Ja planuję swoją sypialnię na dole dlatego interesuje mnie w miarę wygodna łazienka, gdzie zmieszczę i wannę i prysznic dlatego powiększę ją o toaletę, którą przesunę w miejsce wnęki z szafą. Żałuję tylko, że nie będę miała tam okna. Może uda się umieścić tam chociaż jakiś świetlik tunelowy, choć nie wiem czy technicznie będzie to możliwe. Może zabiorę trochę kotłowni, w której będzie piec gazowy ( w zeszłym roku doprowadzili mi gaz) i planuję tam też pralnię.
Na górze będzie królestwo mojego 21-letniego syna. Nad garażem dwustanowiskowym będzie miał salon z małym aneksem kuchennym, żeby mógł przyjmować swoich gości i zajmie jedną z sypialni ( jeszcze nie wiadomo, którą sobie wybierze) dwie pozostałe sypialnie będą dla gości.
Podoba mi się Twój daszek nad wejściem, też planowałam jego powiększenie bo ten w projekcie nie prezentuje się zbyt dobrze.
W wykuszu w salonie muszę zrobić drzwi bo tam będzie taras od strony południowej. Wejście do domu mam od zachodu.
Planuję też wyrównać ścianę salonu ze ścianą schodów, zawsze trochę więcej miejsca


W-49.12 z wykuszem i garażem dwustanowiskowym