie kombinuje

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ohm
    a one ci sie mieszcza w tych lozeczkach? pytam bo moje dziecie już niemal wystaje przez szczebelki w oczekiwaniu na przeprowadzkę

  18. #1038
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    jeszcze mieszczą się miałam od razu kupić nowe, ale jakoś się zawsze martwię, że wszystko nowe...a one w nowych nie będą chciały spać.... Poczekam jeszcze trochę, aby się lepiej w nowym domku zaaklimatyzowały i wówczas kupię inne
    Mam już nawet upatrzone, wystarczy pojechać

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    moze i racja... moja juz chce spac w nowym wiec mysle że jak weźmie swój ukochany kocyk i misia to nie bedzie źle

    a zmieści się to łóżko pod skosem, bo to pewnie jest wina perspektywy ale wygląda że tam jest niewiele więcej miejsca do tej ściany kolankowej

  20. #1040
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    moje to jak idą spać to mają pieluszę, kocyk, poduszeczkę - sztuk 2 i lalka no i teletubiś do zestawu Ciasne, ale własne

    Łóżeczko będzie stało w poprzek, gdzie ścinka kolankowa...tzn.główka tam gdzie imię na ścianie , a nóżki w stronę grzejniczka

Strona 52 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony