dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 99 z 99
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir
    Zastanawiam się czy ta powszechność listw wykończeniowych nie wiąże się z faktem, ze wszystkie instalacje ida na ścianach?

    Tutaj amerykańskie wzornictwo:
    http://www.americandesign.pl/index.php

    Na tegorocznej Budmie kilka firm miało cały kompletny system listew i paneli do wykańczania ścian - z lekkiej pianki, z gipsu (sztukaterie) i sztucznego kamienia (na zwenątrz).

    Listwy sa fantastycznym rozwiązaniem dla mieszkań z nierównymi ścianami - można zamaskować krzywe łączenia sufitu ze ścianą. Można prowadzić pod nimi kable.
    Kiedyś kojarzyły mi się z pseudobarokowymi lub klasycystycznymi wzorami i styropianem. Ale w ofercie są również listwy zupełnie proste, bez ozdób.

    http://www.zwiadowca.pl/produkt/EzLB...wskiego_4.html





    , ciekawy tok myslenia . .

    Napisze tak. Najgorzej jest, jak ma sie nierowno pod sufitem. "Gietkie listwy" nawet nie pomoga.

  2. #82

    Domyślnie

    Najgorzej jest, jak ma sie nierowno pod sufitem. "Gietkie listwy" nawet nie pomoga.
    Tele-echo, co za samokrytycyzm... podziwiam...

  3. #83

    Domyślnie

    Witaj

    Co Cie konkretnie interesuje?

  4. #84

    Domyślnie

    cześć dziobak

    mam nadzieję, że można z Tobą "pogadać" bez obaw...
    Tak jak pisałam wcześniej konkretnie interesują mnie nie meble w Stanach, ale takie fajne białe listwy, które puszczają przy ścianach i podłodze, często też jak na zdjęciu pokaznym przez Elfira na tej stronce zdjęcie 4, to gdzie jest dużo białego.
    http://www.zwiadowca.pl/produkt/EzLB...skiego_4.html#

    coś takiego nie jest u nas popularne i oprócz listw styropianowych (coraz popularniejszych) nie spotykam elementów do zrobienia czegoś takiego co jest na tym zdjęciu. Aleta stronka jest bardzo pomocna Właściwie to jest strzał w dziesiątkę i jak będę zmieniać wystrój sypialni to na pewno wybiorę się do Łodzi.

  5. #85
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie


  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Rrmi to wyjątkowy osobnik, który na forum ma niezroumiały tupet radzenia innym co jak powinni zrobić... czyżby rozsadzał go nieuzasadniony nadmiar anty-inteligencji Jeśli ktoś o coś konkretnego prosi to przestać zgrywać milusińskiego i daj pole do popisu tym co to naprawde potrafią pomóc w konkretnej sprawie i prośbie BEZPOŚREDNIO (NA TACY). Bo chyba każdy głupi wie że google to podstawa szukania...ale niektórzy nie mają czasu siedzieć i nawet przez goole szukać gdzie wszystkiego jest pełno (owszem) a najwięcej śmieci (takich jak Twoja stronka między innymi) bezustanny bełkot o piesku, który bla bla bla bla...-
    urocza jesteś, wiesz

    btw, rrmi to kobieta
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  7. #87
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    to nie warzne BABA CZY CHŁOP...pewne myslenia każdy ma

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    to nie warzne BAB CZY CHŁOP...pewne myslenia każdy ma
    czepiam się tylko
    i zgadzam się, każdy może mieć swoje przemyślenia
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    najbardziej zadziwia mnie i niepokoi FAKT iż na PEWNE PROŚBY osób nowych, nie mających czasu na szaleństwa internetowego szukania, oglądania itd. odpowiadają ludzie bezdorzecznymi komentzarzami, uwagami, wywodami, które np. na tej stronie nie mają wiele do rzeczy do prośby tej dziewczyny (KONKRETNEJ PROŚBY)

    andromedea 15 wyrażnie prosi o (no właśnie niektórzy nie umieją czytać lub nie rozumieją poniższego tekstu):
    "Strasznie podoba mi się styl amerykańskich wnętrz, bajkowa sztukateria i w ogóle niesamowity klimat, po którym od razu można poznać że to nie europejskie mieszkanie.
    Bardzo proszę, jeśli ktoś ma u siebie albo w internecie znalazł jakieś przykłady wnętrz w stylu amerykańskim, niech je tu wrzuci"

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    najbardziej zadziwia mnie i niepokoi FAKT iż na PEWNE PROŚBY osób nowych, nie mających czasu na szaleństwa internetowego szukania, oglądania itd. odpowiadają ludzie bezdorzecznymi komentzarzami, uwagami, wywodami, które np. na tej stronie nie mają wiele do rzeczy do prośby tej dziewczyny (KONKRETNEJ PROŚBY)
    nie rozumiem
    ale zrzucam to na karb:
    -późnej godziny,
    -wiatru szalejącego za oknem,
    oraz na to, że jestem po paru kieliszkach wiśniówki
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  11. #91
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    najbardziej zadziwia mnie i niepokoi FAKT iż na PEWNE PROŚBY osób nowych, nie mających czasu na szaleństwa internetowego szukania, oglądania itd. odpowiadają ludzie bezdorzecznymi komentzarzami, uwagami, wywodami, które np. na tej stronie nie mają wiele do rzeczy do prośby tej dziewczyny (KONKRETNEJ PROŚBY)
    Cytat Napisał kaśka maciej
    nie rozumiem
    ale zrzucam to na karb:
    -późnej godziny,
    -wiatru szalejącego za oknem,
    oraz na to, że jestem po paru kieliszkach wiśniówki
    Połowa postów dotycząca prośby, pomocy dla andromedea 15 nie jest na temat (krótko)...są to raczej bezczelne ukąśliwe komentarze na temat jej gustu (tego co jej się podoba) NO SORY ALE KAŻDY MA SWÓJ GUST, O KTÓRYM NIE DYSKUTUJMY BO TO MOGŁOBY IŚĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Połowa postów dotycząca prośby, pomocy dla andromedea 15 nie jest na temat (krótko)
    Polecę cytatem z "Seksmisji"
    "No jak Ty nic nie rozumiesz"
    Kobieto, czepiam się Twojego specyficznego sposobu wyrażania się
    bezdorzeczne??
    warzne??
    nie mają wiele do rzeczy do prośby??
    I jeszcze jedno, raz zacytowane posty nie znikają
    Jednym słowem, albo lepiej nie powiem już nic
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  13. #93
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    dlaczego jeżdzi się bezkarnie "po kimś walcem" ...szkoda mi Dziewczyny, która prosi o pomoc a ta jej prośba jest potraktowana nie tak

  14. #94
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    pisze w obronie Tej Dziewczyny...bo szkoda mi Jej a nie osób, które są uszczypliwe na tym forum i nie potrafią miło pomóc

  15. #95

    Domyślnie

    Dla mnie styl amerykański to taki jak budują domy i urządzają wnętrza w programie "dom nie do poznania".
    Piękne tam robią wnętrza

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    nie rozumiem
    ale zrzucam to na karb:
    -późnej godziny,
    -wiatru szalejącego za oknem,
    oraz na to, że jestem po paru kieliszkach wiśniówki
    Kasiu. Nic z tych rzeczy. Jedni nie potrafią czytać ze zrozumieniem inni pisac po polsku. Ot cała filozofia.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  17. #97
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    dlaczego jeżdzi się bezkarnie "po kimś walcem" ...szkoda mi Dziewczyny, która prosi o pomoc a ta jej prośba jest potraktowana nie tak
    Naprawdę? A żaden z Twoich postów nie jest na temat
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #98
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Dla mnie styl amerykański to taki jak budują domy i urządzają wnętrza w programie "dom nie do poznania".
    Piękne tam robią wnętrza
    O tak "mycha" zgadzam sie ...oglądam nieraz z wielkim zaciekawieniem i podziwiam (szczególnie kuchnie i pokoje dla dzieci)

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Dla mnie styl amerykański to taki jak budują domy i urządzają wnętrza w programie "dom nie do poznania".
    Piękne tam robią wnętrza
    O tak "mycha" zgadzam sie ...oglądam nieraz z wielkim zaciekawieniem i podziwiam (szczególnie kuchnie i pokoje dla dzieci)
    teraz to już na temat

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony