dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 19
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 362
  1. #1

    Domyślnie Kup pan cegłę -komentarze do dziennika

    Witam,
    tutaj proszę o wpisywanie komentarzy do dziennika "Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata".
    Śmig- Śmigalska

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dziś odkryłam nowy dziennik i aż gęba mi się sama raduje, gdy czytam zgrabny tekst, z poczuciem humoru, bez którego budować się nie da

    Trzymam kciuki za jak najszybsze rozpoczęcie budowy i powodzenia. Zapisuję sobie Kup pan cegłę do ulubionych

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kalumet
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    jeszcze Bieruń
    Posty
    369

    Domyślnie

    Witam
    niezły styl pisania
    co do przeniesienia WZ to obowiązuje okres 30 dni
    określa to KPA
    przechodziliśmy przez to samo i to było nic w porównaniu
    z oczekiwaniem na PnB
    powodzenia w szybkim rozpoczęciu budowy

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witaj! Tez się tu przeniosłaś. I tez parterowy i podobny stopień zaawansowania Będę zaglądała.

  5. #5

    Domyślnie

    O dzięki za dobre słowo. Śmigalska rozczuliła się do łez, co uniemożliwiło jej kontynuowanie wpisu trzymajcie za nas kciuki (Śmigalscy są w grupie wiekowej, w której wzrasta w tempie geometrycznym ryzyko choroby wieńcowej). Oby tylko im żyłka nie strzeliła w czasie kolejnej wizyty w urzędach
    pozdrawiam

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie gadaj tyle, sama jestem sporo dalej za Twoją grupą wiekową .... i cholesterol ostatnio bardzo się mi rozbuchał A jak dużo ganiasz to tylko dla zdrowia lepiej

  7. #7

    Domyślnie

    cholesterol???/ czy to coś pochodnego od jasnej cholery? jeśli tak, to mamy rozbuchany nad wyraz
    A teraz serio: Śmigalska ma zboczenia jadlospisowe; jajec unika, wypieka sama chleby i żre otręby z wkładką nasionkową. Na czerwone mięso Śmig musi robić zapisy
    A ganiać to i owszem. Na drugie Śmigalska ma Pędziwiatr ( bohater kreskówki- niejaki struś)- nie mylić ze środkiem leczniczym na wzdęcia

  8. #8

    Domyślnie

    Aha, zapomniałam napisać: wczoraj mieliśmy romantyczny wieczór we dwoje przy.......dziennku budowy Gosiek 33 ))))))))))))))))))))
    A w nocy śniły się piekne drzewa. Wielce relaksujące to było . Rozczuliły nas pierwsze święta )))))))))))i bujany fotel.
    Śmigalska też o takim marzy

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał śmig_śmigalska Zobacz post
    Aha, zapomniałam napisać: wczoraj mieliśmy romantyczny wieczór we dwoje przy.......dziennku budowy Gosiek 33 ))))))))))))))))))))
    A w nocy śniły się piekne drzewa. Wielce relaksujące to było . Rozczuliły nas pierwsze święta )))))))))))i bujany fotel.
    Śmigalska też o takim marzy
    Oj żeby aż takie wrażenie na kimś zrobić, to ho, ho

    Aż mi siem oczy spociły ze wzruszenia, takiego komlimenta jeszczem nie słyszała
    a marzyć trzeba, tylko dokładnie czego się chce wiedzieć należy




    struś pędziwiatr, znam takiego, mnie już praca przed kompem usadziła, co na dobre mi nie wychodzi. Jajek jem mało, za to słodyczy duuuużo

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Doczytałam... i przepis na mufinki cynamonowo- jabłkowo- migdałowe poproszę. Ja robię głównie żurawinowe+ przemycam skórkę pomarańczową

  11. #11

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    pędzę

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Czy dobrze zrozumiałam, że czekacie już na Pnb?

  14. #14

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    To kciuki zaciskam

  16. #16

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Architekt prawdę rzecze, nie ma chyba takich na tip top, jak masz tylko 5 to wcale nie jest dużo Panie w urzędzie są od tego by błędy wychwytywać, aby głupoty potem nie podpisać wyrażając zgodę na budowę

  18. #18

    Domyślnie

    Jasne- każdy inwestor wręcz marzy, żeby do projektu budowlanego wstawiać dzieła kioskarza, pana ze stacji benzynowej lub pasterza z hal. Dziś się dowiedziałam, że uprawnienia związane z budownictwem i projektowaniem instalacji trzeba odnawiać co roku- koszt kole 600 zeta. Coś słabo to państwo ufa naszym umiejętnościom- skoro uważa, że po roku wiedza i umiejętności związane z projektowaniem domu o małym gabarycie -odfruwają w kosmos. Ale coś trzeba robić, żeby zająć miejsce w szarym ogonie państw przyjaznych swoim obywatelom. Przecież ona z mapki powinna odczytać, że nie ma kolizji z linią energetyczną. Miejscowość jest mała- projekty robi ściśle określona grupa klikorga osób- rzeczywiście tak trudno stwierdzić, czy mają one uprawnienia? Czepiam się- wiem- ale to cholernie wkurzające chcieć coś zrobić, a napotykać na swojej drodze albo kolekcjonerów pieczątek, albo mapek (wciąż tych samych, ale w różnej cenie), albo oświadczeń, zaświadczeń lub podpisów.
    Pozdr. Ś-ś ))))))))))

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ktoś musi bulić, by ktoś inny mógł zarobić

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam powrót po tylu miesiącach milczenia
    Słabe to pocieszenie ale ja zaczynałam z papierami w styczniu i ciągle jeszcze nie mam pnb - bynajmniej nie przez mój brak zaangażowania
    Będę odwiedzać.

Strona 1 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony