dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 296 z 368
Pokaż wyniki od 5.901 do 5.920 z 7342
  1. #5901
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Powiększam cytat
    Cytat Napisał Paty Zobacz post
    Dzwonił mąż ze szpitala ...................neurolog po badaniu stwierdziła ze stan Taty jest poważny.............rozważają jednak operację..................powiedziała że to stan zagrażający zyciu i trzeba mieć tego świadomość...............czas.................. ...czas wszytko pokaże .........
    Paty będę się modlić za Twojego Tatę

    Czy to wszystkich Ojców tak Pan Bóg doświadcza, czy tylko ja mam takie wredne odczucie?
    Niech ktoś powie, że się mylę, bo&$@&#*$

  2. #5902
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Witam wszystkich, afrodytko cieszę się, że twój tato zdrowieje, że wychodzi do domu.
    Paty, trzymam kciuki za tatę. Będzie dobrze. Z orientacją w czasie i przestrzeni tato twój może mieć w tej chwili problemy.
    Mój tato miał miesiąc temu udar, z pamięcią bieżącą kiepsko, nie potrafi odebrać telefonu, zadzwonić, nie zamyka lodówki, gazu nie wyłączy.
    Póki co nie zostawał jeszcze sam w domu, ale takie godziny na pewno się znajdą, bo nie możemy być wiecznie na urlopie. Organizujemy tak pracę, że jak jedna z nas wychodzi do pracy to druga przyjeżdża.

  3. #5903
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Aniu, wiem, że teraz czasu masz mało.
    Dobre myśli przesyłam Twojej rodzinie, dużo cierpliwości.

    Ale wpadnij do moich koment na chwilkę.

    Tomku o tobie też pamiętam i ściskam mocno

  4. #5904
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Patuś, pomodlę się za zdrowie Twojego Tatusia. Przytulam Cię mocno, na pewno wszystko będzie dobrze i Tato wróci do domu.

    Tomku, zdrowiej!
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  5. #5905
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Paty mam nadzieje, ze u Twojego Taty jest lepiej. Wszyscy tutaj trzymamy mocno kciuki! Trzymaj sie i badz dobrej mysli.

  6. #5906
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Dziękuję Wam kochani za wsparcie , za myśli, modlitwę.................
    Tato jest na specjalistycznym oddziale leczenia udaru mózgu, wykluczono tętniaka tak więc operacja nie jest konieczna, leczenie jest farmakologiczne, Tato jest sprawny ruchowo i umysłowo, mówi normalnie, jest problem jedynie z widzeniem, lewe oko lekko "ucieka" do środka i widzi podwójnie ( tak jak przy zezie), po zamknięciu jednego oka lub drugiego widzi OK. Mam nadzieje że i ten stan się cofnie, leżenie plackiem przez najbliższe 2 - 3 tygodnie, po tym czasie zobaczymy...............Tato jest co raz bardziej niecierpliwy, jest człowiekiem czynnym i to nic nierobienie go drażni............ma lekkie bóle głowy, mówi że coś mu się tam przewala ale ja myślę że to proces normalny, tam musi sie wszystko wchłonąć, zagoić.................myślę ze skoki ciśnienia atmosf. tez mają na to wpływ..................na razie jest dobrze zobaczymy co czas przyniesie.............widzę że się boi że coś się może wydarzyć, ma taki lęk ale to chyba normalne, staram sie go uspokajać i pokazywać same pozytywne strony ................bo mogło się to skończyć znacznie gorzej..............
    Leży na sali z trzema innymi osobami gdzie dwie z nich sa w stanie bardzo ciężkim , nieprzytomni lub bardzo ograniczeni ruchowo lub umysłowo, to dodatkowo go stresuje.......ilość przyjmowanych leków, kroplówek też na pewno nie jest obojętna dla organizmu , ma wpływ na samopoczucie .........................a najbardziej źle się czuje z tym że we wszystkich nawet prozaicznych sprawach jest zależny od personelu medycznego...............
    Jestem pełna dobrych myśli i wewnętrznie wiem ze będzie dobrze....................gorzej z mamą która to bardzo przeżywa i cały cza się boi że coś złego może sie stać...............ale to już taki charakter.................

    Jeszcze raz Wam dziękuję , trzymajcie kciuki ..............

  7. #5907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dzieki Paty za dobre wiesci. Czekamy na kolejne, coraz lepsze. Kciuki zaciskamy caly czas!

  8. #5908
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    i ja kciuki trzymam, za jak najszybszy powrót do domu

  9. #5909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ja to bym i może pisała większe litery tylko nie potrafię, wogóle to nowe forum mnie nie lubi i chyba z Tomkime na lekcje będę musiała iść.
    Wszystkim potrzebującym dużo zdrówka życzę.

  10. #5910
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Paty, trzymam kciuki za Twojego tatę. Objawy mogą z czasem się cofnąć. Mój tato pierwszy udar miał 19 lat temu (miał wtedy 42 lata) był połowicznie sparaliżowany. Wszystkie objawy się cofnęły, wrócił do pracy. Jednak choroba niedokrwienna rozwijała się powoli i podstępnie nadal. Za miesiąc tato skończy 61 lat, ale nie może już samodzielnie funkcjonować mimo, że nie jest sparaliżowany. ale od pierwszego udaru minęło 19 lat.
    A Twój tato zachorował po raz pierwszy, Jego mózg nie jest zniszczony długotrwałą chorobą, więc pewnie szybko się wszystko wycofa.

  11. #5911
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G Zobacz post
    Ja to bym i może pisała większe litery tylko nie potrafię
    Aga, w zaawansowanej edycji gdy odpisujesz na posta, masz nad okienkiem różne bajery Możesz sobie wybrać nie tylko wielkość czcionki, ale i jej rodzaj.

  12. #5912
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Na razie udało mi się ustawić powiadomienia, jakiś sukces mam.

  13. #5913

    Domyślnie

    Kochani,
    Dziękuję za pamięć i duże litery, wszystko sam przeczytałem. Wróciłem z (nie mam słów, nie wiem cholera) 6 tygodni byłem w szpitalu na oddziale rehabilitacji neurologicznej, można było zostać dłużej, ale ja już nie wytrzymywałem. - To byłoby na tyle samodzielnej myśli Tomka ,pisałam tak jak mówił, ale już się wyczerpał i poszedł, więc dokończę. Było trochę kłopotów w ostatnim okresie pobytu w Konstancinie bo Tomek mial uporczywe zapalenie oskrzeli i bardzo go to podcięło ogólnie. Ale już wraca powoli do formy. Ma kolejne małe,wielkie sukcesy - sam sobie robi kanapki i potrafi wyjść z wanny bez mojej pomocy, a jeszcze niedawno nie miał pojęcia jak to się robi. Zostaje też troszkę sam w domu a do niedawna cały czas ktoś musiał być z Nim. W Konstancinie dzielnie spacerował z kijami nordic walking. A w ogóle to dobrze mu zrobiło na morale, że są tam ludzie dużo bardziej niepełnosprawni ruchowo i tacy co nic nie potrafią powiedzieć. Nawet ponawiązywał tam jakieś znajomości mój towarzyski mąż. Rehabilitacja ruchowa bardzo go usprawniła, pozostał lekki niedowład prawostronny( a był znaczny, czterokończynowy ). Natomiast terapia funkcji poznawczych była tam żałośnie skąpa – 2 x tyg po 45 min, więc przyjeżdżała do niego prywatna terapeutka popołudniami. Tomek zaczyna przebąkiwać o prowadzeniu samochodu ale to przyszłość, a na razie b. mądrze mi wyjaśnił dlaczego podczas mrozów niebezpieczne są letnie opony. W ogóle czasem udziela różnych technicznych porad i marzy żeby już mieszkać na Mazurach. Jest przekonany, że da sobie sam radę jak już nie trzeba będzie palić w kominku. Pozdrawiamy trzymamy kciuki za pacjentów neurologicznych.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  14. #5914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał johnzee Zobacz post
    Kochani,
    Dziękuję za pamięć i duże litery, wszystko sam przeczytałem. Wróciłem z (nie mam słów, nie wiem cholera) 6 tygodni byłem w szpitalu na oddziale rehabilitacji neurologicznej, można było zostać dłużej, ale ja już nie wytrzymywałem. - To byłoby na tyle samodzielnej myśli Tomka .
    Dobry Boże Tomku -odezwałeś sie do nas ...hurrraaaa

    Przesyłam Ci mnóstwo dobrych myśli i wspieram w modlitwie .....Majko - życzę Wam wszystkim ,a Tobie w szczególności sił i mocnej psychiki ...z pewnościa jesteś bardzo zmęczona cała ta sytuacją ,ale wierzę w to mocno ,że latem zasłużenie odpoczniesz w Komturii .....Trzymam kciuki za postępy ...a one są jak piszesz ...i bardzo się z tego cieszę.....wszystkiego najlepszego

  15. #5915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, Majko serdeczne pozdrowienia!!!

  16. #5916
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jak to dobrze Tomku, że już wróciłeś do domu


    Mam nadzieję, że uda się jeszcze jeden turnus - pierwszym gdy byłyśmy razem z Ziabą u Niego - Tomek mówił, że bedzie pomagać innym bardziej od niego potrzebującym - to dopiero byłaby rehabilitacja. Przy drugiej wizycie, coś już mu się przyplątało i był słabszy (sąsiad z pokoju zupełnie był betka). Wierzę też, że Komturia ostatecznie postawi Go na nogi

    Całusy

  17. #5917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomeeeeek!!!!

    Jak wspaniale, że wracasz do nas!!! Super!!! Bardzo się cieszę, że możesz sam czytać, że sam możesz robic coraz więcej rzeczy, że nawet myślisz o prowadzeniu samochodu! No jesteś, jak zawsze, nie do pokonania!
    Kochani, my tutaj o Was cały czas myślimy, kciuki zaciskamy za pełny powrót do zdrowia i cały czas czekamy Tomka.
    TOMEK - poprosimy choć jeden wpis w tygodniu, to nas uspokoi i doda pozytywnej energii na cały tydzień!
    Buziaki dla Was obojga!!!

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #5918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    TOMKU, MAJECZKO,
    serdecznie i ciepło Was pozdrawiam, przytulam i ściskam.
    I nieprzerwanie trzymam za to, by wiosna, Komturia, dodała
    Wam nowych sił. Podlasie się do Was uśmiecha



    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #5919
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tomku kochany nasz jedyny bohaterze najprzystojniejszy!!!!!

    Uściski i buziaki ci ślemy i cieszymy się baaaaaaardzo, że jest z Tobą coraz lepiej, że takie postępy robisz!

    Majeczko dzielna - pozdrowienia i uściski



    Ps. Nic na tym nowym forum nie potrafię, ani buziek dodawać, ani dużych liter robić...jakies ono...niehumanistyczne i niehumanitarne...szlag!

  20. #5920
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Kochany TOMKU!!!
    Ściskam i pozdrawiam bardzo gorąco CIEBIE i TWOJĄ WSPANIAŁĄ ŻONĘ!!!
    Trzymajcie się kochani!!
    Kciuki mam za CIEBIE TOMKU cały czas mocno zaciśnięte!!

    BUZIAKI!


Strona 296 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony