Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
Pozostaje nas tylko dwóch pamiętający ten niechlubny dla Jar-eko 2013 rok.
No więc nie do końca. Ja też należę do tych osób. I czułem się poszkodowany przez pana Jarka, ale jednak udało mi się wyjść z tej sytuacji bez strat finansowych (dzięki pomocy fabryki okien). Pan Jarek zamontował mi okna długo po terminie, ale za to bardzo fachowo a nawet przyjechał po 2 latach na drobne bezpłatne regulacje (choć na to już za bardzo nie liczyłem, znając Jego sytuację zdrowotną i ekonomiczną).

Więc jestem bardzo rozdarty w sprawie Jareko, bo przeszedłem (jak wiele innych osób) prawdziwe piekło z opóźnieniami, wpłaconymi zaliczkami, nie spełnionymi obietnicami. Udzielałem się trochę w usuniętym wątku. Ale pamiętam, że w moim dzienniku budowy (link w sygnaturce) kwestia okien była w pewnym momencie bardzo ważna, więc tam można ewentualnie poszukać jak to u mnie wyglądało (musiała to być wiosna 2013 roku).

Mam szczerą nadzieję, żę pan Jarek w końcu wyjdzie z wszystkich kłopotów, życzę mu po ludzku wszystkiego co najlepsze. Jednak uważam, że jego klienci muszą zdawać sobie sprawę z potencjalnych problemów. Nie potrafię uczciwiej postawić sprawy...