Cytat Napisał piotrmak Zobacz post
Trzeba jeszcze dodać, że u Greengaz-a cena jest raczej stała a w każdym szanującym się koncernie na dzień dobry dostaniecie duży rabat. Greengaz rabat na domki może da 2-3 grosze, a koncern bez targowania się sam od siebie daje nawet złotówkę na litrze. Warto to przemyśleć.
Kolejna sprawa to termin dostawy jak ktoś przegapi poziomowskaz. Grengaz dojedzie pewnie w 2-3 dni lub podeśle inną firmę. W koncernie zawsze mamy gwarantowany maksymalny termin zawarty w umowie. To też jest bardzo ważne szczególnie jak mamy małe dziecko w domu .Koncern operuje na terenie całego kraju, ma zbudowaną sieć i zapis w umowach o "czerwonym polu" i 14 dniach na dostawę od złożenia zamówienia. Warto przemyśleć czy być zdanym na łaskę Greengaz-a z dostawą 1-3 dni czy mieć gwarantowane 14 i spać spokojnie
Możesz wymienić te szanujące się koncerny? Jak dotąd kupowałem gaz od Greengaza już kilka razy bo nie znalazłem tańszego.
Chętnie poznam te koncerny żeby do nich zadzwonić przed następną dostawą gazu...
P.S.
Te brednie o gwarantowanej dostawie to chyba dla idiotów. Gaz nie schodzi ze zbiornika przez noc. Minimalne wypełnienie zbiornika to np. 25% zalecane przez producenta. Ja już miałem sytuację gdy zeszło mi do 5% zanim się zainteresowałem zbiornikiem. Czyli mamy 20% bufora, co spokojnie starczy na 1-2 miesiące grzania, w sytuacji gdyby greengaz nam się spóźniał z dostawą.