dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4514

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie Vesila - trochę klasyki na przedmieściu

    Welcome in my Home

    na dzień dzisiejszy pomieszkuje z moja familią w mieszkanku na poddaszu,
    domowników czterech: mąż+żona+córka+syn + chomikMysiek (a miała być chomiczka :| )
    fajnie w tym mieszkanku jest czasami (zależy od pory roku, dnia i nastroju), jak chyba każde ze skosami i oknami dachowymi jest przytulne, ale piętro czwarte...widoki tylko na niebo...brak balkonu odczuwamy dotkliwie i ogólnie jest nam trochę ciasno... i wiele jeszcze wad jest mieszkania w bloku na osiedlu, zwłaszcza tym gdzie my mieszkamy... więc kupiliśmy DOM

    ale DOM w stanie surowym-zamkniętym wymaga wykończenia i dostosowania (czyt. przeróbek wielu) do nas, głównie do mnie

    poszukując wszelkich informacji budowlanych trafiłam na to OOOGROOOMNE forum, bo miesięcznik "murator" choć niezwykle przydatny to jednak nie wystarczał
    założyłam własny dziennik coby miło potem wspominać postępy budowlane i zmiany wszelkie

    Wszystkich tu serdecznie witam
    łasa jestem na wszelkie rady-porady-zalecenia budowlano-wykończeniowo-wnętrzarskie... tak więc zapraszam do pisania i komentowania.... słuszną krytykę przyjmę bez bicia


    EDIT:
    mieszkamy w domu od 14 lipca 2012...
    zdjęciowa zbieranina mojego domu TUTAJ i TUTAJ oraz wszelkich inspiracji/dekoracji TU
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 07-03-2013 o 09:36
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony