dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 69 z 85
Pokaż wyniki od 1.361 do 1.380 z 1686
  1. #1361
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kerosene

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    U nas ta kolekcja prezentuje się następująco:

  2. #1362

    Domyślnie Tubądzin Natura Di Tierra

    Zakochałam się.. w płytkach Tubadzina Natura di Tierra.Oszalałam na punkcie kolekcji Lido i Monte. Te podłogowe Bosco tez są fajne. ale mam pytanie czy ktos widział te płytki na żywo? a może ktos się na nie zdecydował?

  3. #1363
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    capriola

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    AD NATURA

    ja się zakochałam są cudne, boskie!! na żywo 100 razy piękniejsze niż na zdjęciach. wszystkie mi się podobają, ale do łazienki zdecyduję się chyba na Farm- te najjaśniejsze z tej serii- piękne.

  4. #1364
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joopa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    NAsza już powoli na wykończeniu






    myślimy jeszcze jaki kolor ścian pasuje, bo raczej nie chcemy białych ścian i sufitu

  5. #1365
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    a macie pomysł z czym połączyć podstawową płytkę z alabastrino ale z innym dekorem. No nie pasi mi ani ten dekor ani ta mozaika- wolałabym coś co się bardziej odcina niż ten kremowy dekor ale nie aż tak bardzo jak ten zielony. Musiałby to być z jakiejś zupełnie innej serii zapewne- tylko z jakiej?
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  6. #1366

    Domyślnie Sublime-Tubądzin- pytanie o kolor

    Witam,
    mam wielką prośbę do właścicieli Sublime - jaki jest naprawdę kolor ciemnej

    glazury i mozaiki z tej kolekcji zgniło-zielony czy brązowy ?

    W sklepie widziałam te płytki w bardziej brązowym kolorze ( z odrobiną

    zieleni), na aranżacjach także wpadają w brąz. W slepie internetowym

    osobne płytki wyglądają wrednie zielono, ale myślałam,że to przekłamanie

    kolorów na komputerze. A teraz przysłano mi je do domu

    i są okropnie zielone Przecież Tubądzin nie prowadzi tej kolekcji w

    dwóch odcieniach - a może się mylę? Może sama sobie namieszałam?

  7. #1367
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    aż poszłam na budowę sprawdzić - bo te w necie rzeczywiście zielone okropnie
    moje jak najbardziej w brązie , z delikatnymi smugami, jedynie dekor wyraźnie zielonkawy

  8. #1368

    Domyślnie

    A ja myśle, że te płytki są i brązowe i zgniło-zielone. Intensywność danego koloru zależy pod jakim kątem się patrzy. Jeśli płytka będzie podświetlona, rozjaśniona lampą (np w aparacie) będzie się wydawała bardziej zielona. Jeśli nie będzie niczym podświelona to raczej jest koloru brązowego.
    Przynajmniej u mnie tak jest a raczej ja tak to widzę
    PS. Bardzo ładne płytki wybrałaś

  9. #1369
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar e-go
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    podkrakowska wieś :)
    Posty
    52

    Domyślnie

    ja mam sublime - w łazience z oknem dodam
    wydaje mi się, że są bardziej brązowe niż zgniłozielone, ale ten kolor też się trochę przebija
    myślę że to kwestia oświetlenia
    dodam, że jak mi położyli glazurnicy podłogę (tę ciemną) to byłam załamana
    jednak z jasnymi ścianami i fugami wyglada bardzo ładnie
    ____________
    pozdr

  10. #1370

    Domyślnie

    Dziewczyny!

    Dzięki za odzew i,że pobiegłyście nawet na swoje budowy żeby sprawdzić kolor

    Przepraszam,ale zrobiłam niepotrzebne zamieszanie, mój mąż odebrał płytki od kuriera i na moje telefoniczne ( z pracy) pytanie o kolor odpowiedział,że są zgniło-zielone,a mnie od razu zrobiły się "gule" i stąd ten szybki temat na forum.
    Przyjechałam do domu, poleciałam na budowę i faktycznie kolor zależy od światła- ale jest bardziej brązowy niż zielony jakiego się obawiałam.
    Mężowi się dostało,że daltonista a ja przez niego sieję zamęt.

    I są cudne! Myślę kobiety,że to nasz dobry wybór.
    I humor mi się od razu polepszył

    Napiszcie proszę, jakiej grubości dawałyście fugi, myślę o 1 mm, bo płytki są pięknie równe, ale jeszcze nie wiem...

  11. #1371

    Domyślnie

    Witam!

    odkąd 1 raz zobaczyłam ciemne dekory alabastrino zakochałam się w nich
    planuje kłasc je w łazience w swoim domu. jednak cała kolekcja (poza ciemnymi dekorami z kwiatkiem) nie pasują zupełnie do mnie. wymysliłam juz ze dekory beda w układzie pionowym (2 paski po bokach lustra i 2 paski na scianach prysznica [prysznic we wnęce]), podłoga marzy mi sie ciemniejsza i przypadkiem bedac w markecie budowlanym natknełam sie na płytki podłogowe (duze kwadraty) kolekcja brillante nero (albo brilliant) dokładnie nie pamietam, szukałam w internecie tych płytek ale zdjecia sa okropne, jakies takie zwykło czarno-szare. w realu płytki wyglądały jak metaliczno szare z błyszczacymi drobinkami (w kazdym razie kolor zupełnie jak tło ciemnych dekorów+błyszczace drobinki). na sciany chciałabym połozyc zwykłe białe duze płytki (a nie tak jak w przypadku kolekcji alabartwino - budyniowo smietankowe).

    co myslicie o takim połączeniu? widziałam tez nablatową umywalke ze szkła w odcieniach zieleni (jak kwiatki z dekora).

    ogólnie stawian na "zimniejsza wersje". jak widzi Wam się takie zestawienie?

  12. #1372

    Domyślnie

    manhatan17 ja CI tylko dobrze poradzę.. nie dawaj dekorów ciemnych pod prysznicem. W ogóle nigdzie gdzie je łatwo zachlapać wodą, będziesz do końca życia to przeklinać Po każdej kropli wody zostaje ślad, który nie daje się łatwo zetrzeć, trzeba na mokro, a później do sucha wytrzeć. Pod prysznicem, moim zdaniem, nie do opanowania, a te kropki fajnie nie wyglądają.

    Ja mam kilka centymetrów od zlewu i to się trochę chlapie, ale tylko trochę, więc do przeżycia, a najbardziej zadowolona jestem z paska na stelażu od kibelka, bo tam nic nie chlapie (fotki trochę wyżej w wątku).
    A no i ja mam z ciemną podłogą i bardzo mi się tak podoba. Jak wymyślisz swoją łazienkę, to pochwal się koniecznie

  13. #1373

    Domyślnie

    już kilka wątków wcześniej pisałam o podobnej kombinacji w moim wc na dole (bo ta podstawowa płytka mi nie pasuje do tych dekorów) będą ciemne dekory alabastrino z kwiatkiem i biała gładka płytka tubądzin floral, a do nich Affron Grafit półpoler na podłogę. Łazienka myslę że zacznie robic sie pod koniec przyszlego tygodnia.

    Cytat Napisał manhatan17
    Witam!

    odkąd 1 raz zobaczyłam ciemne dekory alabastrino zakochałam się w nich
    planuje kłasc je w łazience w swoim domu. jednak cała kolekcja (poza ciemnymi dekorami z kwiatkiem) nie pasują zupełnie do mnie. wymysliłam juz ze dekory beda w układzie pionowym (2 paski po bokach lustra i 2 paski na scianach prysznica [prysznic we wnęce]), podłoga marzy mi sie ciemniejsza i przypadkiem bedac w markecie budowlanym natknełam sie na płytki podłogowe (duze kwadraty) kolekcja brillante nero (albo brilliant) dokładnie nie pamietam, szukałam w internecie tych płytek ale zdjecia sa okropne, jakies takie zwykło czarno-szare. w realu płytki wyglądały jak metaliczno szare z błyszczacymi drobinkami (w kazdym razie kolor zupełnie jak tło ciemnych dekorów+błyszczace drobinki). na sciany chciałabym połozyc zwykłe białe duze płytki (a nie tak jak w przypadku kolekcji alabartwino - budyniowo smietankowe).

    co myslicie o takim połączeniu? widziałam tez nablatową umywalke ze szkła w odcieniach zieleni (jak kwiatki z dekora).

    ogólnie stawian na "zimniejsza wersje". jak widzi Wam się takie zestawienie?

  14. #1374

    Domyślnie Płytki Moringa Tubądzin - ktos ma w łazieneczce?

    .... przymierzam sie, szukam inspiracji i oceny posiadaczy takowych....

  15. #1375
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gazela

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28 Zobacz post
    Utek -PIĘKNIE!!!!! A jeszcze jakbyś powiedział jaka magiczna siła trzyma tą półkę umywalkową na ścianie -to już byłaby pełnia szczęścia! (planuję identyczny układ, z tym że umywalki nablatowe, ale mój "fachowiec" uważa że nie da się zrobić takiej półki bewz "nóżek" ).
    Witam proszę o informację jak szeroki jest ten blat i jak wysoki jest otwór między górną częścią a dolną blatu. Z góry dziękuję za odp.

  16. #1376
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Coż okazało się, że produkcja płytek została czasowo wstrzymana, dzwoniłam do żródła. Dlaczego, trudno powiedziec, moze kiepsko sie sprzedają. Chodzi o niektóre modele. Teraz plytki juz sa znowu produkowane, bo juz podobno są do odbioru. Zachowanie poznańskiego dystrybutora- Cermag- pozostawiam bez komentarza- miesiac temu sciągnął calość zapłaty za płytki, tłumacząc, że bez tego nie wydadzą płytek z magazynu. Płytki już według nich miały być już na miejscu w Poznaniu. W magazynie okazało się, że płytek nie ma i nie wiadomo kiedy będą, bo są wycofane z produkcji. Poczekaliśmy miesiąc, teraz płytki podobno juz na pewno są w Poznaniu. Albo pazernosc albo straszny bałagan w Cermagu. Oby było warto czekać na te płytki.

  17. #1377

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych Bastille w trakcie realizacji. Pozdrawiam













  18. #1378

    Domyślnie

    witam! przepraszam ze dopiero teraz odpisuje. dziękuje za odpowiedzi skoro piszecie ze nie warto układac dekorów w miejscach z mozliwoscia zachlapania posłucham Waszych rad pomyslałam ze zamiast 2 pionowych pasów dekorów pod prysznicem mozna ułozyc 2 pasy po bokach wejscia do prysznica (prysznic we wnece - a wiec wejscie do niego to praktycznie szklane drzwi na szerokosc wneki, paski z dekorów byłyby tuz przed drzwiami prysznicowymi. jak Wam sie to widzi?

    Jak tylko łazienka zacznie się "robic" z pewnoscia zamieszcze zdjecia. na alabastrino dekory ciemne jestem zdecydowana na miliard % i tylko na te! a przynajmniej w przypadku łazienki na dole tak jak pisała nie chce pozostałych płytek tej serii (za bardzo "budyniowe" jak dla mnie i wybiore czystą biel innej serii albo w gole innej firmy), podłoga MUSI byc ciemna. przeglądałam ten watek i propozycje ciemnych podłóg pasujacych do tego ciemnego dekoru. jednak po zobaczeniu na real płytek o których pisałam "billante nero" czy jakos tak - jestem na nie zdecydowana. bardzo podoba mi sie w nich wielkosc ( kwadraty o boku cos ok 50cm - a wiec takie wieksze ).

    mam tez do Was pytanie odnosnie "projektów z uzyciem alabastrino - jak to robicie ze w programach do projektowania łazienek macie dostepne wzory z alabastrino? posiadam kilka programów do projektowania łazienek (wersje darmowe) ale mimo pobrania aplikacji z wzorami alabastrino - nie jestem w stanie "zainstalowac ich" w programie i najzwyczajniej mi ich nie wyszukuje ;/ ...

    w najblizszym czasie postaram sie zamiescic jakis "amatorski" szkic/projekt jak widze moja łazienke. tzn bedzie troche nietypowa (kształt " L " z czego krótszy koniec to własnie prysznic we wnece. na koncu dłuzszego konca bedzie okno (jakos uparłam sie aby miec okno w łazience - pewnie to przez to ze wszystkie mieszkania i domy w jakich przyszło mi sie mieszkac do tej pory w łazienkach były pozbawione okna) i mam własnie problem z rozplanowaniem wszystkiego (włącznie z dekorami alabatrino ).

    ale to za kilka dni. dziękuje za odpowiedzi i prosze o dalsze porady pozdrawiam serdecznie.

    p.s. mozliwe ze uda mi sie zrobic w poniedziałek real foto płytek brillante nero o ktorych pisałam - moze komus przyda sie to do zestawien z dekorami

  19. #1379
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    A my zdecydowaliśmy się na Alabastrino do kuchni. Będzie jasna podstawowa płytka pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami i co kawałek ciemny dekor z kwiatem...

  20. #1380

    Domyślnie

    http://inspiracje.leroymerlin.pl/mal...,26,60115.html znalazłam przypadkowo może pomoże. Ja tez myśle o tych płytkach albo o alabastrino i nie moge sie zdecydować.
    url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/li-29862.png[/url]

Strona 69 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony