Cytat Napisał Kubaman Zobacz post
Witam

kontynuuję moje poszukiwania drzwi do budowanego domu. Pomimo częściowo niepochlebnych opinii skłaniam się do Interdoor, pełne NCS w okleinie glossa oraz Allande lakierowane na półmat. Wydaje się, że to najrozsądniejsze połączenie ceny do jakości/designu. Teraz mają tam wydłużoną gwarancję na niektóre modele.

Ale myślę też o drzwiach podkrakowskiej firmy Parmax. Mam ich drzwi zewnętrzne top glass (w dzienniku są fotki) i są rewelacyjne, całkowicie genialne. Widziałem też przy kupnie zewnętrznych ich wystawkę drzwi wewnętrznych. Teraz widzę że się rozwijają. Niestety na razie nie znam cen. Czy oprócz mnie ktokolwiek ma doświadczenia z tą firmą? Jakieś opinie o drzwiach wewnętrznych?

Ostatnie co znalazłem interesującego to firma BSSystem. Ładne proste i nowoczesne drzwi lakierowane w RAL, ale mają modele cenowo różniące się o 1000 pln, a różnica polega jedynie na połysku lakieru. Nie kumam. Ktoś zna?
Wszystkie opinie jakie znalazłam na temat drzwi Interdoor są sprzed 3-4 lat.Moze od tego czasu poprawiła sie jakość? Tez skłaniam sie ku tym drzwiami najbardziej.